Pytanie - własna muzyka w KaM

Masz problem z grą? Napisz o tym, postaramy się go rozwiązać! (Nie dotyczy problemów z rozgrywką!)

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
acifungin
Użytkownik Forum

Pytanie - własna muzyka w KaM

Post autor: acifungin »

Mam pytanie w sprawie muzyki w KaM. Czy można dodać do muzyki zwyczajnej swoją? Już mnie nudzi ciągłe słuchanie tej samej, więc chciałbym dodać swoją. Szukałem na całym forum podobnego tematu lecz nie znalazłem. Proszę o odpowiedzi.

acifungin

//Jako, że temat znalazł się w nieodpowiednim dziale, przeniosłem go na właściwsze miejsce. Jakbyś mógł acifunginie zmienić nazwę tematu bardziej precyzując, o co chodzi (samo słowo "pytanie" w temacie to za mało), to byłbym bardzo wdzięczny.
//Michailoff
Ostatnio zmieniony 31 maja 2008, 00:10 przez acifungin, łącznie zmieniany 1 raz.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Zastępujesz pliki muzyczne KaM w folderze z grą (z tego co pamiętam) na utwory, jakie chciałbyś słyszeć w grze. Prawdopodobnie przyjdzie Ci zmienić specjalnie do tego celu format piosenek, ale dla chcącego nic trudnego.
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Acifunginie, możesz włożyć do napędu swoją płytę CD i uruchomić z niej utwory w grze.

Co do odsłuchiwania mp3, które masz na dysku twardym, to możesz je uruchomić (np. w Winampie lub WMP) i włączyć grę (a zmieniać podczas rozgrywki "schodząc do paska").

Nie wiem czy można umieścić swoje utwory, tak by wyświetlały się do wyboru w grze, bo w katalogu gry są w formacie .sng, którego nie znam. Ale mamy na tym Forum ekspertów od muzyki (jeden taki nawet nagrał swój utwór do pobrania w dziale download - ostatni plik na tej liście), więc myślę, że będą mieli tu coś jeszcze do dodania.

//edit
No właśnie ten specjalista mnie ubiegł ;)
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Kontakt:

Post autor: Kheli »

lucbach pisze:No właśnie ten specjalista mnie ubiegł ;)

:)

Polecam się.

//Zedytowano: Zmień rozszerzenie pliku na wspomniane powyżej ".sng" i sprawdź, czy zadziała. Jeśli nie, możesz przekonwertować jakieś mp3 na próbę w format popularny w grach - "sng" (song). Choć z tego co pamiętam, takie coś było w kampanii TPR. W TSK mamy do czynienia z czymś innym. Kurcze, że też nie mam miejsca na dysku na KaM, bym zainstalował i sprawdził co i jak. Jeśli chodzi o samą konwersję, można poszukać na Googlach, konkretniej w kategorii stron zagranicznych, ponieważ to tam znajduje się źródło wiedzy. Rzuciłem okiem na polską kategorię i faktycznie brak jest zadowalających wyników.
Awatar użytkownika
acifungin
Użytkownik Forum

Post autor: acifungin »

Dzięki Wam a szczególnie Khelbenowi. Jeśli chodzi o rozwiązanie Lubacha to testowałem to już jednak nie za bardzo mi się to podobało bo często przycinało grę.
Zablokowany