UEFA EURO 2012

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
PinCheR
Użytkownik Forum
Posty: 256
Rejestracja: 05 cze 2008, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

UEFA EURO 2012

Post autor: PinCheR »

Nikt jeszcze nie założył tematu więc pozwoliłem sobie ja go założyć. Jakie są wasze typy na Euro? Kto będzie mistrzem Europy, kto czarnym koniem, królem strzelców? Jaka reprezentacja będzie najsłabszą drużyną mistrzostw? Jednym słowem wszystko na temat EURO.

Osobiście po dzisiejszych meczach uważam, że Rosja ma szansę zajść daleko, być może nawet mają szansę na mistrza. Polska jak zawsze pożegna się z mistrzostwami po trzech meczach. Wszystko po staremu. Smuda się po raz kolejny już skompromitował nie robiąc żadnych zmian, a najbardziej rzucił się w oczy brak Boruca w bramce i Żewłaka w obronie. Bez niego brakowało spokoju i doświadczenia.

Jakie są wasze opinie?

EDIT: Polska : Rosja 0 : 4
KAMPANIA:
Awatar użytkownika
PinCheR
Użytkownik Forum
Posty: 256
Rejestracja: 05 cze 2008, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: PinCheR »

Nikt już nie ogląda EURO? Zaczął się mecz Holandia : Dania. Myślę, że będzie 2 : 1.
KAMPANIA:
Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator
Posty: 933
Rejestracja: 15 paź 2005, 11:05
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Michailoff »

Uprzedziłeś mnie ;) Mam zamiar zmontować na fazę pucharową zakłady takie same, jak to miało miejsce 4 lata temu. Nikt nas chyba nie zamknie z powodu ustawy hazardowej, bo i nie gramy o żadną stawkę :P
A typy co poniektórych meczów mogę napisać, wraz z odczuciami:
Hiszpania 3:0 Włochy - Italia jest rozbita aferą korupcyjną, połowa kadry może pójść siedzieć do pierdla, 3:0 wydaje się być najniższym wymiarem kary w takiej sytuacji.
Polska 0:5 Rosja - Rosjanie grają koncert. Obawiam się, że na 0:5 może się nie skończyć, bo są nam w stanie nastukać i siedem bramek.
Czechy 1:1 Grecja - Kluczowy dla nas mecz. Dobrze byłoby, żeby Czesi wygrali, ale skłaniam się ku remisowi, dla nas niekorzystnemu.
Holandia 2:1 Niemcy - Holendrzy będą grać o wszystko, a jeśli do tego, co pokazali z Danią, dorzucą skuteczność - powinni wygrać.
Crimson (king) Michailoff
Awatar użytkownika
Piko
Użytkownik Forum
Posty: 291
Rejestracja: 27 gru 2011, 09:09

Post autor: Piko »

Osobiście uważam, że wyników nie da się przewidzieć. Podczas meczu Niemcy - Portugalia miałem wrażenie, że Portugalia wygra gdzieś 2:0, a tutaj widzicie co się stało :P
ObrazekObrazek
Obrazek
Mixons
II Miejsce KaM Ligi Polskiej
II Miejsce KaM Ligi Polskiej
Posty: 216
Rejestracja: 27 kwie 2011, 17:56

Post autor: Mixons »

Jeśli chodzi o moje typy pozostałych meczy Polaków to obstawiam tak:
Polska 2:2 Rosja
Polska 3:1 Czechy

Jestem zachwycony grą Danii w meczu z Holandią, grali bardzo pewnie i konsekwentnie w obronie jak i ataku, potrafili na małej przestrzeni bardzo dobrze rozegrać piłkę, tylko jeden błąd w obronie popełnili (gdy bramkarz podał wprost pod nogi Robbena, który nie wiem jak tego nie wykorzystał) i nie potrafią grać dobrze długimi piłkami.

Mam zamiar oglądnąć wszystkie mecze Euro, jak na razie się to udaje i tylko jeden mecz mnie zawiódł, a mianowicie Niemcy kontra Portugalia (choć w końcówce było bardzo ciekawie).
Awatar użytkownika
PinCheR
Użytkownik Forum
Posty: 256
Rejestracja: 05 cze 2008, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: PinCheR »

Co do dzisiejszego meczu Hiszpania : Włochy to obstawiam podobnie 3 : 0. Włochy dziś to nie te same Włochy co jeszcze parę miesięcy temu, a Hiszpania jak to Hiszpania. Co prawda nie wszyscy są obecni, ale na Włochy to wystarczy, zresztą uważam, że Hiszpania jest na tyle mocną drużyną, że są w stanie poradzić sobie bez Puyola.

Irlandia : Chorwacja
No tutaj mam problem, bo nie wiem za dużo o nich. Jednak posłucham zdrowego rozsądku i postawię na Chorwację, ale wcale się nie zdziwię jak będzie remis. W końcu Dania mogła wygrać z Holandią. Chociaż gdyby nie problemy ze skutecznością to mogłoby być grubo dla Holandii.
Ostatecznie Irlandia : Chorwacja 0:1
Myślę jednak, że Chorwacja nie ma wystarczającej siły, żeby zdobyć w tym meczu więcej niż dwie bramki.

Co do pozostałych meczów Polaków to jak już pisałem Polska : Rosja 0 : 4.
Czesi wcale nie grali źle w tym meczu, ale każdy chyba widział jak grała Rosja. Polska : Czechy 1 : 2
KAMPANIA:
Awatar użytkownika
Luki
Użytkownik Forum
Posty: 470
Rejestracja: 23 lut 2006, 22:35
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Luki »

Wypowiem się tylko co do meczów Polaków:

Rosja vs Polska- 2:2

Rosjanie grają dobrze tylko w ataku. Wg mnie w obronie nie błyszczą niczym szczególnym. Czesi po prostu stwarzali zerowe zagrożenie niemalże( Baros to w ogóle był dobry... statysta).

Polska vs Czechy 2:1, ew 1:0. Słabi są czesi, słabi. Tylko przy dużej mobilizacji mogą wygrać wg mnie, choć my też nie błyszczymy szczególnie.
Awatar użytkownika
PinCheR
Użytkownik Forum
Posty: 256
Rejestracja: 05 cze 2008, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: PinCheR »

Francja : Anglia 2 : 3
Ukraina : Szwecja 2 : 2
KAMPANIA:
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

Pozwolę zacytować siebie z innego forum:
Ukraina 1 - 0 Szwecja
Rosja 3 - 1 Polska
Czechy 0 - 0 Grecja
Nie wierzę w sukces (wyjście z grupy) Polaków.


No i akurat mój pierwszy zakład poszedł sobie... Szwecja 1 - 0 Ukraina.
Awatar użytkownika
PinCheR
Użytkownik Forum
Posty: 256
Rejestracja: 05 cze 2008, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: PinCheR »

Jednak Ibra nie dał rady, ale wiadomo, sam Ibrahimović meczu nie wygra, ale do końca remis był możliwy... Z kolei Shevchenko jest chyba niezniszczalny. Jeszcze nie trafiłem nic w te mistrzostwa :).

Ibra : Ukraina 1 : 2

EDIT: Jutro Czechy : Grecja powinienem postawić na remis, żeby dać nam szanse na awans, ale myślę, że Grecy nie dadzą rady. 1 : 0

Wcześniej pisałem, że będzie 4 : 0, ale myślę, że po 3 : 0 nas oszczędzą i może Lewy coś ustrzeli. Ostatecznie Polska : Rosja 1 : 3.
KAMPANIA:
ODPOWIEDZ