Biuletyn knights.sztab.com, nr 1

Wszystko o szeroko pojętej działalności Fanów gry: mapy, programy, tłumaczenia...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Kontakt:

Biuletyn knights.sztab.com, nr 1

Post autor: lucbach »

Głównym zadaniem biuletynu będzie skupienie się na najaktualniejszych sprawach ze świata gry, ale także dostarczenie Wam kilku miłych chwil rozrywki. Niech dowodem na to będzie zawartość pierwszego numeru. Naszym zamiarem jest podawanie informacji w atrakcyjnej, niesztampowej formie, stąd informacje w osobnym numerze zapisanym w pliku .pdf (obsługiwanym przez darmowy czytnik Adobe Reader firmy Macromedia), a nie na stronie czy na forum. Acrobat Readera można ściągnąć tutaj: http://www.adobe.com/products/acrobat/readstep2.html (22 MB, jeśli odznaczycie ściąganie Adobe Photoshop Album, który w tym momencie jest niepotrzebny). Należy tylko kliknąć żółty przycisk ("Download Adobe Reader") na stronie.

Postaraliśmy się, by dotarły do Was informacje nieco inne niż te, które każdy może po prostu poczytać na innych stronach. Zawartość pierwszego numeru niech będzie propozycją, do której Wy (mamy taką nadzieję) żywo się odniesiecie w tym wątku, wskazując, co podoba Wam się najbardziej, a co wymaga uzupełnienia, poprawek lub zamieszczenia.

Na pierwszy ogień proponujemy dwa, udzielone specjalnie dla knights.sztab.com, gorące wywiady, z których ten z Barbarianem polecamy szczególnie, a także tekst jednego z Fanów gry i coś na deser - krzyżówkę. Chcielibyśmy, żeby te dwa ostatnie elementy weszły już na stałe do każdego numeru.

Miłej lektury!

Obrazek
Pobierz nr 1 (188 kb)
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Kontakt:

Post autor: Kheli »

No proszę... Lucbach zrobił wreszcie coś fajowatego. Jestem pod wrażeniem, pozwolisz nawet, że Ciebie może oklaszczę. :) <klaszcze>.
Fajowsko jest, tylko tak dalej... jednakże szkoda, że taka trochę biedna grafika. Ale może, jak kiedyś będziesz wydawał oficjalnie miesięcznik KaM, to nad grafiką posiedzą eksperci.
Jak mogłeś opublikować mój tekst z tyloma błędami? :mrgreen: Jak go teraz czytam, wiem, co i jak mi się w nim nie podoba: niezręcznie bawię się czasami, mieszam przyszły z przeszłym w jednym akapicie, przez co wychodzą komiczne rzeczy. Piszę o jednym, nagle zaczynam pisać o drugim, rezygnując z poprzednio obranego wątku. Nie no, wogóle się nie wykazalem :]. Opisywałem pomieszczenia i sytuacje, jakbym widział wszystko poprzez mgłę. Nie potrafiłem się wysłowić w opowiadanku i przelać moich myśli na papier, jak powinienem. No ale jest, jak jest. :)
A teraz coś na temat wywiadów. Ciekaw jestem, kiedy przeprowadziłeś z gościami owe wywiady. I jak mogłeś ukrywać przed nami takie ważne rzeczy, o jakich powiedział pan Barbarzyńca ^^.
Mam nadzieję, że ta krzyżówka, nie jest zastąpieniem konkursu i owa "tapeta" nie będzie tą mega wielką nagrodą fundowaną przez sztab za poprawne rozwiązania :). Zgłaszam się na ochotnika w tworzeniu kolejnego numeru. Zaręczam, że łeb pełen pomysłów mam, a i wyobrażam sobie iście dobre zrealizowanie. ;) Dwusłownie - polecam się.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Kontakt:

A jak myślisz? ;)
Pobierz buletyn, poczytaj to, co w nim jest. Wszystko zostało w nim wyjaśnione, jak i gdzie wysyłać.
Awatar użytkownika
Kamyk
Użytkownik Forum
Kontakt:

Post autor: Kamyk »

Fajne fajne :wink:
Rozwiązałem już krzyżówkę :D
Awatar użytkownika
Gall Gael
Użytkownik Forum

Post autor: Gall Gael »

Całkiem fajne ale przydałyby się jakieś porady dla graczy (wskazówki jak grać na necie itd). Ot tak dodatkowo
Gram w gry RPG
Neuroshima
Warhammer
Dungeons and Dragons
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Oczywiście, że tak. Ale najpierw prześlij, zobaczymy jak to wygląda.
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Kontakt:

Ohoho, a ja z chęcią posłużyłbym jako korektor tegoż tekstu :twisted: .
Awatar użytkownika
Diego
Użytkownik Forum

Post autor: Diego »

jeeeaaa , rozwiązałem krzyżówke :D

Jak i gdzie może wysyłać odpowiedzi ???
smile ; )
Awatar użytkownika
Kamyk
Użytkownik Forum
Kontakt:

Post autor: Kamyk »

W biuletynie masz wszystko napisane :roll:
hasła składowe i hasło końcowe wyślij na e-mail webmaster@knights.sztab.com
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Kontakt:

krzysiek_000 pisze:Już wysłałem, dotarł już email?
P.S. Khelbenie nie rób sobie nadzieji na to, bo pisałem to w worldzie :lol: .

Pan Michailoff też do mnie w Wordzie teksty pisał i nie przeszkadzało mu, że wysyłałem mu do poprawy jeden tekst siedem razy ;).
ODPOWIEDZ