KaM Remake - problem dotyczacy rozgrywki

Masz problem z grą? Napisz o tym, postaramy się go rozwiązać! (Nie dotyczy problemów z rozgrywką!)

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Elenorsar
Użytkownik Forum

Post autor: Elenorsar » 01 lut 2012, 00:33

Drogowiec0 pisze:Tylko nie tym tonem ok
Och obraziłem Pana? Jak mi przykro. Wyrażam wielką skruchę. A tak na poważnie, mam Ci przypomnieć jakim tonem TY się wyrażałeś do mnie? W moim kierunku zostały użyte słowa "spi***aj", "osp***ol się", "nie będę grał z takimi noobami", "to jest gó***o, a nie gra" i wiele innych, a co za? Za to, że upomniałem Ciebie, abyś nie obrażał wroga, który Ciebie atakuje, a twoje słowa były następujące "FACK OFF", "FACKING NOOB", "FACKING BITCH" itp.

Drogowiec0 pisze:ja w tą grę już gram od bardzo dawna a nie moja wina że sobie jakoś nie radze a w MP gram od niedawna.
No to trzeba próbować, ja też na początku za każdym razem dostawałem w dupę, a teraz mogę powiedzieć, że gram dobrze i zdarza się, że raz wygram, a raz przegram.

Drogowiec0 pisze:Wkurzam się bo mnie denerwuje jak ktoś mnie zaczyna atakować a ja nie mam się czym bronić i mogę powiedzieć że to jest trochę nie fer bo niby z jakiego powodu skoro buduje tak jak inni ludzie mi mówią a ja wciąż nie mam wojska ja wtedy się rozpraszam i do dlatego do tego dochodzi rozumiesz.
No to twoje zachowanie można porównać do małego dziecka, które zaczyna płakać, gdyz jego starsi koledzy potrafią grać w piłkę, a ty chociaż próbując ich naśladować za pierwszym razem jesteś gorszy od nich.

The Reaper aka Paulo pisze: Najlepiej zacząć od
3 kamieniołomów ( warunek konieczny jednak w przypadku misji jak Road to the Valley, 2 wystarczą).
3-5 leśniczówek ( załeży czy w ciężką czy lekką)
2 tartaki
i szybko po żelazo.
w czasie robienia dymarek, mądrze zrobić 2 pola i postawić 2 stajnie.
Jeśli jest gdzie, koniecznie postawić chatkę rybaka (1-2)
na koniec pola i młyny.
Nie warto stawiać winnic, jest to rozwiazanie tymczasowe i kompletnie bez sensu gdyz wino daje malo energii przez co pracownicy ciagle laza sie zywic i staje produkcja.

Co do taktyki to najlepiej robic kusz, ciezkich konnych i topki.
Kusze dzielic na mniejsze oddzialy i atakowac z kilku stron.
Żeby nie było, że tylko jadę po Tobie. Tutaj kolega w miarę dobrze Ci to opisał, ale przed żelazem często trzeba robić jeszcze złoto, bo n niektórych mapach jest go już na styk. Co jedzenia zgadzam się też całkowicie z tym, ze nie na każdej mapie opłaca się robić jazdę. Jeszcze ci nie powiedziano jednej rzeczy, jak postawisz już szkołę zaczynaj robić od razu budowniczych/pomocników. Zawsze rób tak, aby do 15 jednostek mieć po tyle samo budowniczych i pomocników, czyli robić ich na zmianę w szkole. Potem robić już samych pomocników 20-30 to minimum, w zależności od rozwoju Twojej wioski. Dobrym sposobem na zyskanie kilku chwil na początku jest zamknięcie natychmiastowo gospody, na początku i tak nikt nie je, więc po co pomocnicy mają tracić na to czas, tylko potem pamiętaj, aby odblokować ją. Moim sposobem na oszczędność pomocników jest też zablokowanie w spichlerzu pni drzewa i kamienia. Przy 3 kamieniołomach kamienia nie powinno Ci nigdy zabraknąć, a noszenie pni drzew do spichlerza to dla mnie strata czasu.

Drogowiec0
Użytkownik Forum

Post autor: Drogowiec0 » 01 lut 2012, 10:06

Tak na poważnie to nie obraziłeś mnie Elenorsar i wcale nie jestem zły i bardzo mi przykro że się tak do ciebie odzywałem ok. Ogólnie dzięki wszystkim za odpowiedzi jesteście debest

Elenorsar
Użytkownik Forum

Post autor: Elenorsar » 01 lut 2012, 15:19

Drogowiec0 pisze:Tak na poważnie to nie obraziłeś mnie Elenorsar i wcale nie jestem zły i bardzo mi przykro że się tak do ciebie odzywałem ok. Ogólnie dzięki wszystkim za odpowiedzi jesteście debest
Drogowiec0, nie wiem jakim cudem nie zrozumiałeś tej ironii z pierwszych zdań. Co do twoich odzywek, po prostu spróbuj nad tym trochę zapanować.

Nie ma za co.

Drogowiec0
Użytkownik Forum

Post autor: Drogowiec0 » 01 lut 2012, 22:27

Drogowiec0, nie wiem jakim cudem nie zrozumiałeś tej ironii z pierwszych zdań. Co do twoich odzywek, po prostu spróbuj nad tym trochę zapanować.

Nie ma za co.
Zrozumiałem tą ironie ale bardziej jako obraza w kierunku do mnie. Jak mi nie wierzysz to zobacz na 1 karcie. Po za tym to spróbuje ale nie wiem czy zdołam

ODPOWIEDZ