I Zlot Rycerski

Wszystko o szeroko pojętej działalności Fanów gry: mapy, programy, tłumaczenia...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Ejta, a musi być edukacyjnie? Nie mam nic przeciwko, ale o czas może być trudniej. A jak inni panowie? Przydałoby się trochę więcej nas niż tylko ja i Feliks. No już, jesteście starsi ode mnie a się boicie? :D Co za problem znaleźć jakąś sobotę albo niedziele aby od roboty/studiów/szkoły było wolne? Zapraszamy :)
Wiking,
administrator forum knights.sztab.com
Awatar użytkownika
Sir Feliks
Moderator
Posty: 742
Rejestracja: 03 sie 2009, 02:43
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Sir Feliks »

Może być, aczkolwiek nie musi. Ale na miecze chciałbym się pobić. 8-)
http://senrix.pl/ - wkrótce się odrodzi
Biorę się za pisanie książki. Pytajcie, a dam poczytać.
Kampanię "Bitwa o Afirnatil" >kiedyś< zrobię.
http://www.knights.andmerchnats.cba.pl/ ... php?t=2067
Awatar użytkownika
Obserwator
Użytkownik Forum
Posty: 256
Rejestracja: 18 lut 2013, 20:02
Lokalizacja: Lubelskie

I Zlot Rycerski

Post autor: Obserwator »

Poznańska Cytadela? Pierwsze słyszę...
Awatar użytkownika
Alanbach
Użytkownik Forum
Posty: 331
Rejestracja: 08 sie 2005, 17:21
Lokalizacja: Poznań-Lublin

Post autor: Alanbach »

Feliks pisze:Poznańska Cytadela.
(...)
O tak! Nie ma nic lepszego niż turniej na Cytadeli Poznańskiej! Tylko nie w te upały, błagam ;) hehe :zraniony:


W ubiegłym roku byłem organizatorem zlotu polskich fanów pewnego zagranicznego zespołu. Był to inny kaliber niż KAM, gdyż wszyscy uczestnicy zlotu mieli powyżej 28 roku życia a tylko jedna uczestniczka z tego, co pamiętam miała 22 lata.
Zlot trwał aż 3 dni więc trzeba było przygotować zakwaterowanie i wyżywienie. Było o tyle łatwo, że zakwaterowanie było u mnie w domku letniskowym, zaś jedzenie mieli przywieść sobie sami (lub pieniądze na jedzenie). Stąd płacili tylko za dojazd, więc odzew był duży.
Kwestia logistyczna: oczywiście powstała strona promująca zlot, zrobiłem każdemu identyfikatory zlotu (ze specjalnym logo), konkursy (z nagrodami koszulek i kubka też z logo) i plakaty na ścianę też z logo (dane logo było złożeniem loga zespołu z daną kolorystyką.. i ple ple.. w każdym razie było cacy).
Zlot wypalił, gdyż losem szczęścia zapisali się fajni uczestnicy od których wiele zależało. Jeden z nich przywiózł niesłyszane dotąd demówki które gdzieś wyciekły ze studio, inny jakieś niepublikowane fotki, plotki itp. Wszystko było o zespole.

ANALOGICZNIE DO KAM:
1) Nie podjąłbym się organizacji zlotu, gdyż nie mam z użytkownikami tego forum takich relacji, jakie mam z użytkownikami na forum o tematyce tego zespołu (chodzi o to, że tam są działy typu: przedstaw się ,pokaż nam się, pokaż fotki z okolicy, itp.. poznajemy się, widzimy się..) tutaj każdy zachowuje pełną anonimowość
2) Nie podjąłbym się organizacji zlotu, gdyż są tu osoby niepełnoletnie, więc nawet przy formularzu typu: "ja, mamusia mojego synusia wyrażam zgodę na..." i tak odpowiedzialność spoczywa na organizatorze w razie gdyby sobie wybili oko mieczem
3) Z całym szacunkiem do wszystkich, ale przy swojej kreatywności i osobowości nie wyobrażam sobie zlotu jako... spotkanie przy piwie. Zbyt płytkie to...
4) Z całym szacunkiem do wszystkich, ale nie za bardzo mogę sobie wyobrazić taki zlot mężczyzn (bo kobiet tu nie ma) przy jednoczesnym zlocie chłopaczków.. bo mało kto z Was ma śwaidomość, że pokolenie JP2 to nie to samo co pokolenie mp3 a przy obecnym najnowszym pokoleniu TXT to już w ogóle dramat.. i o czym oni mają wspólnie rozmawiać skoro najmłodsze pokolenie potrafi tylko wysyłać krótkie piktogramy zwane emotikonami (powracamy do hieroglifów jupi!)... :smiesne: no może znajdzie się czasem jakiś inteligentny ale czy KAM zjednoczy wszystkich aż tak bardzo?
Obrazek
ODPOWIEDZ