UEFA EURO 2012

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Luki
Użytkownik Forum
Posty: 470
Rejestracja: 23 lut 2006, 22:35
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Luki »

A ja trafiłem Wynik meczu Szwecja- Ukraina( woloszek świadkiem :lol: )

Jutro Czechy wygrają z Grecją 2:1 stawiam.
Mixons
II Miejsce KaM Ligi Polskiej
II Miejsce KaM Ligi Polskiej
Posty: 216
Rejestracja: 27 kwie 2011, 17:56

Post autor: Mixons »

Świetny mecz Polaków, nieporównywalnie lepszy od tego z Grecją ! Obrona zagrała na 5+ (w skali od 1 do 6, tylko jeden błąd przy straconej bramce, choć widać, że Rosjanie to ćwiczyli)naprawdę wspaniałe odbiory szczególnie w drugiej połowie, jednak zbyt szybko chcieliśmy przenieść piłkę spod własnego pola karnego od razu do ataku, za mało rozgrywaliśmy. Świetny wybór Smudy, który postawił na Dudkę w pomocy, dzięki temu blokowaliśmy większość ataków Rosjan. Smuda to naprawdę dobry trener, choć to na pewno zasługa także całego sztabu szkoleniowego no i oczywiście piłkarzy. Nie możemy też zapomnieć o wspaniałych kibicach !
Awatar użytkownika
kaszub
Użytkownik Forum
Posty: 759
Rejestracja: 13 kwie 2009, 21:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kaszub »

Luki pisze:Jutro Czechy wygrają z Grecją 2:1 stawiam.
Każdemu?
Użytkownikowi forum?
Czy wybranym?

Ja piję Ciechana.

A tak w ogóle, klucze mi zginęły od domu. Napisz na PM gdzie są :D.
Awatar użytkownika
PinCheR
Użytkownik Forum
Posty: 256
Rejestracja: 05 cze 2008, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: PinCheR »

Mixons pisze: Smuda to naprawdę dobry trener
No proszę Cię. Poprawiłeś mi humor na dobranoc :D. Smuda po raz kolejny się ośmieszył, bo mogliśmy to wygrać (ba, powinniśmy). Co robił Obraniak pytam się? I gdzie był Grosicki? Czemu Smuda nie robi zmian. Dziś co prawda limit wykorzystał, ale zmiana w 92 minucie? Brożek za Obraniaka? To są żarty z nas kibiców! Mógł chociaż na 10 minut Wolskiego wpuścić. Wziął 23 piłkarzy i pytam się po co? Poza tym ten remis nic nam nie daje, tak czy tak musimy wygrać z Czechami, więc równie dobrze mogliśmy przegrać. W futbolu nie chodzi o to, żeby nie stracić bramki, tylko, żeby strzelić. Zresztą nawet nie stracić nam się nie udało.

Mimo wszystko, trzymam kciuki za naszych.

Smuda po Euro WON!
KAMPANIA:
Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator
Posty: 933
Rejestracja: 15 paź 2005, 11:05
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Michailoff »

PinCheR pisze:
Mixons pisze: Smuda to naprawdę dobry trener
No proszę Cię. Poprawiłeś mi humor na dobranoc :D. Smuda po raz kolejny się ośmieszył, bo mogliśmy to wygrać (ba, powinniśmy). Co robił Obraniak pytam się? I gdzie był Grosicki? Czemu Smuda nie robi zmian. Dziś co prawda limit wykorzystał, ale zmiana w 92 minucie? Brożek za Obraniaka? To są żarty z nas kibiców! Mógł chociaż na 10 minut Wolskiego wpuścić. Wziął 23 piłkarzy i pytam się po co? Poza tym ten remis nic nam nie daje, tak czy tak musimy wygrać z Czechami, więc równie dobrze mogliśmy przegrać. W futbolu nie chodzi o to, żeby nie stracić bramki, tylko, żeby strzelić. Zresztą nawet nie stracić nam się nie udało.

Mimo wszystko, trzymam kciuki za naszych.

Smuda po Euro WON!
Właśnie, że ten remis, paradoksalnie, daje nam bardzo dużo. Czemu? Ano temu, że nie musim patrzeć na wynik Rosjan (tam niech się dzieje wola nieba) - my musim tylko wygrać z Czechami. Czy ten mecz był do wygrania? Tak, w drugiej połowie to można było wygrać, ale cieszmy się z tego, co mamy. Po raz pierwszy od dawna mamy całkiem realne szanse na wyjście z grupy po rozegraniu dwóch kolejek :P
Crimson (king) Michailoff
Awatar użytkownika
Lancetnik
Użytkownik Forum
Posty: 143
Rejestracja: 01 lip 2011, 18:15
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: Lancetnik »

Dla mnie zamiast Mierzejewskiego, to powinni wstawić Rybusa, ale to już trener decyduje. Mierzejewski niewiele zmienił po tej zmianie. :wink: Jednak muszę przyznać, że nieźle poszło Polakom, lepiej niż z Grecją. Teraz mecz z Czechami, myślę, że Polska wygra 2:0. Jestem optymistą. :D
Awatar użytkownika
PinCheR
Użytkownik Forum
Posty: 256
Rejestracja: 05 cze 2008, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: PinCheR »

Nie no jasne, że remis dobry, ale przy odrobinie szczęścia (lub innym trenerze) byśmy to wygrali. Niestety naszym trenerem jest Smuda i nie spodziewam się po tej reprezentacji wiele. Ale Czechów pociśniemy ;)
KAMPANIA:
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

Michailoff pisze:Po raz pierwszy od dawna mamy całkiem realne szanse na wyjście z grupy po rozegraniu dwóch kolejek :P
Dokładnie, jak pamiętam to zawsze ostatni mecz był meczem o honor, a tu proszę, ćwierćfinał na wyciągnięcie ręki.

Co do trwającego meczu, szkoda mi trochę Irlandczyków, kibicuję im (w końcu trenują w Gdyni), ale z mistrzami Europy i świata ciężko jest wygrać.
Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Posty: 785
Rejestracja: 02 mar 2009, 12:51
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post autor: Joker »

Awatar użytkownika
Kamyk
Użytkownik Forum
Posty: 1161
Rejestracja: 14 mar 2007, 18:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kamyk »

W meczu Polska Czechy obstawiam 2:0 dla nas. Rosja Grecja myślę, że Grecy wygrają 1:0 :P.
ODPOWIEDZ