Shout box i muzyczka (głosujcie w sondzie)

Wszystko o szeroko pojętej działalności Fanów gry: mapy, programy, tłumaczenia...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Czy chcesz na forum ShoutBoxa i muzyczke ?

Tak
7
41%
Nie
4
24%
Tylko shoutboxa
1
6%
Tylko muzyczke
5
29%
 
Liczba głosów: 17

Awatar użytkownika
Ivan
Użytkownik Forum
Posty: 31
Rejestracja: 01 wrz 2007, 19:05

Post autor: Ivan »

Duch pisze:
W każdym razie w z najnowszych norm języka wynika, że nazwiska obcojęzyczne powinno się odmieniać.
Z najnowszych norm wynika też, że obcokrajowcy domagają się, żeby polskie małżeństwa miały takie same nazwiska. Ktoś zapyta czy nie mają? Tak, ale Kowalski i Kowalska to za granicą już zupełne dwa inne nazwiska ;)
Że ktoś coś chce to nie norma (patrz tu). Polskie nazwiska nie odmieniają się za granicą. Na zachodzie trudno znaleźć Kowalską mimo iż się tak nazywała w naszym kraju. Ponadto mimo iż szkołę już dość dawno skończyłem to odmiana przez osoby i przypadki to nie to samo.
Mieszkamy w kraju jakim jest Polska, a nie Polski. Ale odmieniamy przez przypadki Polska.
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

Jestem za muzyczką i za shoutboxem :D
Linear
Użytkownik Forum
Posty: 4
Rejestracja: 04 wrz 2007, 18:39

Post autor: Linear »

popieram pomysł shoutboxa na forum, z pewnością ułatwi to komunikacje na forum itp....

zawsze grałem w gre i na forum nie było shoutboxa i wiem jakie było uciążliwe umawianie się na gry, męczyliśmy sie tak przez pół roku, teraz to na luzach się gada i umawia na gry

Od nie dawna gram w k&m i znalazłem to forum więc wiem jak shoutbox sie tu przyda
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Tak się przydało, że już po ankiecie i nie będziemy w najbliższy czasie wtórnie przeprowadzać głosowania. Umawiać można się na gadu, lub PW.
Awatar użytkownika
Durendal
Użytkownik Forum
Posty: 217
Rejestracja: 31 sie 2007, 10:58

Post autor: Durendal »

Dobrze idzie :) oby tak dalej

Khelben ile ta sonda będzie trwała ?
Ostatnio zmieniony 04 wrz 2007, 21:33 przez Durendal, łącznie zmieniany 3 razy.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

:lol: Chce mi sie śmiać, ale zachowam powagę, jak wzorowy obywatel. Kto tu mówi o jakimkolwiek zamykaniu? Podkreślam tylko, że nie ma potrzeby robić nowej ankiety (trwającej... dzień?), tylko dlatego, bo przyszło kilku nowych użytkowników, co z poprzednią ankietę przegapili, a chcieliby głosować na "tak". Cóż... trzeba było pojawić się na czas ;).
Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator
Posty: 933
Rejestracja: 15 paź 2005, 11:05
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Michailoff »

Aż mnie wyniki zaskakują... Proponuję uznać tę ankietę za nie mniej ważną od tej - "Czy chcielibyście shoutboxa na forum?". Zagłosowałem na nie, choć pomysł Khelbena z chatem X czy Y to dobry pomysł. Może ta ankieta zmieni sytuację o 180 stopni? Ale teraz najważniejsza jest strona, nie forum. I sobie ze 2 tyźnie poczekamy, zanim ankieta przejdzie... Proponowałbym trzymać tę ankietę przez dużo dłuższy, niż tydzień czas. Może miesiąc. Ta ankieta rozstrzygnie sprawę shoutboxa... Poza tym umawianie się na gry nie wymaga forum. Na tym forum można poznać chętnych do gry, nie trzeba się tu z nim umawiać...
Crimson (king) Michailoff
Awatar użytkownika
Durendal
Użytkownik Forum
Posty: 217
Rejestracja: 31 sie 2007, 10:58

Post autor: Durendal »

1. Można szybciej i łatwiej się umówić na rozgrywke
2. SB nie będzie służył tylko do umawiania się na mecze

Przypominam znowu że Ci co nie chcą shoutboxa poprostu nie muszą nic w nim pisać i nie zwaracać na niego uwagi, proste
Linear
Użytkownik Forum
Posty: 4
Rejestracja: 04 wrz 2007, 18:39

Post autor: Linear »

Zgadzam się z Lorysem, jak wy nie chcecie to nie psujcie innym zabawy

Czy to takie trudne do zrozumienia ??

Podajcie swoje powody dlaczego nie chcecie tego SB Czekam
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Dyskusja zbacza na inne tory. O shoutboxie już było, aż dziw, że temat się tyle utrzymał.

http://www.knights.sztab.com/forum/viewtopic.php?t=774
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Zablokowany