Osobno barbarzyńcy i wojownicy

Wszystko o szeroko pojętej działalności Fanów gry: mapy, programy, tłumaczenia...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Akkarin
Użytkownik Forum

Osobno barbarzyńcy i wojownicy

Post autor: Akkarin »

Chciałbym zapytać czy jest, może jakiś sposób aby rekrutować tylko barbarzyńców. Jakoś zawsze ich lubiłem i jak ciągle z ratuszu wyłażą mi wojownicy to dostaje białej gorączki. Jeśli nie to może dobrym pomysłem byłoby rozdzielić te jednostki w ratuszu? mogło by to wyglądać tak, że barbarzyńca kosztował by 4 kufry złota i miałby tylko 4 mieczyki (goła klata to chyba żaden pancerz to skąd mu się wzięła ta jedna tarcza?) a wojownik kosztował by dalej 5 sztuk i miałby statystyki takie jak zawsze? Według mnie mogło by to trochę urozmaicić grę i byłaby większa zgodność w statystykach tych jednostek.
Ostatnio zmieniony 16 cze 2010, 17:23 przez Akkarin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Kontakt:

Post autor: Joker »

Nie...
Ale to nie ma znaczenia... Są to te same jednostki.
Jeżeli tak bardzo nie lubisz wojownika to zabijaj go... A barbarzyńce sobie zachowuj...
<nie polecam :usmiech: >
Akkarin
Użytkownik Forum

Osobiście ich rozdzielam, ale wyprodukowanie znaczącej armii barbarzyńców takim sposobem jest strasznie czasochłonne i kosztowne...
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Dlatego nie bawię się nigdy tymi jednostkami i najmuję ich wyłącznie w chwilach miejskiej klęski, gdy wróg puka do wrót mojej szkoły i potrzebne mi są muskularne draby jako sukurs. Ratusz jako budynek mi się nigdy nie podobał, natomiast jednostki w nim dostępne nie imponowały na polu strategicznym. Można zabawić się w kilka mięs armatnich, jeżeli lubuje się ktoś w płaceniu za chwilowe odwrócenie uwagi przeciwnika.
Ostatnio zmieniony 16 cze 2010, 23:22 przez Kheli, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Kontakt:

Post autor: Joker »

Jako jako?
Akkarin
Użytkownik Forum

Czasem się przydają bo z pieniędzmi przynajmniej w moim przypadku i tak nie ma co robić, a zawsze troszkę przetrzebią szeregi wroga. Choć jak się do nich łucznicy dobiorą to niestety po nich... Trzeba ich z boku trzymać.
ODPOWIEDZ