Gra się wyłącza POMOCY

Masz problem z grą? Napisz o tym, postaramy się go rozwiązać! (Nie dotyczy problemów z rozgrywką!)

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Ragnars
Użytkownik Forum
Posty: 8
Rejestracja: 04 lut 2009, 10:05

Gra się wyłącza POMOCY

Post autor: Ragnars »

Mam taki problem w TPR jestem na etapie 3 misji , przed chwilą zaatakowały mnie jednostki wroga . Zrobiłem savea i gram dalej , ale po 5 sec mnie wywaliło. Było napisane że wystąpił błąd z aplikacją i zostanie ona zamknięta. Włączyłem jeszcze raz grę i się cieszyłem że ją zapisałem. No i na co mi się to zdało jeżeli za każdym razem jak wczytuje to po 5 sec mi się gra wyłącza i jest ten sam komunikat . Jestem nowy na forum czytałem trochę postów i zrobiłem savea w nowym slocie. No to teraz wyłącza się po 3 sec. Błagam pomocy, trochę się rozbudowałem i nie chciałbym zaczynać od nowa. Z góry dziękuję za szybką pomoc.
Ostatnio zmieniony 04 lut 2009, 21:41 przez Ragnars, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ragnars
Użytkownik Forum
Posty: 8
Rejestracja: 04 lut 2009, 10:05

Post autor: Ragnars »

Aha i jeszcze jedno, dopiero teraz zauważyłem. Jak nic nie robię to gra się nie wyłącza dopiero jak ruszę kamerą to jest zwiecha i mnie wywala .
Awatar użytkownika
Vader
Użytkownik Forum
Posty: 61
Rejestracja: 29 sty 2009, 16:58
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Vader »

Istnieje opcja "zmień"! A co do błędu... zainstaluj SR2.
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Ragnars
Użytkownik Forum
Posty: 8
Rejestracja: 04 lut 2009, 10:05

Post autor: Ragnars »

Co do opcji zmień to wyskakiwał mi błąd. A co do SR2 to mam zainstalowanego. Robiłem teraz misję 4 i zauważyłem że jest tak samo. Gra ma błąd po 4 godzinach i 5 min grania. Bez względu na okoliczności (F8) .
Awatar użytkownika
Gravemaster
Użytkownik Forum
Posty: 44
Rejestracja: 24 gru 2008, 10:54

Post autor: Gravemaster »

Reinstalacja? :]
Awatar użytkownika
Ragnars
Użytkownik Forum
Posty: 8
Rejestracja: 04 lut 2009, 10:05

Post autor: Ragnars »

Kilka razy próbowałem , jeżeli będzie takie pytanie to chce zaznaczyć że gra jest oryginalna. Błagam pomocy !
Awatar użytkownika
Ragnars
Użytkownik Forum
Posty: 8
Rejestracja: 04 lut 2009, 10:05

Post autor: Ragnars »

Błagam pomóżcie mi. Nie posądzajcie mnie o spamowanie. Chcę tylko zwrócić waszą uwagę
na mój problem. Chce grać w TPR i nie widzi mi się poprzestanie na 4 misji.
Nie wierzę że tylu fanów na forum i nikt nie wie jak zaradzić mojemu problemowi.
Błagam pomocy.
Awatar użytkownika
Zozol92
Użytkownik Forum
Posty: 573
Rejestracja: 26 lut 2006, 10:01

Post autor: Zozol92 »

Zdarzyło mi się to raz, czy dwa... w czwartej misji TPR. Na ten problem nie ma rady - nawet jeśli użyjesz wcześniejszego save'a z tej samej planszy. Jedynym wyjściem jest zaczęcie misji od nowa. Po prostu włącz KaM, wczytaj ów nieszczęsny zapis, zakończ rozgrywkę, a w oknie statystyk wybierz opcję "Powtórz misję". Myślę, że to nic strasznego :wink:
Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum
Posty: 884
Rejestracja: 08 paź 2008, 20:38
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gogoud »

4 misja TPR? Tu chyba najczęściej występują błędy. Skoro problem z misją występuje po 4 godz. i 5 min, to jedynym wyjściem jest szybkie przejście misji.
Spróbuj też inaczej. Postaraj się pokonać jak najszybciej jak najwięcej wrogów- zacznij od tych na północy, bo produkują najwięcej wojska. Jest błąd, że jeśli na ekranie mamy zbyt wiele jednostek wszelakiej maści, to zaczynają się dziać cuda.
Mi się udało (w końcu, też po wielu próbach) tą misję przejść. Postaraj się zrobić to jak najszybciej.
Nie znam innego sposobu. :|
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube
Awatar użytkownika
Zozol92
Użytkownik Forum
Posty: 573
Rejestracja: 26 lut 2006, 10:01

Post autor: Zozol92 »

To nie jest reguła, z tymi 4h i 5min. Ja na przykład miałem to w 3:52. Czasami się to zdarza, ale zaczęcie tej samej misji od początku pomaga.

Na marginesie dodam, że choć jest to misja pełna bugów, to należy do jednej z moich ulubionych. Klimatyczna mapka i te kilka wiosek... w końcu im więcej przeciwników tym lepiej - a jest nawet sojusznik :wink:
ODPOWIEDZ