Wikia

Wszystko o szeroko pojętej działalności Fanów gry: mapy, programy, tłumaczenia...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Edward Arald IV
Użytkownik Forum
Posty: 197
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:07
Lokalizacja: Polska

Wikia

Post autor: Edward Arald IV »

Kochani moi mili
Jeżeli to do was nie dotrze To niech was licho!
Istnieje taka stronka wikia się nazywa
I chciałbym Byście zrozumieli Mocium Panowie że KAM ma tam swoją stronkę. ( Jeden admin czyli niewiele) .
Proszę więc by ktoś kto zna angielski na poziomie większym niż podstawowy zaczął pomagać w prowadzeniu stronki
http://knightsandmerchants.wikia.com/wi ... hants_Wiki
Co do mnie nie znam języka dosyć dobrze by chwalić się nim przed Brytyjczykami...
Obrazek
Międzynarodowy ruch przywrócenia machin oblężniczych - M-RP-MO
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Skoro nie znasz i nie jesteś gotowy działać w pojedynkę, to czemu prowadzisz? W dodatku na siłę coś, co ma zdecydowanie potężniejszą rywalizację w postaci innych stron internetowych, w tym tę oficjalną. Z doszlifowanym językiem. Nikt tu za Ciebie nie będzie spędzał czasu nad redakcją tekstu za darmo. A już na pewno nie po tak mało uprzejmym poście Twoim.
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

Kheli spokojnie :lol: coś się tak oburzył? Jeśli o mnie chodzi to przeczytałem to co Edward napisał z takim uśmiechem >> :mrgreen:. A na poważnie to nie znam ang tak dobrze :smutny:
Awatar użytkownika
Edward Arald IV
Użytkownik Forum
Posty: 197
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:07
Lokalizacja: Polska

Post autor: Edward Arald IV »

Kheli, Chciałbym żebyś zrozumiał to że nie wszyscy znają język obcy w stopniu tak zwanym zaawansowanym, mogą mieć z nim problemy, dlatego że chodzą do gimnazjum. Gdyby to ode mnie zależało to zacząłbym coś tam pisać.
Międzynarodowy ruch przywrócenia machin oblężniczych - M-RP-MO
ODPOWIEDZ