Staw hodowlany i konstrukcje obronne

Wszystko o szeroko pojętej działalności Fanów gry: mapy, programy, tłumaczenia...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum

Post autor: The Viking »

Nie jestem za tym pomysłem, ale jakby fose kopać i mury budować można było to całkiem ciekawy pomysł. Trzebaby tylko obmyślić jakieś patenty do ich przekraczania, np. kładki :P
Awatar użytkownika
It.
Użytkownik Forum

Post autor: It. »

The Viking pisze:Nie jestem za tym pomysłem, ale jakby fose kopać i mury budować można było to całkiem ciekawy pomysł. Trzebaby tylko obmyślić jakieś patenty do ich przekraczania, np. kładki :P
Zapomniałeś dodać ,pół roku czasu na naukę taktyki , kolejny miesiąc na zmianę ilości surowców na mapach bo by raczej nie wystarczało , nowe '' Machiny oblężnicze i związane z nimi problemy . Albo nie.. silos rakietowy i złoża uranu .. Ludzie proszę..
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum

To co podałeś to całkowita prawda. Ale nic nie zwojujemy bez prób, prawda? Do wszystkiego mozna sie przystosowac. A w fosach nie musi byc ryb. :roll:
Bo_co
Zwycięzca KaM Ligi Polskiej

Post autor: Bo_co »

The Viking pisze:...ale jakby fose kopać i mury budować można było to całkiem ciekawy pomysł. Trzebaby tylko obmyślić jakieś patenty do ich przekraczania, np. kładki :P
Zakładam, że miedzy innymi mnie przyjdzie testować takie rzeczy jak wszystkie do tej pory wraz ze społecznością Teamspeak'a. Od razu dodam, że bdzie z tego MEGA-CAMPING-GAME, przewidziany czas końca potyczki ? -jutro...

Trzeba byłoby zmienić cały system walk, a więc zrobić gre 'na nowo'.

To nie wchodzi w rachubę. Niektóre pomysły są zbyt wyszukane.

It.@up

Przerobienie map i testy to nie problem. Założe się, że gdy trwały/trwają, nikt z Was nic o nich(testach) nie wie :)
Jeżeli dom jest pewną sytuacją, to oglądając go z różnych stron wyglądałby inaczej.
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum

I tak nie wierzyłem że ten pomysł by wszedł. Ale mury? Po dodaniu machin byłoby to dobrym rozwiązaniem, a jednoczeście przeciwwagą dla ich siły. Bo to chyba było problemem, prawda? Za duża siła. Camping campingiem, nie chce mi się tu teraz sumować wszystkich za i przeciw, ale rozwalenie ich z katapult to błahostka by była.
Bo_co

Post autor: Bo_co »

1 prosty przykład:

Cursed Ravine.

I co są mury?
-"nie ma, ale i tak jest zajebiście"

a gra się ciądnie przez wieczność.... Statystycznie, to mapa, na której prowadzi się najdłuższe gry.
Pod kątem murów musiałbyś zmienić także wszsytko, wielkości map byłyby niewystarczające. Wszędzie byłyby za ciasne przejsca. Każda mapa stałaby się swojego rodzaju 'Cursed Ravine'.

Wojsko przydałoby się wyłącznie do czyszczenia miast, nie do walki. Odpada.

To specyficzna gra, w której drobna zmiana niesie za sobą ogromne konsekwencje.

Przykład:

Zmiana obronności jednostek z tarczą. -> Wszyscy je teraz robią.
Jeżeli dom jest pewną sytuacją, to oglądając go z różnych stron wyglądałby inaczej.
Awatar użytkownika
It.
Użytkownik Forum

Bo_co@ chodziło mi raczej o czas nie o możliwości :P
MEGA-CAMPING-GAME, przewidziany czas końca potyczki ? -jutro...

Jebłem :smiesne:
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum

Dobra, róbta co chceta, albo raczej nie róbcie nic. :roll: Miałem kiedyś genialny pomysł w którym to feliks mi przyklaskiwał, pamięta ktoś jeszcze co to było?
Awatar użytkownika
It.
Użytkownik Forum

The Viking pisze:Dobra, róbta co chceta, albo raczej nie róbcie nic. :roll: Miałem kiedyś genialny pomysł w którym to feliks mi przyklaskiwał, pamięta ktoś jeszcze co to było?
Wikingu tu już nie chodzi o nie robienie nic bo tak nie jest ale nie ma potrzeby z dinozaura robić czegoś nowszego dobrze jest jak jest a z nowościami wiążą się problemy a z problemami czas na ich rozwiązanie . Bo niestety powiedzieć a zrobić to 2 różne czynności w dzisiejszych czasach nie każdy ma czas na giglanie dinozaura do perfekcji a KaM ma przyszłość w grach multiplayer i to powinno się dopracować ew. To co już mamy czyli to co jest niedopracowane mury , fosy i inne duperele zostawmy innym grą które powstają naszego dinozaura by tylko popsuły :P
Pozdrawiam It.
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum

Dopracowywanie gry właśnie chyba polega na uskutecznianiu drobnych zmian, co nie? A miasto bez murów- co to za miasto?
ODPOWIEDZ