UEFA EURO 2012

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

No, mamy pierwszy mecz, który nie zakończył się w regulaminowym czasie gry. Jednak wynik 0:0 nie jest odzwierciedleniem tego co się działa na boisku, było bardzo dużo akcji i co najważniejsze dużo stuprocentowych. Typowałem, że Anglia wygra, ale po grze Włoch można śmiało powiedzieć, że to im się należy miejsce w półfinale. Jak dojdzie do karnych to będę trzymał kciuki za Buffona, bo to bramkarz klasy światowej. Najlepszy wraz z Casillasem.
Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Posty: 785
Rejestracja: 02 mar 2009, 12:51
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post autor: Joker »

Tego się nie spodziewałem, Ashley Cole niestety zmiótł szanse Anglii na półfinał... A szkoda... :)
Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator
Posty: 933
Rejestracja: 15 paź 2005, 11:05
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Michailoff »

Ja się ino zastanawiam, co wyobrażał sobie Hodgson puszczając A.Cole-a, czyli zawodnika lewonożnego, do rzutu karnego. Ileż to opracowań napisano już na ten temat, ile analiz przeprowadzono - i cały czas się powtarza, że zawodników lewonożnych do karnych się nie puszcza...
Tak, czy inaczej - awans makaronów zasłużony, ale mam nadzieję, że niemiecka maszynka zadziała po raz kolejny na tym turnieju - i wbije Włochom trzy bramki.
Crimson (king) Michailoff
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

Następny mecz to Portugalia - Hiszpania, Stawiam na Portugalie a w drugim meczu na Niemców. A jak WY myślicie ?
Awatar użytkownika
Florek
Użytkownik Forum
Posty: 168
Rejestracja: 08 sty 2011, 21:47
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Florek »

O dziwo mam takie same przypuszczenia. Będzie trzeba coś obstawić, bo jak na razie najsłabiej z moimi punktami. ;)
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

Portugalia nie da sobie rady. Finał stawiam na Hiszpania - Niemcy i bardzo bym chciał, aby to niemieccy zawodnicy wygrali Euro 2012.
ODPOWIEDZ