Menelgame

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
doman100
Użytkownik Forum
Posty: 400
Rejestracja: 27 sty 2008, 18:48
Lokalizacja: Podmostowice pod Kielcami

Menelgame

Post autor: doman100 » 29 kwie 2009, 16:17

Witam! Chciałem wam zaprezentować bardzo ciekawą grę przeglądarkową. Nie jest ona typową grą. Zwykle na takich stronach musimy kierować wioską, państwem, planetą, gangsterem, wojownikiem. W tej grze musimy kierować naszym menelem. Zapytacie się pewnie co może być takiego w kierowaniu warszawskim żulem. Wszystko po koleji najpierw link:\

www.menelgame.pl

W grze chodzi o to aby ze zwykłego menela zrobić bogatego menela. Pierwsze co musimy robić to zarabiać. Kaskę możemy nabijać za:
-żebranie (granie na instrumentach i zwierzak pomogą nam w tym)
-zbieranie puszek (puszki sprzedajemy według zmiennego kursu)
-kliki w specjalny link
-napadanie innych żuli
-kradzież
-i kilka mniej ważnych metod

Aby nasz menel zdobywał nowe możliwości i aby odblokować przedmioty w sklepach musimy szkolić naszego żula. Jest kilka umiejętności:
-Atak (Sztuki samoobrony nie znajdujesz w kołysce. Nauka sztuki walki wymaga dużo dyscypliny i wytrzymałości)
-Obrona (Kto wymierza ciosy, musi też je przyjmować. Podstępne metody ataków wymagają doskonałego systemu obrony, który możliwy jest tylko dzięki treningom)
-zręczność (Do włamania potrzebna jest duża zręczność, aby nie pozostawić po sobie śladów na miejscu zbrodni lub żeby nie ponieść klęski przez zamknięte drzwi. Ponieważ jesteś trochę nieokrzesany, powinieneś doszkolić się w tym obszarze, jeżeli chcesz się gdzieś włamać)
-Język (Przez lata picia obumarło u ciebie wiele szarych komórek, które w dużej części odpowiadają za zdolność mowy. Wiele twoich kumpli nie przejmuje się tym, że są dla innych niezrozumiali, ale ty juz wiesz, jak dużo daje możliwość odpowiednej artykulacji)
-poziom edukacji (Bez wykształcenia nie masz szans. Kto już jako dziecko nie chodził do szkoły, nie powinien się wstydzić na stare lata do niej wrócić. Pewne rzeczy wymagają dobrego wykształcenia, żeby je zrozumieć. Możesz zdobyć nowe miejsca do sępienia)
-Muzyka (Dla bezdomnych umiejętność gry na instrumentach jest koniecznością. Ten, kto przysiądzie fałdów i będzie się dokształcał w każdej dziedzinie, pozna nowe instrumenty i nauczy się grać)
-kontakty towarzyskie (Kontakty towarzyskie są bardzo ważne, aby dojść do czegoś w życiu. Nie należą do nich twoi wcześniejsi kumple spod supermaketu, ale wykształceni ludzie, którzy pomogą Ci w twoich planach i intrygach. Dodaje nowe miejsca zamieszkania i zwierzęta)
-Koncentracja (Multitasking nie należy do twoich mocnych stron. Czasem trzeba się na niektórych rzeczach skoncentrować, aby odnieść sukces. Włącza modus koncentracji)
-kieszonkowiec (Jak wszyscy wiemy jestem bardzo gruboskórny. Zanim pójdziesz się na rozbój, powinieneś wcześniej pójść na jakiś kurs, aby podwyższyć swoje umiejętności w danym obszarze. Podwyższa wszystkie dochody)

Oprócz tego wszystkiego możemy kupić jeszcze mnóstwo przedmiotów. Szczególnie ważne są bronie, instrumenty, zwierzęta.

Jeśli ktoś dotąd doczytał nie będę go już zanudzał tylko zachęce do rejestracji.

PS: Jeśli Khel się zgodzi to będzie można klikać sobie nawzajem w linki. Moglibyśmy sobie wzajemnie pomagać.
Westess krutue szaleń

ODPOWIEDZ