KaM Graphic Reader- instalacja

Masz problem z grą? Napisz o tym, postaramy się go rozwiązać! (Nie dotyczy problemów z rozgrywką!)

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Magical Warrior
Użytkownik Forum
Posty: 12
Rejestracja: 10 lut 2008, 10:34

KaM Graphic Reader- instalacja

Post autor: Magical Warrior »

Może zacznę tak...Jakieś 3 lata temu napisałem post (inne konto- w ogóle to forum było ciemniejsze), że niby wraz z rozpoczęciem przez użytkownika forum pracy nad MaM Super Stars (nie myślałem, że w końcu pracę dadzą tak fajny efekt) sam zacznę robić gierkę. Komp padł- gra przepadła. Przedsięwzięcie zostało ponowione tylko mam mały problem.

Oto on: KaM Graphic Reader- wszyscy znają. Jednak co zrobić, jeśli nie mogę go zainstalować, gdyż w moim systemie nie ma pliku "comdlg32.ocx". I instalka się wyłącza. Bez KAMGR nie sposób zacząć cokolwiek robić, więc proszę, niech ktoś albo coś poradzi, albo wrzuci ten oto plik zgrany ze swojego kompa :D .
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Witaj. To muszą być chyba jakieś biblioteki do ściągnięcia na stronie Microsoftu... Wydaje mi się, że nie masz Visual Basic 6.0, bo to typowy symptom. Możesz je pobrać stąd.
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
Magical Warrior
Użytkownik Forum
Posty: 12
Rejestracja: 10 lut 2008, 10:34

Post autor: Magical Warrior »

Powiedzmy, że po części pomogło. Po ściągnięciu pliku systemowego "COMDLG32.OCX" i na siłę wbicia go w system (i rejestr) udało się uruchomić instalkę. A do samego otwarcia programu posłużyły mi pliki podane przez Ciebie. Dzięki.
Wersja 0.1.2 gotowa i do ściągnięcia w odp. dziale ;).
Zablokowany