Proste pytania i odpowiedzi dotyczące forum i gry

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Mixxer5
Użytkownik Forum
Posty: 401
Rejestracja: 19 gru 2009, 16:57

Post autor: Mixxer5 »

To fajna rzecz, ale zależy od silnika forum (nie mówię, że się nie da, bo nie wiem). Względnie możesz też zmieniać w adresie strony numer- czasami tak robiłem.
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Na tym silniku obecnie się nie da, potrzebowałby modyfikacji.
O jedynym sposobie powiedział Mixxer5, po prostu doklej &start=140 do adresu na pasku, żeby przejść do 15 strony (zaczynasz liczyć od zera, z każdą kolejną stroną dodajesz 10).
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
balrog
Użytkownik Forum
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2012, 11:06

Post autor: balrog »

Witam, chciałem przypomnieć sobie grę KaM TPR i mam pytanie- czy jeśli chcę grać w kampanię dla 1 gracza to lepiej zainstalować patch SR3 czy KaM Remake? Czytałem, że KaM Remake nadaje się głównie do rozrywek sieciowych, że kampania nie jest jeszcze dobrze zrobiona, to prawda?
Awatar użytkownika
Ciemnozielony
Użytkownik Forum
Posty: 254
Rejestracja: 02 sie 2011, 17:56
Lokalizacja: Nie podam! HAHAHAHAHA!

Post autor: Ciemnozielony »

SR3. Tylko. W Remake brak machin i ratusza, przez co większa część misji jest możliwa do przejścia, ale praktycznie bezsensowna.
Tfu, tfu, co piszę! Machin, nie kampanii.
Ostatnio zmieniony 24 lis 2012, 15:30 przez Ciemnozielony, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy jeśli poruszając się z prędkością dźwięku osiągniesz pułap prędkości światła dwukrotnie załamując tym czasoprzestrzeń, to czy będzie miał dwa pierwiastki z trzech ziemniaków więcej niż suma sedesów w domu Billa Gates'a?

d(._.)b
balrog
Użytkownik Forum
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2012, 11:06

Post autor: balrog »

Dzięki za odpowiedź ;)
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ