Projekt: K&M_TFK

Wszystko o szeroko pojętej działalności Fanów gry: mapy, programy, tłumaczenia...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ

Co sądzisz o tym projekcie?

Dobry pomysł!
26
74%
Zły pomysł!
9
26%
 
Liczba głosów: 35

Awatar użytkownika
Syriusz
Użytkownik Forum
Posty: 35
Rejestracja: 08 maja 2011, 14:02
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: Syriusz »

Witam... dysk ze starego kompa poszedł do śmieci bo zwarcie na płycie głównej czyli za zasilaczem uszkodziło głowicę, która dobiła do mechanizmu napędzającego powodując delikatną rysę na powierzchni talerza z danymi i dane zostały uszkodzone a odzyskanie ich to za duża kwota jak na mnie. Ale. Udostępniam to co udało się ocalić i poprawić. zróbcie sobie backupa gry i wgrajcie nakładkę i sami ją oceńcie. Pracowałem nad nią sam i to chyba dlatego ochota do czegokolwiek po awarii mi odeszła.

http://www.speedshare.org/download.php?id=64FCA85E11
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

Syriusz.. nie wyrzucaj dysku, znam kolege który bawi się w odzyskiwanie danych z dysku, mógłbym mu podrzucić dysk ( może coś by dało się uratować) (napisze [koledze] twój problem i ci napisze na PW w najbliższym czasie czy by coś zrobił, jeśli tak to bym zadziałali.. ) o ile nie jest za późno
Awatar użytkownika
Syriusz
Użytkownik Forum
Posty: 35
Rejestracja: 08 maja 2011, 14:02
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: Syriusz »

Dysk oddałem znajomemu, który również powiedział, że może spróbować odzyskać dane nawet z mechanicznie uszkodzonego dysku. pracuje już nad nim dwa tygodnie i powiedział, że przełożył krążki z danymi do innej sprawnej obudowy takiego samego dysku i jakimś tam programem próbuje teraz ustawić dysk aby zadziałał. Jak jemu się nie uda wyślę go Tobie :P
Awatar użytkownika
ZoZoN
Użytkownik Forum
Posty: 62
Rejestracja: 26 cze 2011, 19:12

Post autor: ZoZoN »

To wielka szkoda. Nie znam się za bardzo na komputerach ale czy taka ryska nie uszkadza czasem tylko określonej ilości sektorów? Mam nadzieję że jednak Ci się uda coś odratować inaczej będzie to kolejny martwy projekt po TKE.
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

dlugo odzyskuje kolega ten dysk ;]
Awatar użytkownika
eks
Użytkownik Forum
Posty: 105
Rejestracja: 05 kwie 2007, 18:42

Post autor: eks »

Kolega zapewne zabajerował wszystkich i po ptokach , tak samo jak to kiedyś na tym forum był pewien użytkownik , który zapewniał , że wyjdzie K&M 2 , niestety zrobił sobie z wszystkich zabawe .
Awatar użytkownika
Ciemnozielony
Użytkownik Forum
Posty: 254
Rejestracja: 02 sie 2011, 17:56
Lokalizacja: Nie podam! HAHAHAHAHA!

Post autor: Ciemnozielony »

eks pisze:był pewien użytkownik , który zapewniał , że wyjdzie K&M 2 , niestety zrobił sobie z wszystkich zabawe.
Taaa... tyle że z użytkownikiem opisanym w cytacie dało się rozpoznać że kłamie. Przez cały czas pisał, że zajmuje się tym studio "Codemansters". Heloł, ale mnie coś tam nie grało. Z kolei tu user Syriusz już sporo zielonych ptaszków postawił, aczkolwiek jeśli do świąt nic się nie pojawi, to prawdopodobnie zacznę podzielać twoje zdanie.
Czy jeśli poruszając się z prędkością dźwięku osiągniesz pułap prędkości światła dwukrotnie załamując tym czasoprzestrzeń, to czy będzie miał dwa pierwiastki z trzech ziemniaków więcej niż suma sedesów w domu Billa Gates'a?

d(._.)b
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

dla mnie syriusz coś kręci, gdyż wcześniej 8 maja pisał o problem tej gry w sieci w której miał grać z żoną, a w lipcu pisze nam, że się żeni... tutaj ten wątek http://www.knights.sztab.com/forum/viewtopic.php?t=2588

2 razy się ożenił? mam to gdzieś, ale coś tu nie gra...
Awatar użytkownika
Ciemnozielony
Użytkownik Forum
Posty: 254
Rejestracja: 02 sie 2011, 17:56
Lokalizacja: Nie podam! HAHAHAHAHA!

Post autor: Ciemnozielony »

Hmmm... a może to nie było jego wesele?
Czy jeśli poruszając się z prędkością dźwięku osiągniesz pułap prędkości światła dwukrotnie załamując tym czasoprzestrzeń, to czy będzie miał dwa pierwiastki z trzech ziemniaków więcej niż suma sedesów w domu Billa Gates'a?

d(._.)b
Awatar użytkownika
eks
Użytkownik Forum
Posty: 105
Rejestracja: 05 kwie 2007, 18:42

Post autor: eks »

Tak to było jego wesele , wystarczy popatrzeć stronę wcześniej .

" Uspakajam, że nie przerwałem prac, tylko nie aktualizowałem wpisu na forum ponieważ 9 lipca żenię się i przygotowania do ślubu wiadomo priorytet najwyższy mają " .

Nie ma na co liczyć kolejne obietnice , nie dotrzymane . Zresztą wielu jest takich którzy mówią co to nie zrobią a jak się okazuje nic nie robią .

Pozdrawiam .
ODPOWIEDZ