pomocy!!

Masz problem z grą? Napisz o tym, postaramy się go rozwiązać! (Nie dotyczy problemów z rozgrywką!)

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
miecznik
Użytkownik Forum
Kontakt:

pomocy!!

Post autor: miecznik »

Mam k&m tpr....wlacam ja gram jakies 3-7minut i nagle gra wylacza mi sie i pojawia sie napis ....wysli raport o bledach lub nie wysylaj..czy ktos wie jak to naprawic??
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum

Post autor: DeBe »

A masz zainstalowany patch 1.58 SR2?
(trochę nie ten dział wybrałeś)
Awatar użytkownika
Omnixus
Użytkownik Forum

Post autor: Omnixus »

Miałem to samo SR2 pomógł. Sciągnij i zobacz. Poza tym juz gdzieś jest ten temat.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Kontakt:

Post autor: Kheli »

A na przyszłość sprawdź przed napisaniem, czy ktoś nie miał przypadkiem podobnych problemów. Widzieliśmy już dużo dziwactw i wielu kłopotom zaradziliśmy. Wystarczy powertować nieco po tematach, by znaleźć odpowiedź na pytanie jeszcze przed jego zadaniem.
Awatar użytkownika
miecznik
Użytkownik Forum
Kontakt:

Post autor: miecznik »

a skad mam ściagnąc tego patcha??

prosze o link...
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Jeżeli ktoś będzie mieć tyle oleju w głowie ile trzeba, to nie poda informacji, gdzie można znaleźć najłatwiejszą do znalezienia rzecz na naszej nowej stronie. Została ona zbudowana tak, że nawet osoba słabo znająca się na fachu, jak i niezaznajomiona z internetem z pewnością powinna sobie poradzić. Wystarczy otworzyć szeroko oczy i spróbować przeczytać kilka cennych liter tu i tam, by w efekcie móc przeczytać zeń wyraz, który z pewnością będzie cenną wskazówką w poszukiwaniach, jak i nakieruje czytelnika na fakt iż - albo znalazł to, czego szukał; albo też nie znalazł... Nie owijając dalej w bawełnę: ziomalu, weź skocz na stronę główną i popatrz, gdzie może znaleźć się SR2. Jeżeli nie wiesz, gdzie dalej szukać, poszperaj sobie - zajrzyj do galerii, może tam się znajdzie; albo w wywiadach poszukaj łatki do gry... Jeżeli na naszej stronie nie znajdziesz, gwarantujemy iż na innych KaM'owych witrynach łatkę do gry znajdziesz w trymiga.
ODPOWIEDZ