Problem z budową dróg

Masz problem z grą? Napisz o tym, postaramy się go rozwiązać! (Nie dotyczy problemów z rozgrywką!)

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Kosiak0r
Użytkownik Forum
Posty: 6
Rejestracja: 12 lut 2009, 13:11

Problem z budową dróg

Post autor: Kosiak0r »

W jednej z misji, które ściągnęłem z tego serwisu (konkretnie z tej strony Lewina) mam problem natury tego typu iż zacząłem budować drogę. Minęło już w grze ponad godzine , moi budowniczy mają wytrzymałość zjechaną do zera, a kamienia na budowę drogi jak nie dostali tak nie dostali. Nie giną, bo mają zwisa na wyczekiwaniu aż dostaną kamień od pomocników. Próbuje obudować to miejsce dookoła , nie pomaga , poprostu coraz wiecej budowniczych zostaje "wciągniętych" w wieczne oczekiwanie. Co robić w takiej sytuacji ?
Adijos
Zbanowany
Posty: 94
Rejestracja: 26 lis 2008, 15:47

Post autor: Adijos »

Masz poprzedni save, jak tak to wczytaj może pomoże, jak nie szkól więcej pomocników to wtedy kamień przyniosą mu :smiesne:
Awatar użytkownika
Zozol92
Użytkownik Forum
Posty: 573
Rejestracja: 26 lut 2006, 10:01

Post autor: Zozol92 »

Jeden z częstych bugów, także w misjach TPR. Najprawdopodobniej nie ma to nic wspólnego ze skryptem, ponieważ zdarza się to pojedynczym robotnikom. W tym przypadku dziwi mnie jednak skala tego błędu. Spróbuj wczytać poprzedni zapis lub rozpocząć rozgrywkę od nowa. Jeśli sytuacja będzie się masowo przejawiała, przeinstaluj grę. Myślę jednak, że da się to załatwić pierwszym sposobem.

Jeszcze jedno - czy masz zainstalowany patch SR2? Jeśli nie, koniecznie pobierz go z naszej stronki. Poprawia wiele niedociągnięć kwestii technicznej.
Kosiak0r
Użytkownik Forum
Posty: 6
Rejestracja: 12 lut 2009, 13:11

Post autor: Kosiak0r »

Wszelkie dodatki i poprawki ze strony posiadam :) Spróbuje tak jak mówicie. Odczytam poprzedni save i zobacze czy to coś zmieni :)

//edit - DOPISANE PÓŹNIEJ

Nie pomaga :/ Rozpocząłem misje od nowa i jest dokładnie to samo , specjalnie wysłałem na początku budowniczych nim zdąże coś sknocić i jest niestety to samo :/ i to znów na skale masową.

//Zedytowałem za ciebie, jeśli miałeś problemy z połączeniem. Jak będziesz miał podobne problemy - możesz to zasygnalizować.
//Michailoff
Awatar użytkownika
Vader
Użytkownik Forum
Posty: 61
Rejestracja: 29 sty 2009, 16:58
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Vader »

Więc ostateczna możliwość: przinstaluj grę. :wink:
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum
Posty: 884
Rejestracja: 08 paź 2008, 20:38
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gogoud »

Kosiak0r, powiedz mi, co to za misja? Jak się nazywa?
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube
Kosiak0r
Użytkownik Forum
Posty: 6
Rejestracja: 12 lut 2009, 13:11

Post autor: Kosiak0r »

Wyspa Bandytów (Island of Bandits)

Otóż po przeinstalowaniu gry zainstalowaniu SR2 itp. Problem istnieje nadal ;/ Nic się nie naprawiło znów 12 budowniczych czeka na kamień. Zauważyłem tez iż w tamtym miejscu lubi znikać zadanie, które przydziele otóż każe zbudować droga zostaje postaiony "X" , który po kilku sekundach znika. Górnik też lubi tam czasem wyparować w nicość ;/ Niestety nie wiem jak rozwiązać ten problem.
Kosiak0r
Użytkownik Forum
Posty: 6
Rejestracja: 12 lut 2009, 13:11

Post autor: Kosiak0r »

Jak tam? Znalazł ktoś jakiś pomysł ?:D
Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum
Posty: 884
Rejestracja: 08 paź 2008, 20:38
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gogoud »

No i wszystko jasne. Zerknij na obrazek:
Obrazek
Pomocnicy nie dostarczają kamieni budowniczym, gdy muszą iść na okrętkę. Wolą iść najkrótszą drogą, ale blokowana jest przez góry. Stąd te wszystkie wymienione przez Ciebie błędy. Budowniczowie nie stworzą dróg zaznaczonych na czerwono (mniej więcej).
Też miałem ten błąd. Nie ma na to sposobu. Jedyne wyjście to zrobienie przejścia przez góry edytorem Kroma. U mnie przez te błędy ludzie umierali nawet z głodu. W ostatnim momencie, tuż przed śmiercią moich żołnierzy, zburzyłem ostatni spichrz :wink:
Mam nadzieję, że pomogłem.
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube
Kosiak0r
Użytkownik Forum
Posty: 6
Rejestracja: 12 lut 2009, 13:11

Post autor: Kosiak0r »

Teoria rozsądna fakt ale jak ją rozwikłać ?:D Nawet budowa drugiego spichlerza i gromadzenie w nim kamienia nie pomaga. Myślałem , że jak zbuduje za górą spichlerz , który będzie w linii prostej nie zakłócanej przez góry to pomoże. Niestety myliłem się :/

Ale wielkie dzięki za pomoc :)
ODPOWIEDZ