misja 11 - PROBLEM

Masz problem z grą? Napisz o tym, postaramy się go rozwiązać! (Nie dotyczy problemów z rozgrywką!)

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

bartek1964
Użytkownik Forum

misja 11 - PROBLEM

Post autor: bartek1964 » 10 wrz 2008, 20:44

na początku to cześć wszystkim :)

mam problem polegający na tym, że w tartaku mam full drzewa i full desek dodatkowo deski mam w spichleżu a pomocnicy nie chcą mi tych desek nosić :( prosze o szybką pomoc bo nie mam jak ruszyć dalej... z góry dzieki za odpowiedz

Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator

Post autor: Michailoff » 10 wrz 2008, 22:34

Hmmm - mógłbyś powiedzieć dokładnie, jaką masz wersję gry? Nie chodzi mi tu tylko o to, czy jest z dodatkiem, czy bez - w rogu (lewym górnym w podstawce, w prawym górnym w dodatku) powinna pisać wersja. I jeszcze takie jedno pytanko - problem tyczy się wyłącznie desek, czy kamienia też? Jeśli tylko drewna - na to niestety lekarstwa nie znam, jeśli obu surowców - może masz po prostu więcej, niż 3 place konstrukcyjne? Nie wiem, muszę znać odpowiedź na pytania dotyczące wersji i oraz natury (tylko deski, czy także i kamień). Swoją drogą - nie jesteś jedyną osobą, która ma taki problem - jest on ogólnie znany społeczności. KaM to niestety gra zawierająca ogromną ilość błędów, stworzona została niedbale przez twórców i widzimy wszystkie tego konsekwencje...
Crimson (king) Michailoff

Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Kontakt:

Post autor: Kheli » 10 wrz 2008, 23:18

Michailoff pisze:stworzona została niedbale przez twórców
Niedbale? To chyba producentom nie chciało się czekać na towar i przerwali twórcom dodatkowe testy.

Awatar użytkownika
Agent
Użytkownik Forum

Post autor: Agent » 11 wrz 2008, 00:10

Jak robisz drogi na ukos to czasami nie ma przejscia. A jak nie robisz to nie wiem o co moze chodzic.

Awatar użytkownika
zen
Użytkownik Forum

Post autor: zen » 11 wrz 2008, 01:04

Witam
Wielce prawdopodobne jest iż masz więcej jak trzy rozpoczęte budowle.
Ja tak miałem i nie tylko drewno ale inne surowce leżą , a pomocnicy stoją i nic nie robią.
Niszczyłem jedną budowlę, aby mieć ze dwie tylko rozpoczęte i po chwili lenie zabierali się do roboty.
pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2008, 22:24 przez zen, łącznie zmieniany 1 raz.
zen

Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Kontakt:

Post autor: Kheli » 11 wrz 2008, 01:21

Nie przypominam sobie, by kiedykolwiek pomocnicy buntowali się i nie dostarczali budulca, nawet gdy kończyłem kopać ósmy plac budowy. Nie wiem jak to jest - możliwe, że na początku rozgrywki takie akcje się zdarzają. Podczas startu nie zlecam budowy na raz tylu nowych budynków, ale w trakcie gorliwej rozgrywki, kiedy cieszę się rozbudowanym miastem nie pojawiają się tego rodzaju ekscesy poddanych. Pierwsza osoba chętna, która spotkała się z owym błędem/niedopracowaniem może sprawdzić, czy aby nie mylę się przypadkiem...

lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Kontakt:

Post autor: lucbach » 11 wrz 2008, 12:05

No ale chyba nie zaprzeczysz, że stają, jeśli mają za dużo placów do budowy naraz... Wielu graczy tego doświadczyło na własnej skórze, ja też. Myślę, że chodzi tu właśnie o zbyt dużą ilość placów, ale zobaczymy co napisze bartek1964.
lucbach,
administrator knights.sztab.com

Awatar użytkownika
Sebi 30
Użytkownik Forum

Post autor: Sebi 30 » 12 wrz 2008, 09:11

Jak masz na deskach w spichlerzu czerwony trójkąt to go odznacz bo to oznacza że pomocnicy nie będą ci tego towaru zanosić

Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Kontakt:

Post autor: Kheli » 12 wrz 2008, 12:54

Sebi 30 pisze:Jak masz na deskach w spichlerzu czerwony trójkąt to go odznacz bo to oznacza że pomocnicy nie będą ci tego towaru zanosić
Kiedy tu chodzi o jego wynoszenie, a nie wnoszenie.

Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Kontakt:

Post autor: robi29 » 12 wrz 2008, 15:42

Czyli Sebi 30 dobrze powiedział, bo kolega ma problem, że jego pomocnicy nie chcą wynosić z tartaku desek, to samo co zanoszenie do spichrza. Pewnie i tak o to nie chodzi, bo jak zlecił budowę to pomocnicy powinni ruszyć po deski, więc?
Więc, miałem ten sam problem, nic na to nie poradzisz. :wink:

ODPOWIEDZ