Przeglądarkowy KaM? Czemu nie? Spróbujmy!

Wszystko o szeroko pojętej działalności Fanów gry: mapy, programy, tłumaczenia...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
expert
Użytkownik Forum
Posty: 44
Rejestracja: 26 cze 2009, 21:00

Post autor: expert »

Nie chcę być nie miły, ale jak na razie do tej pory nikt nie podjął próby kontaktu z producentem/firmą na temat zrobienia przeglądarkowej wersji tej gry. Każdy trąbić i zwlekać umie, ale żeby zdobyć konkretne informacje to już nie ma komu.
Po za tym mam świadomość, że pisanie takich formalności wychodzi mi fatalnie (polonista nie jestem), dlatego na końcu przeprosiłem za moją formę maila. Po za tym starałem się jak mogłem. Przepraszam, ale wkurzyłem się...
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

expert pisze:(...) jak na razie do tej pory nikt nie podjął próby kontaktu z producentem/firmą na temat zrobienia przeglądarkowej wersji tej gry. Każdy trąbić i zwlekać umie, ale żeby zdobyć konkretne informacje to już nie ma komu.
A skąd ta pewność, że nikt? Skoro się nie chwalił i nie trąbił - widać, nie było o czym, a plan zakończył się fiaskiem.
Awatar użytkownika
expert
Użytkownik Forum
Posty: 44
Rejestracja: 26 cze 2009, 21:00

Post autor: expert »

To czemu nikt nie napisał KONKRETNIE 'słuchaj, kontaktowaliśmy się z autorami ale oni odpisali, że nie wyrażają zgody na to'. Bo jak na razie to z wypowiedzi wszystkich w tym temacie i poprzednim wynika, że każdy próbuje zgadnąć na ile te prawa można obejść a na ile nie itp.

Dla mnie milczenie nie jest odpowiedzią, bo wielokrotnie spotykałem się z tym, że musiałem wysyłać kilka razy maila, aby otrzymać swoją odpowiedź, i to nie przy zadawaniu pytań o jakąś rzecz, tylko np. przy zamawianiu czegoś.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

expert pisze:słuchaj, kontaktowaliśmy się z autorami ale oni odpisali
O ile sięgam pamięcią, takie teksty na przestrzeni lat już się przewijały przez nasze tematy. Debata pochłonęła wiele niewinnych ofiar.
Awatar użytkownika
expert
Użytkownik Forum
Posty: 44
Rejestracja: 26 cze 2009, 21:00

Post autor: expert »

Ok, więcej pytań nie mam.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Nie obrażaj się. ;)
Cenię Twój angaż i to, że próbujesz od czasu do czasu pierwsze skrzypce odegrać.
Awatar użytkownika
expert
Użytkownik Forum
Posty: 44
Rejestracja: 26 cze 2009, 21:00

Post autor: expert »

Ktoś w końcu musi :P a początki nie zawsze są łatwe :)
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Stąd ta niebotyczna krytyka, jak przy każdym początku. Ale przeforsowałeś ją. ;)
Awatar użytkownika
expert
Użytkownik Forum
Posty: 44
Rejestracja: 26 cze 2009, 21:00

Post autor: expert »

Może trochę przegiąłem. Ale po mimo tego jestem ogromnym optymistą. Niektórzy twierdzą, że czasami mam za dużo tego optymizmu. ;P
Awatar użytkownika
Sir Feliks
Moderator
Posty: 742
Rejestracja: 03 sie 2009, 02:43
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Sir Feliks »

Kurde, dawno mnie nie było, nie miałem czasu ( i nie mam nadal tyle ile chcę - matura się kłania :zraniony: ). Powiedz mi expert, jak tam udało Ci się coś dalej zajść z tą grą? Ja owszem czytałem twoje wiadomości, ale nie zawsze mogłem odpisać, lub nie były treściwe te odpowiedzi.
http://senrix.pl/ - wkrótce się odrodzi
Biorę się za pisanie książki. Pytajcie, a dam poczytać.
Kampanię "Bitwa o Afirnatil" >kiedyś< zrobię.
http://www.knights.andmerchnats.cba.pl/ ... php?t=2067
ODPOWIEDZ