Bug ? Wojska przeciwnika wariuja

Masz problem z grą? Napisz o tym, postaramy się go rozwiązać! (Nie dotyczy problemów z rozgrywką!)

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Mirek_KSW
Użytkownik Forum
Posty: 12
Rejestracja: 23 wrz 2007, 14:16

Bug ? Wojska przeciwnika wariuja

Post autor: Mirek_KSW » 03 lut 2011, 11:56

Witam
Nie wiem czy komuś się takie coś przytrafiło, a mianowicie w misji 20 a teraz po edycji misji 15 i 16 wojska wroga wariują na swoim terenie biegają cały czas w jakieś jedno miejsce tak jakby któryś z moich żołnierzy tam był i chcieliby go dorwać wie ktoś o co chodzi ? Mi osobiście wydaje się że to z powodu zbyt dużej armii ? Ma ktoś jakiś sposób na to ? A druga sprawa to jeszcze to że po edycji 15 misji i rozbudowy wioski pomocnicy do kuźni czy dymarki przynoszą węgiel po jednej sztuce tzn jak zaczną robić np miecz lub szynę to dopiero przyniosą następną 1 sztukę węgla.
Stop Islamizacji Europy!

Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli » 03 lut 2011, 12:31

Cześć!

Jest to jeden z najpospolitszych błędów jakie możesz napotkać w trakcie rozgrywki. Prawdopodobnie większość graczy miała do czynienia z balastem, jakimże jest obserwowanie poczynań, chaotycznych kroków jednostek po dzikim terytorium. Wojsko człapiące bez celu po wertepach nieskalanych plugawą krwią lądów, pomocnicy dostarczający spichlerzowe dobra do warsztatów oponenta, zasilający tym samym jego drogę zbrojeniową. Misja nie jest na tyle zależna co rozwój miasta, przesyt jednostek na mapie czy grupująca się w nieskończoność armia, która formuje się trzydziesty raz tuż u bram warowni. Abstrahując od kwestii technicznych, instalacji plików usprawniających, jest sposób na podjęcie kilku kroków ratujących sytuację już w trakcie. Co prawda sprawdzić liczebności oddziałów adwersarza w trakcie rozgrywki nie zgoła, jednak można starać się ograniczać jego lub swoją armię w zbrojeniu chociażby przez pojedyncze starcia przed prawdziwą bitwą. Byłby to pewnego autoramentu informator sugerujący przywrócenie równowagi na mapie. Problem ujawnia się sporadycznie po paru godzinach od rozpoczęcia przygód, jednakowoż pałętająca się bez opamiętania grupa jednostek pełni rolę sygnału przed przeciążeniem gry. Rezultatem może okazać się raport o błędach, gdy za dużo zdarzeń ekran będzie zmuszony pomieścić - wówczas walka nie lada powodować może konieczność doświadczenia zatrważających skutków. Mawiają, że zapis i przeładowanie gry przed ciężkim do opanowania ogólnym szaleństwem przywraca jakąś stabilność pod warunkiem, że poczyni się błyskawiczne kroki ku raptownemu przywróceniu bezpiecznej ilości jednostek na mapie. Jeżeli jesteś zatem osobnikiem często mimowolnie zapisującym stan, nie powinno Tobie to przysporzyć kłopotów lub zmuszać do nowych przyzwyczajeń.

Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum
Posty: 884
Rejestracja: 08 paź 2008, 20:38
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gogoud » 03 lut 2011, 19:20

Ja od siebie proponuję jeszcze zainstalować najnowszy patch SR3 beta7 - ustawia on dobre limity jednostek dla większości misji, przez co ilość problemów z pijanymi żołnierzami maleje praktycznie do zera.
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube

ODPOWIEDZ