Problem nie widać wojska przeciwnika

Tutaj porozmawiasz o grze sieciowej i umówisz się na rozgrywkę z innymi Fanami.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
t0mo
Użytkownik Forum
Posty: 5
Rejestracja: 23 lut 2009, 13:19
Lokalizacja: wawa

Problem nie widać wojska przeciwnika

Post autor: t0mo »

Jak w temacie gram z kolegą w KAMA TPR SR2 ver i ciąle mamy ten sam problem widzismy swoje osady normalnie ale ani ja nie widze ejgo ojska ani on mego nawet gdy go zaatakuje on tego nie widzi wiecie może czego może byś to przyczyna? z góry thx
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Z tego co mi się wydaje, to niestety tak się dzieje gdy grasz w TPR przez neta. Nie ma na to rady... musicie grać w TSK. (jeśli się mylę to mnie poprawcie... bo nie jestem jakąś encyklopedią jeśli chodzi o grę multiplayer)
Awatar użytkownika
Kamyk
Użytkownik Forum
Posty: 1161
Rejestracja: 14 mar 2007, 18:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kamyk »

Tak masz rację, a jeżeli nie posiadacie KaM TSK, to można go ściągnąć w pierwszym dziale od góry ;).
t0mo
Użytkownik Forum
Posty: 5
Rejestracja: 23 lut 2009, 13:19
Lokalizacja: wawa

ds

Post autor: t0mo »

naszczeście mam oby 2 gry kupiłem kiedyś na allegro 2 za 45zł i powiem wam nigdy nie żałowałem tych pieniędzy jeśli jest ktoś chętny do gry zapraszam gg:433842
Awatar użytkownika
EmiliuS
Użytkownik Forum
Posty: 47
Rejestracja: 27 lis 2008, 18:34
Lokalizacja: Heidewilxen/Breslau

Post autor: EmiliuS »

Grałem właśnie z tym Twoim kolegą w wersji TPR z patchem SR2 i wszystko było w porządku... Coś u Ciebie musi być nie tak... Na hamachi też jakiś błąd jest w Twoim statusie. Popraw to i myślę, że wszystko powinno być ok. Jednak polecam wersję TSK jeśli chodzi o grę przez sieć... Jest stabilniejsza :)
Jeśli jesteś zainteresowany grą przez sieć, to zapraszam :)
ODPOWIEDZ