Counter Strike 1.6 Non Steam

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Wolisz być terrorystą czy antyterrorystą?

Terrorystą
5
22%
Antyterrorystą
5
22%
Nie gram w CS'a
13
57%
 
Liczba głosów: 23

Awatar użytkownika
radziu177
Użytkownik Forum
Posty: 62
Rejestracja: 06 sty 2008, 14:18
Kontakt:

Post autor: radziu177 »

Ban na Steam? :| (ostatnie pytanie)
Awatar użytkownika
Misiek3D
Użytkownik Forum
Posty: 27
Rejestracja: 30 mar 2009, 13:31

Post autor: Misiek3D »

Nigdy nie grałem na Steam'ie, zawsze Non Steam więc nie wiem czy tam można dostać bana. :D
Tylko Górnik!
Awatar użytkownika
radziu177
Użytkownik Forum
Posty: 62
Rejestracja: 06 sty 2008, 14:18
Kontakt:

Post autor: radziu177 »

Powiedziałem to do PinCheR'a
Awatar użytkownika
PinCheR
Użytkownik Forum
Posty: 256
Rejestracja: 05 cze 2008, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: PinCheR »

Nigdy w życiu nie dostałem bana (no może raz ale to były tylko 2h :P). Mówiłem, że jest to delikatna sprawa i nie chcę o tym mówić.
KAMPANIA:
Awatar użytkownika
Misiek3D
Użytkownik Forum
Posty: 27
Rejestracja: 30 mar 2009, 13:31

Post autor: Misiek3D »

Ja też dostałem bana tylko jeden raz, na dwie godziny za pingowanie, a jeżeli można wiedzieć to za co dostałeś tego bana :?:
Tylko Górnik!
Awatar użytkownika
Zozol92
Użytkownik Forum
Posty: 573
Rejestracja: 26 lut 2006, 10:01

Post autor: Zozol92 »

Człowieku, Pincher już drugi raz powiedział, że to nie ban i chyba piąty, że to nie Twoja sprawa :?
Co do tematu: nigdy nie grałem w CS-a i prędko nie pogram, ze względu na szkolną harówkę (aktualnie, prawie w ogóle nie bawię się na kompie). Tym bardziej, że jest to podobno gra wciągająca. Patrząc po opiniach (nie tylko tutaj), kiedyś jednak się na pewno skuszę :)
Takie mam pytanie - zdarzyło mi się kiedyś pograć trochę w Wolfa ET (też przez neta), a to jest chyba ten sam gatunek. Ktoś obcykany w obu grach mógłby porównać? Ciekawy jestem jak ma się jedna gra do drugiej :wink:
Awatar użytkownika
Misiek3D
Użytkownik Forum
Posty: 27
Rejestracja: 30 mar 2009, 13:31

Post autor: Misiek3D »

Nigdy nie grałem w tego Wolfa ET... nawet nie wiem co to jest. :smiesne: Przecież nie zapytałem się dlaczego PinCheR nie gra teraz, bo wiem, że z osobistych powodów, a zapytałem za co dostał bana. :mrgreen: Piszcie na co zagłosowaliście w ankiecie, ja wolę być terrorystą (mają fajne wdzianka no i bomby do podłożenia). :D
Tylko Górnik!
Awatar użytkownika
radziu177
Użytkownik Forum
Posty: 62
Rejestracja: 06 sty 2008, 14:18
Kontakt:

Post autor: radziu177 »

Zozolu, ja grałem w Wolf ET (Wolfenstein Enemy Territory). Bardzo podobne do CS'a, ale jednak się różni:
1.Grafiką
2.w CS gra się w czasach współczesnych - Terroryści vs Antyterroryści , a w Wolf ET w czasch ll Wojny światowej (chyba :mrgreen: ) Niemcy vs Aliańci.
3.Popularnością - w cs'a gra dużo więcej ludzi. Potwierdziły to różne ankiety na stronach.
4. Grywalnością - CS bardziej wciąga :lol: .
Awatar użytkownika
Misiek3D
Użytkownik Forum
Posty: 27
Rejestracja: 30 mar 2009, 13:31

Post autor: Misiek3D »

Ojjj, zgodzę się, W CS'a można nieźle wtopić :D . Na kogo głosowałeś w ankiecie radziu177 :?:
Tylko Górnik!
Awatar użytkownika
PinCheR
Użytkownik Forum
Posty: 256
Rejestracja: 05 cze 2008, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: PinCheR »

Ja oczywiście głosowałem na Terrorystów z prostej przyczyny, wolę zdecydowanie grać AK47 niż M4A1, łatwiej banie wchodzą :D. A co do ET to również kilka razy grałem, ale wolę CS'a. W ET nie czuć tego klimatu, a poza tym jest dużo łatwiejszy, kiedyś jak pierwszy raz wszedłem na jakiś serwer rozwaliłem kilku ludzi strzelając im w łeb to mnie zwyzywali od cheaterów i wyrzucili z serwa, od tej pory darowałem sobie z ET :P. A bana dostałem za tzw. TK (Team Kill jakby ktoś nie wiedział :))
KAMPANIA:
ODPOWIEDZ