Shout box i muzyczka (głosujcie w sondzie)

Wszystko o szeroko pojętej działalności Fanów gry: mapy, programy, tłumaczenia...

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Czy chcesz na forum ShoutBoxa i muzyczke ?

Tak
7
41%
Nie
4
24%
Tylko shoutboxa
1
6%
Tylko muzyczke
5
29%
 
Liczba głosów: 17

Awatar użytkownika
Durendal
Użytkownik Forum
Posty: 217
Rejestracja: 31 sie 2007, 10:58

Shout box i muzyczka (głosujcie w sondzie)

Post autor: Durendal »

Proponowałbym żeby admin zrobiłshout boxa na forum i dodał jakąś muzyczke(za pomoca skryptów albo specjalnego programu), chodzi mi tutaj o muzyczke z K&M, która jest w jednym z folderów gry

PRZYPOMINAM ZE CHODZI MI CAłY CZAS O MUZYCZKE Z KNIGHTS & MERCHANTS !!!

Dla przykładu wejdzcie na stronke www.klannowegoswituf.ora.pl wrzuciłęm tam tą muzyczke (odczekajcie do 15 sek, za pierwszym razem tyl trzeba)
Ostatnio zmieniony 04 wrz 2007, 14:00 przez Durendal, łącznie zmieniany 5 razy.
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Shoutboxa za pewne nie będzie i było już to mówione chyba milion razy. Poza tym wydaje mi się, że nie trafiłeś w odpowiedni dział. Co do muzyki to jestem za, ale komu chciałoby się to zrobić? :D.
Awatar użytkownika
Durendal
Użytkownik Forum
Posty: 217
Rejestracja: 31 sie 2007, 10:58

Post autor: Durendal »

Ja mam odpowiednie skrypty z muzyczką z gry, tylko że nie mam admina :/ ale wystarczy żę admin odezwie się do mnie na gg to powiem mu co i jak zrobic i dam mu skrypty, to jest bardzo proste
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Muzyka na forum? Hehe, dobre sobie :D . To na bank by tylko przeszkadzało, przecież to forum, to całość - nie jest podzielone frame'y. Pan admin z pewnością znalazłby skrypty, gdyby go ta opcja interesowała. Już omawiałem z nim takowe coś na stronie wejściowej, która przez tydziń miałaby być takim wejściem do nowej wersji naszej KaM'owatej witryny. Pomysł odpadł. Czyli wiemy już, jakie nasz admin ma podejście do muzyki na stronach ;).

P.S. Nie liczyłbym na to, by Lucbach sam od siebie do kogoś napisał na gadu...
Awatar użytkownika
The Dark Lord
Użytkownik Forum
Posty: 331
Rejestracja: 27 cze 2007, 17:33

Post autor: The Dark Lord »

Wy możecie używać Windows Media Player! :smiesne:

Edit: Of course I used a translator, but is this correct? :P
PawelJC
Użytkownik Forum
Posty: 8
Rejestracja: 29 lip 2007, 23:48

Post autor: PawelJC »

The Dark Lord pisze:Wy możecie używać Windows Media Player! :smiesne:

Edit: Of course I used a translator, but is this correct? :P
What translator you are using ?

Yes, it is correct but in Polish you are not having to write "Wy" , "możecie używać Windows Media Player!" was in order to more correct.

PS. Am I also using the translator, it is correct? :szczerzy:

PS2. I know that not. :mrgreen: But I don't have the better translator
I am using "Translatica".
Awatar użytkownika
The Dark Lord
Użytkownik Forum
Posty: 331
Rejestracja: 27 cze 2007, 17:33

Post autor: The Dark Lord »

PawelJC pisze:
The Dark Lord pisze:Wy możecie używać Windows Media Player! :smiesne:

Edit: Of course I used a translator, but is this correct? :P
What translator you are using ?

Yes, it is correct but in Polish you are not having to write "Wy" , "możecie używać Windows Media Player!" was in order to more correct.

PS. Am I also using the translator, it is correct? :szczerzy:

PS2. I know that not. :mrgreen: But I don't have the better translator
I am using "Translatica".
http://www.poltran.com/
I used this one.

And your translator did good work, but there are a few mistakes:

-you are not having to write --> you don't have to write
-was in order to more correct --> seems incorrect to me but I don't know what it is supposed to be. :smiesne:
-Am I also using the translator, it is correct? --> Now it is more like a question: Am I also using the translator? --> I am also using a translator. Is it correct?
Awatar użytkownika
Durendal
Użytkownik Forum
Posty: 217
Rejestracja: 31 sie 2007, 10:58

Post autor: Durendal »

Ja na swoim forum w innej grze dałem muzyczke tą jak się włącza gre z k&m

www.klannowegoswitu.fora.pl

Wejdz odczekaj tam do 15 sek (za pierwszym razem trzeba gdzieś tyle odczekac)
Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator
Posty: 933
Rejestracja: 15 paź 2005, 11:05
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Michailoff »

Ja mam stosunek do muzyki na stronach BAAAARDZO zły! Pół biedy, gdy muzyczka jest na stronie i można ją wyłączyć. Gorzej, gdy muzyka to część reklamy, której wyłączyć się nie da (i znów służy blokowanie adblock plusa).
Shoutbox - Na początku byłem za. Później zmieniłem zdanie na nie. Teraz jest mi to zupełnie obojętne, choć nie jestem ich zwolennikiem. Proponuję w tym temacie zrobić ankietę - "Czy chciałbyś shoutbox i muzyczkę na forum?". Odpowiedzi zaś byłyby takie: "Nie chcę żadnej z tych rzeczy", "Shoutbox tak, muzyka nie", "Shoutbox nie, jednak muzyka tak", "Obydwie te rzeczy na forum to świetny pomysł" (Ankieta może mieć inaczej sformułowane pytanie i odpowiedzi, ale dotyczyłyby oczywiście tego samego).

Zedytowano - Mam jeszcze takie pytanko - czemu pytanie jest w działalności fanów? Czy nie lepiej byłoby, żeby ten temat był w gawędach średniowiecznych? To takie skromne pytanko.
Crimson (king) Michailoff
Awatar użytkownika
Ivan
Użytkownik Forum
Posty: 31
Rejestracja: 01 wrz 2007, 19:05

Post autor: Ivan »

Ja jestem na nie. The Dark Lord ma rację zawsze można użyć Windows Media Player. Wstawienie muzyki może spowolnić działanie forum (zrobi to). Ponadto po pewnym czasie może być ona denerwująca, pisanie na forum to nie to samo co granie w K&M.

I'm against. The Dark Lord have the right, always You can use Windows Media Player (or other program). Music on the forum can this slow down (it will do this). Furthermore some time later probably this music will be irritating. Writing on forum it isn't same like playing in K&M.
Zablokowany