Za szybko działa ...

Masz problem z grą? Napisz o tym, postaramy się go rozwiązać! (Nie dotyczy problemów z rozgrywką!)

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
bartek007
Użytkownik Forum

Za szybko działa ...

Post autor: bartek007 »

Witam, od niedawna mam nowego kompa (kupiony na potrzeby Crysisa :wink: ), ale mam też problem. Chodzi oto, że jak zainstalowałem kama to podczas gry grafa śmiga jak opętana, jednostki mają chyba speed hacka itd.
Czy ktoś miał podobny problem ? Mi się tak działo na starym kompie jak uruchamiałem gry pod DOS-a. Co zrobić ?
Zaraz po tym, jak żołdak skończył służbę w wojsku, postanowił zostać górnikiem. Jego rodzice (ojciec i teść) nie chcieli tego, lecz on był stanowczy :) Teraz żyje sobie spokojnie w swojej kopalni złota ... Koniec
Awatar użytkownika
krzychu26
Użytkownik Forum
Kontakt:

Post autor: krzychu26 »

Albo wciskasz kita ludzią albo poprzedni twój komp był tak stary
i gra chodziła wolno, teraz gdy masz nowego spełnia wymagania
gry to chodzi normalnie..
więc nie wyolbrzymiał. Bądź najprościej w świecie nacisnołeś F8
podczas gry. ;]

//popraw proszę błędy
//lucbach
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
bartek007
Użytkownik Forum

Heh, skąd ja wiedziałem że taka odpowiedź padnie ... Niestety, to nie jest kit co mnie martwi x2. Nie pisałbym tu, gdybym nie miał nigdy takiego problemu, ale to już drugi raz, co jest niedopuszczalne :? . Ja wcale też nie pisze że mój komputer jest za dobry ! Takie problemy to może być wszystko:
sterowniki, rejestr a nawet (to wbrew mojej woli) zainstalowaną Vistę, tak naprawdę to w ogóle KaM był cięty od początku jego istnienia na ów machinie.
Na szczęście odpalił się po wielu bezskutecznych próbach, przy pomocy
'wiedzy internetu'. Nie mam po co zmyślać bo mi się nie nudzi :wink: .
I tyle.
Ostatnio zmieniony 09 mar 2008, 08:17 przez bartek007, łącznie zmieniany 1 raz.
Zaraz po tym, jak żołdak skończył służbę w wojsku, postanowił zostać górnikiem. Jego rodzice (ojciec i teść) nie chcieli tego, lecz on był stanowczy :) Teraz żyje sobie spokojnie w swojej kopalni złota ... Koniec
Awatar użytkownika
bartek007
Użytkownik Forum

Ok, temat można zamknąć, problem rozwiązany. Teraz mam już XP :usmiech:
Zablokowany