Witamy starych!

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Witamy znowu i od razu zapraszam do udziału w dziewięcioleciu Khelcyzmu ;)
Awatar użytkownika
DawidWarchoł
Użytkownik Forum
Posty: 96
Rejestracja: 27 sie 2012, 00:58
Lokalizacja: Sandomierz

Post autor: DawidWarchoł »

na czym to polega, szanowny Vikingu? :D
Młody ujadacz powrócił...
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Temacik wypominowy w gawędach.
Tusk Economics
Użytkownik Forum
Posty: 4
Rejestracja: 25 wrz 2014, 15:56

Post autor: Tusk Economics »

Witam wszystkich bardzo serdecznie - PONOWNIE! :) Ostatni raz na tym forum byłem.. 7 lat temu, bodajże pod nickiem "Durendal". Kojarzę głównie Lucbacha i Kheliego. Nie dawno czytałem swoje posty z tego forum i miałem nie lada u baw :D, choć muszę przyznać, że jak na gimbusa, to wcale tak głupio nie pisałem (: Od niedawna grywam w KaM remake na sieci pod nickiem "Tusk Economics" i postanowiłem, że już nie będę kombinował i przy nim zostanę.

Sądzę, że pisanie tego posta to już jakiś początek, bo forum jest ogromne i może być ciężko połapać się co, gdzie i jak :)

O teraz sobie też przypomniałem niejakiego "Ducha", miałem go nawet na gg, nie wiem czy dalej mam :P

Grywam też kampanię i idę jak burza, człowiek jednak zmądrzał przez te lata xD

Aktualizacja osób które pamiętam/kojarzę:
- DeBe
- Michailoff
- Kamyk

EDIT: Jeśli administrator/moderator jest w stanie jakoś wysłać mi hasło mojego starego konta "Durendal", to byłoby miło :) Nie pamiętam też na jakim mailu się rejestrowałem.
Awatar użytkownika
ChrisEggII
Użytkownik Forum
Posty: 453
Rejestracja: 30 lip 2010, 14:57
Lokalizacja: Hajnówka/Białystok

Post autor: ChrisEggII »

O panie, nawet nie masz pojęcia ile się od tego czasu zmieniło! Może się przedstawię, bo od tego czasu zmieniałem nick 2 razy. Jestem Krzysiek_000. Powiem szczerze, że chyba ciebie pamiętam.
Ducha niestety już od wieków tutaj nie widziałem. Ostatni jego post pochodzi jeszcze z 2008 roku. Niestety, bo to był jeden z najciekawszych ludzi na tym forum.
W sprawie Khelbena mam niestety fatalne wieści. Wszystko masz opisane w tym temacie. Od tego czasu forum świeci pustkami.
Lucbach... No cóż... Jego też już od dawien dawna nie widziałem. Już wcześniej pojawiał się sporadycznie, ale nie udzielał się tutaj od początku tego roku.
DeBe i Michailoff nadal są w miarę aktywni. Pojawiają się co prawda dosyć rzadko, ale jednak nadal możesz natrafić na nich.
Kamyk też co jakiś czas się wypowiada, chociaż coraz częściej widuję go na forum międzynarodowym.
Ze "starej gwardii" pozostali aktywni jeszcze Robi, KnajkoFan (zmienił nick na Luki), a od czasu do czasu wpada tutaj Alanbach.

Co do moderatorów, to może być drobny problem. Jeżeli ci bardzo na tym zależy, to będziesz musiał poczekać na Michailoffa, albo Kubę11100, a jak wspominałem - ciężko o kontakt z nimi.
Obrazek
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

ChrisEggII pisze:Jeżeli ci bardzo na tym zależy, to będziesz musiał poczekać na Michailoffa, albo Kubę11100, a jak wspominałem - ciężko o kontakt z nimi.
E tam, może i nie jestem zbytnio aktywny, ale ktoś musi czasami sprawdzić, czy forum działa i czy nikt nie zrobił tu zadymy :)

Nowe hasło poszło na PW.
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Tusk Economics
Użytkownik Forum
Posty: 4
Rejestracja: 25 wrz 2014, 15:56

Post autor: Tusk Economics »

No i nic nowego się nie dowiedziałem na temat Khelbena, poza tym, napisał ostatni post w 2013 w tym temacie. Mniemam, że od tamtego czasu po prostu nie wchodzi tutaj. Szkoda, bo to ogarnięty jegomość z nietuzinkową zdolnością artykułowania myśli, co jest aberracją na tym forum :)

Sam jakoś szczególnie nie planuję się udzielać na tym forum. Grywam jak mam czas w sieci, ale tylko tyle. Chętnie bym pograł w kama + ts w drużynie :) Większość towarzyszy ze starego grona już raczej przeszła mutację głosu, więc nikt nie powinien się wstydzić :smiesne:
Awatar użytkownika
ChrisEggII
Użytkownik Forum
Posty: 453
Rejestracja: 30 lip 2010, 14:57
Lokalizacja: Hajnówka/Białystok

Post autor: ChrisEggII »

Nie zauważyłeś hiperłącza, nieprawdaż? Chodziło mi o ten temat: http://www.knights.sztab.com/forum/viewtopic.php?t=3392
Obrazek
Tusk Economics
Użytkownik Forum
Posty: 4
Rejestracja: 25 wrz 2014, 15:56

Post autor: Tusk Economics »

Faux pas, nie zauważyłem.
Awatar użytkownika
Mathias
Użytkownik Forum
Posty: 92
Rejestracja: 27 sie 2007, 13:08
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: Mathias »

Witam serdecznie, po baaaardzo długiej przerwie postanowiłem wrócić do gry Knights and Merchants (ostatnio grałem, zanim jeszcze powstał Remake, tak więc trochę wody w Wiśle upłynęło), a tym samym naszła mnie ochota zajrzeć na stare dobre forum :-).

Ponieważ nie kojarzę praktycznie nikogo z tu obecnych, pozwolę się przedstawić: nazywam się Mateusz, a w internecie występuję głównie pod nickiem Mathias. W K&M gram praktycznie od dziecka, moje zainteresowania to przede wszystkim historia, polityka, ekonomia, sport, literatura, webmastering, no i rzecz jasna gry komputerowe :D.

Życzę wszystkim udanej rozgrywki i pozdrawiam!
ODPOWIEDZ