Wojownicy Avalonu! Gra stworzona przez fanow KaMa!

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Jonkus
Użytkownik Forum
Posty: 33
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:35

Post autor: Jonkus »

Veruis pisze:Wszedłem, zarejestrowałem się i moje pytania i opinie:

- Kiedy rekrutuje się wojsko to jest jakiś sposób na kliknięcie tych 2 tysięcy razy na raz albo troche szybciej niż pojedynczo? Na jedno klikniecie u mnie przypada jakieś 1,5 sekundy... a żeby kliknąć wszystko musiałbym klikać przez 3000 sekund bez błędnych trafień. A doliczyć do tego czasami błędne kliknięcie to wychodzi jakies 3100 sekund. To jest jakies 50 minut ... Ja wolałbym poprostu kliknąć, aby gdzieś atakowali, szkolili się albo jakis budynek budował a nie cały czas klikać. Jest wiele bardziej ekscytujących gier w których jest przynajmniej grafika 2D lub 3D.

- zbroje do obrony etc. i inne bronie atakujące. Trzeba je jakoś zakładać na żołnierzy czy wystarczy, że będą w inwentażu tak o sobie leżeć? Jeśli tak, to wystarczy nakupować ile się da różnych zbroi i nie trzeba nawet szkolic wojsk. Przecież obrona i tak sie ogolnie zalicza, co z tego, że kilkaset pancerzy jest na kilku żołnierzy.
Jest szybszy sposób, żeby nabić sobie woja. Wystarczy zwiększyć przychód ludności na turę w zakładce trening.

Co do zbroi, broni etc.. to na każda bron/zbroje itp musi przypadać 1 żołnierz wtedy Twoje szanse na wygraną bitwę są większe.
GRYF SLUPSK
Obrazek
Awatar użytkownika
Zozol92
Użytkownik Forum
Posty: 573
Rejestracja: 26 lut 2006, 10:01

Post autor: Zozol92 »

Veruis pisze:...że będą w inwentażu tak o sobie leżeć?...
Widzę, że się udzieliło... Zarówno w grze jest ten błąd, jak i u jej kolejnego gracza :wink:

Co do gry - wszedłem, obejrzałem i powiem tak - nie podoba mi się rozmieszczenie tego wszystkiego, przy czym jest tego trochę za dużo jak na grę przeglądarkową; także bezsensownym pomysłem jest ten panel z cyframi - miałbym marnować godzinę dziennie na naciskanie w jedno miejsce? Pochwalę jednak pomysł - może będzie to kiedyś bardzo fajna gra. Jednak osobiście nie gram i nie zagram - szkoda mi czasu na jakiekolwiek gry z tego gatunku. Życie na to za krótkie...
Awatar użytkownika
Veruis
Użytkownik Forum
Posty: 21
Rejestracja: 19 lut 2009, 22:28

Post autor: Veruis »

Chodzi o słowo "inwentarz"?:P Tak zdawało mi się, że pisze się przez "rz"... no ale pomyślałem, że jeśli gra ma dobrze, to ja źle myślę... xD
Sądzę, że umiarkowanie jest lepsze od fanatyzmu ;)
Awatar użytkownika
Jonkus
Użytkownik Forum
Posty: 33
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:35

Post autor: Jonkus »

Zmienione :) Dzięki, no i jeszcze raz wszystkich zapraszam :) pierwsza setka pękła. :)

Pozdro
GRYF SLUPSK
Obrazek
Awatar użytkownika
fanTSK
Użytkownik Forum
Posty: 103
Rejestracja: 03 cze 2008, 14:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: fanTSK »

Dopiero jak jest się w czołowej pozycji to widać wartość tej gry.
Świetna robota!
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Jonkus
Użytkownik Forum
Posty: 33
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:35

Post autor: Jonkus »

Hehe, dzięki doceniamy to :) no i oczywiście nie zapominajcie(gracze) o reklamie. Niech inni też poznają walory tej gry :)

Pozdrawiam
GRYF SLUPSK
Obrazek
Awatar użytkownika
Veruis
Użytkownik Forum
Posty: 21
Rejestracja: 19 lut 2009, 22:28

Post autor: Veruis »

Jak dla mnie gierka jest... nudna. Nie ma sensu kupowac słabszych rzeczy niż te najlepsze, bo nie są drogie, a o wiele lepsze niz te gorsze. Tak samo armia. Wystarczy 10 tysięcy jednostek i możesz tylko kupować pancerze/bro. Wtedy z armi robi sie maszynka do zabijania. Sojusze są za mało rozbudowane.

Według mnie należałoby poprawić:

- Centrum rekrutacji - To w ogóle wyrzucić. Po co to klikać w ogóle? Lepiej odrazu daj na dzien tyle many i żołnierzy ile by się dostało po dwutysięcznym kliknięciu. Dla mnie byłoby lepiej po samym "turowym" dobrobycie grać.

- Za małe zróżnicowanie jednostek. 4 na całą grę. Oprócz najemników.

- Zapraszanie do sojuszy, a nie, że każdy może wejść kiedy mu się podoba. Dodać jakieś shoutboxy dla samych sojuszy. Oraz wprowadzić ograniczenie, jeśli nie ma.

- Ograniczyć armie - jakimis budynkami albo czymś.

Jak coś mi wpadnie do głowy to napisze.
Sądzę, że umiarkowanie jest lepsze od fanatyzmu ;)
Awatar użytkownika
dark
Użytkownik Forum
Posty: 58
Rejestracja: 23 kwie 2009, 17:51

Post autor: dark »

Jonkus pisze:Tu się mylisz, bo wiele gier tego typu posiada w miarę jakąś tam swoją grafikę. Aczkolwiek moim zdaniem gry przez przeglądarkę są bardzo dobrym dodatkiem do reszty gier i mogą miło wypełnić czas :)


A no racja ;]



Bardzo ciekawe, zrzuty niczego sobie ;] możnaby sobie pograć ;] gram w kilka gier tego typu, które jak kolega powiedział " miło wypełniają czas " :]



pozdro
"Na Imię Było Mu Śmierć, A Za Nim Szło Całe Piekło..."
Obrazek < Rekrutujemy ?? ;]
Awatar użytkownika
fanTSK
Użytkownik Forum
Posty: 103
Rejestracja: 03 cze 2008, 14:18
Lokalizacja: Poznań

Post autor: fanTSK »

Chwaliłem to ale... znudziło mi się.
Tutaj trzeba ciągle powtarzać to samo nic się nie dzieje żadnej akcji.Proponuję upodobnić się do jakiejś innej popularnej gry przeglądarkowej.

Ccy mógłbyś mi wysłać kod źródłowy?Orientuje się trochę w PHP i mógłbym trochę popracować nad tym.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
sarelo33
Użytkownik Forum
Posty: 32
Rejestracja: 10 gru 2005, 17:29
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: sarelo33 »

Zapraszam na moją toplistę http://mmorpg.toplista.pl/
ODPOWIEDZ