Pomysł na konkurs:)

Wszystko o szeroko pojętej działalności Fanów gry: mapy, programy, tłumaczenia...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Rafael_5000
Użytkownik Forum
Posty: 332
Rejestracja: 06 sie 2005, 17:09

Post autor: Rafael_5000 »

Zapewne w puli nagród są gry, które krótko mówiąc - "nie schodzą". Dlatego proponowałbym dać możliwość wyboru tylko osobie, która zajmie pierwsze miejsce (ew. od 1 do 3 - w zależności od liczby premiowanych miejsc), a reszcie przydzielić nagrody drogą losowania (jeżeli są równej wartości), bądź wg zasady im dalsze miejsce, tym skromniejszy upominek.
Awatar użytkownika
Alanbach
Użytkownik Forum
Posty: 331
Rejestracja: 08 sie 2005, 17:21
Lokalizacja: Poznań-Lublin

Post autor: Alanbach »

to ja tesh chcę się przyłaczyc do konkursu - uwielbiam edytować mapki. Z chęcią dokończę jakąś.. to co? Gdzie ta mapka? :usmiech:
Obrazek
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Rafael_5000 pisze:Zapewne w puli nagród są gry, które krótko mówiąc - "nie schodzą".
Nie jest tak źle. To dobre gry, moim zdaniem. A dostałem je ze sztab.com nie dlatego, że "nie schodzą", tylko dlatego, że firmy rozdają dużym portalom gry jako materiały promocyjne, jako nagrody itd.
Rafael_5000 pisze:Dlatego proponowałbym dać możliwość wyboru tylko osobie, która zajmie pierwsze miejsce (ew. od 1 do 3 - w zależności od liczby premiowanych miejsc), a reszcie przydzielić nagrody drogą losowania (jeżeli są równej wartości), bądź wg zasady im dalsze miejsce, tym skromniejszy upominek.
Właśnie, też chciałem tak zrobić. Osoby z miejsc 1-3 wybierają, reszta jest losowana. Ale mimo tego wśród laureatów, którzy zajmą trzy pierwsze miejsca też może powstać spór... Chyba nie ma idealnego rozwiązania. Takim wydawało mi się losowanie, ale zanim zgłosiłem swoje wątpliwości, to Khelben zdążył już zaprotestować...
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

taa... jestem brutal xD

tym, co zajmują to samo miejsce (1, 2 bądź 3) dać dogrywkę tak - by tylko jedna osoba mogła się na owym miejscu znaleźć... taka malutka dogryweczka (czymkolwiek to będzie). Np. jakieś pytania z kam, czy coś.
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

No tak, ale co mi to da? Nie rozwiąże przecież problemu rozdania nagród...
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
mar244
Użytkownik Forum
Posty: 360
Rejestracja: 01 paź 2005, 08:56
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: mar244 »

wiem oco chodzi khelbenowi ale lubach ma racje...
Obrazek
Awatar użytkownika
mar244
Użytkownik Forum
Posty: 360
Rejestracja: 01 paź 2005, 08:56
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: mar244 »

Szczerze to bym wolał żeby 3 zwyciezców losowałe nagrody kto co wylosuje ten takie bedzie mial.

a jak lubach zle wylosuje i zwyciesca bedzie mial wonty co do gry?

głosuje za losowaniem niewiem jak wy ale ja jestem za losowaniem.
Obrazek
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

teraz z tematem - jak dobre są te gry... by je ustawić ewentualnie od najlepszej (najpopularniejszej) do najmniej z nich popularnej. Główny zwycięzca dostał by tą najlepszą, bez żadnego losowania. Drugi dostałby trochę gorszą grę, trzeci gorszą od gorszej drugiego zwycięzcy :D
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Nie mogę zdradzić tytułów, ale gdyby było jak piszesz Khelbenie, czyli miałbym lepsze i gorsze gry, to nie miałbym tego problemu.
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

wnioskuję lucbachu, że albo nie jesteś w stanie powiedzieć, która gra jest lepsza od drugiej; albo ma być to tajemnica - jaką nagrodę kto dostanie... :)
ODPOWIEDZ