Brak kontaktu

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bartix
Użytkownik Forum
Posty: 20
Rejestracja: 22 sty 2009, 14:12
Lokalizacja: Szczecin

Brak kontaktu

Post autor: Bartix »

Kurcze troche malo ludzi do rozmowy. Co jest panowie i panie. Wiecej postow. :)
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Radzę Ci nie zakładać za dużo tego typu tematów, bo ostrzeżenia sprawią, że szybko pożegnasz się z forum. Od takich dyskusji jest shoutbox.
Awatar użytkownika
Bartix
Użytkownik Forum
Posty: 20
Rejestracja: 22 sty 2009, 14:12
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bartix »

Ale kurcze czlowiek pisze a czeka na odpowiedz. Szkoda ze niektorzy sa na forum a nie dyskutuja. To jest pierwszy i ostatni taki temat jak chca niech usuna ale moze niektorzy beda chetniej rozmawiac :)
Awatar użytkownika
Bartix
Użytkownik Forum
Posty: 20
Rejestracja: 22 sty 2009, 14:12
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bartix »

Poza tym na shoutbox pisalem juz raz ale nikt nie odpowiedzial wiec nie bede sie tam narzucal ale dzieki za rady i przestrogi.
Awatar użytkownika
Kamson
Użytkownik Forum
Posty: 183
Rejestracja: 08 cze 2008, 01:40
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Kamson »

No to ja ci jeszcze powiem używaj opcji edytuj zamiast pisać post za postem.
Awatar użytkownika
Bartix
Użytkownik Forum
Posty: 20
Rejestracja: 22 sty 2009, 14:12
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bartix »

Napisalem tak a nie inaczej i dobra. Mozecie se usuwac-mi to lotto. Tyle ze jak pisalem w shoutboxie ostatnio to nikt sie nie odzywa wiec zrobilem tak. Moj problem. Przynajmniej ktos to widzi. Niektorzy lubia wytykac rozne dziwne rzeczy a pozostalych nie zauwazaja :/
Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator
Posty: 933
Rejestracja: 15 paź 2005, 11:05
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Michailoff »

Temat przeniosłem do Gawęd z wiadomego, mam nadzieję, powodu.
Crimson (king) Michailoff
Awatar użytkownika
Filus
Użytkownik Forum
Posty: 87
Rejestracja: 26 gru 2007, 11:42

Post autor: Filus »

Widzę, że mamy tutaj krzyżowca, który chce prowadzić krucjatę przeciw niecnym niepiszącym na forum. Zastanawiałeś się, dlaczego na forum mało się dzieje? Ludzi, którzy mieli się poznać, już się poznali i komunikują się prywatnie. Poza tym część ludzi na forum bywa rzadko lub po prostu nie mają czasu/chęci na pisanie. Idąc dalej: jak długo można pisać o jednym i tym samym, bo zauważ, że co każdy (prawie) nowy użytkownik tego forum, za każdym zaczyna tak samo, chce być aktywny, spamuje etc. Gdy pojawia się ktoś taki, to większość stałych bywalców takowego jegomościa ignoruje (spotkali już takowych wielokrotnie). Załóż CIEKAWY temat, zgodny z regulaminem. Wtedy na pewno pojawią się nowe posty, które będą na poziomie i będą mogły dyskusję rozpocząć. Tyle ode mnie.
Awatar użytkownika
DeBe
Użytkownik Forum
Posty: 1010
Rejestracja: 27 cze 2007, 22:37
Lokalizacja: z chipsów Lays

Post autor: DeBe »

Bartix pisze:Napisalem tak a nie inaczej i dobra. Mozecie se usuwac-mi to lotto. Tyle ze jak pisalem w shoutboxie ostatnio to nikt sie nie odzywa wiec zrobilem tak. Moj problem. Przynajmniej ktos to widzi. Niektorzy lubia wytykac rozne dziwne rzeczy a pozostalych nie zauwazaja :/
Jeśli chcesz zostać zauważonym, to musisz najpierw na to zasłużyć. Udzielaj się na forum... zakładaj sensowne tematy, nie spamuj, pomagaj innym użytkownikom, pisz poprawnie gramatycznie i ortograficznie, a przede wszystkim używaj do tego rozumu, bądź dojrzały... Przestrzegaj tych zasad przez długi czas, a staniesz się szanowanym forumowiczem. Podpowiem Ci jednak, że już na wstępie lekko popsułeś sobie reputację... nic na siłę!
Awatar użytkownika
Bartix
Użytkownik Forum
Posty: 20
Rejestracja: 22 sty 2009, 14:12
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Bartix »

Filus madrze mowisz.
ODPOWIEDZ