Islam, ach ten islam!

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Awatar użytkownika
Mixxer5
Użytkownik Forum
Posty: 401
Rejestracja: 19 gru 2009, 16:57

Post autor: Mixxer5 »

Artykuł fajny, ok... Tylko historię tworzą zawsze najbardziej radykalne i zdecydowane jednostki- tak prawda, że nikt nie organizuje zamachów bombowych na Muzułmanów, a Muzułmanie (nawet jeśli to nieznaczny ułamek) przeprowadzają zamachy na inne religie.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... la_do.html

Ja nie wierzę, że przyszło mi urodzić się w Polsce, kraju, do którego poziom zgryzoty z drugiej części globu niemal w ogóle nie trafia. Też nie idzie mi się do końca pogodzić z tym, że my naprawdę żyjemy w dwudziestym pierwszym wieku. Tu musiał być jakiś błąd w obliczeniach.
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Bo islam to islam. Nie zgodzę się z tobą, Khelu. Ja za "ciapatymi" nie przepadam ponieważ miałem okazję poznać kilku osobiście. Dzisiejszy świat chcąc nie chcąc dąży do totalnego przemieszania kultur, jednak jest to szkodliwe dla obydwu stron, islamskiej i nieislamskiej. Araba nie zrozumiesz. Myślę że skoro ten temat już tutaj istnieje to mogę nieco dalej się posunąć w prezentacji moich poglądów. Jak wspomniałem, poznałem kilku (za granicą) i na własnej skórze przekonałem się co to jest mieć islamskiego sąsiada. Nie życzę tego żadnemu z obecnych tutaj użytkowników forum. Araby to zaborcza, nieraz chamskia i ukazująca otwarcie swoją pogardę dla innych ras banda. Wszędzie czują się panami. Nacjonalizm był i nadal jest czymś jakby barierą, która oddziela obydwa światy i chroni je przed niszczeniem sobie wzajemnie kultury. Islam nie jest religią tolerancyjną, mimo usilnych prób uczynienia go takim przez część jego wyznawców. Z powodu tych różnic nigdy nie uda się stworzyć wspólnego świata dla obydwu stron. Moim zdaniem przyjmowanie przez europejczyków imigrantów z afryki i bliskiego wschodu powinno się natychmiast zatrzymać, bo skutki mogą być marne. Nieraz w internecie można znaleźć prezentacje poglądu różnych ludzi na to, i w większości z nich doczytałem się że tego typu próby mogą tylko zrujnować Europę, wywołać wielkie wojny na NASZYM kontynencie z powodu imigrantów. Kiedy tylko ich liczba przybierze na wartości i zacznie dorównywać rdzennym europejczykom, zaczną wprowadzać własne porządki i coraz bardziej upodabniać naszą ziemię do ich. Na ulicach zaczną się bijatyki, morderstwa z powodu poglądów religijnych dojdą do takiego poziomu że nikt nie będzie zwracał uwagi na trupy leżące w rynsztokach, jak to w średniowieczu bywało. Nie mam czasu żeby teraz dokończyć mój wywód i żale, ale mam nadzieję na rozwinięcie dyskusji.

EDIT: Dlaczego w takim razie rządy europejskie zgadzają się na ich obecność? Atak na żołnierza w Londynie, na jego WŁASNEJ ziemi jest dla mnie czymś niepojętym, a mimo to sprowadzają ich coraz więcej. Khelbenie, i ty jeszcze stajesz w ich obronie? To jest zupełnie inny świat, nie mamy tam nic do gadania. Babka znała prawo, złamała je świadomie i otrzymała stosowną według arabskiego świata karę.
Wiking,
administrator forum knights.sztab.com
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

- Chcesz wprowadzić prawo szariatu?
- Tak, chcę!
- Chcesz żyć w państwie islamskim?
- Tak, chcę!
- To dlaczego z niego uciekłeś?
- Yyy...
Awatar użytkownika
ChrisEggII
Użytkownik Forum
Posty: 453
Rejestracja: 30 lip 2010, 14:57
Lokalizacja: Hajnówka/Białystok

Post autor: ChrisEggII »

robi29 pisze:- Chcesz wprowadzić prawo szariatu?
- Tak, chcę!
- Chcesz żyć w państwie islamskim?
- Tak, chcę!
- To dlaczego z niego uciekłeś?
- Yyy...
Zemsta za lata kolonializmu. Tylko po co mają podbijać Europę drogą wojenną, skoro to może się odbyć w majestacie prawa?
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Tu nie ma krzty honoru ;( Poczekamy, za parenaście lat będą się już wozić na ulicach to prawo się zmieni ;) Nawet politykom to zacznie przeszkadzać o ile zostanie jeszcze rdzenna większość w rządach.
Wiking,
administrator forum knights.sztab.com
Awatar użytkownika
PinCheR
Użytkownik Forum
Posty: 256
Rejestracja: 05 cze 2008, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: PinCheR »

Ja nie mam nic przeciwko islamistom jeśli oni przyjeżdżają do pracy. Chodzi jednak o to, że większość z nich przyjeżdża do europy ze względu na zasiłki. Przykład takiej Francji. Jest tam oczywiście dodatni przyrost naturalny, ale jakby policzyć ile rodzi się dzieci w rodzinach katolickich to by nie było tak kolorowo. Muzułmanie wg Koranu mogą mieć 4 żony, ale wg prawa we Francji można mieć jedną. Jaki jest efekt? Pozostałe trzy żony z dziećmi pobierają zasiłek, jako że traktowane są jako samotne matki. Gdyby nie było zasiłków to nie mieliby czego tam szukać, ale Francja jest już przeżarta socjalizmem i nie wróżę im świetlanej przyszłości ;)
KAMPANIA:
Awatar użytkownika
kaszub
Użytkownik Forum
Posty: 759
Rejestracja: 13 kwie 2009, 21:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kaszub »

The Viking 10.06.2013 pisze: Araby to zaborcza, nieraz chamska i ukazująca otwarcie swoją pogardę dla innych ras banda. Wszędzie czują się panami [...] Islam nie jest religią tolerancyjną, mimo usilnych prób uczynienia go takim przez część jego wyznawców. Z powodu tych różnic nigdy nie uda się stworzyć wspólnego świata dla obydwu stron. Moim zdaniem przyjmowanie przez europejczyków imigrantów z afryki i bliskiego wschodu powinno się natychmiast zatrzymać, bo skutki mogą być marne. Nieraz w internecie można znaleźć prezentacje poglądu różnych ludzi na to, i w większości z nich doczytałem się że tego typu próby mogą tylko zrujnować Europę, wywołać wielkie wojny na NASZYM kontynencie z powodu imigrantów. Kiedy tylko ich liczba przybierze na wartości i zacznie dorównywać rdzennym europejczykom, zaczną wprowadzać własne porządki i coraz bardziej upodabniać naszą ziemię do ich.
Admin nasz napisał tak ponad 2 lata temu.
Prorok jakiś, czy cuś :D.
Ciekawe, czy jest jeszcze choć kilka osób na forum chętnych dyskusji?
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Paskudną składnię miałem ;) O czym chciałbyś podyskutować?

EDIT: O, już wiem. Kwoty nierobów przydzielone, Kopacz zatwierdziła, ciekaw jestem jak szybko po zakończeniu kariery w rządzie dostanie wymarzony stołek w Brukseli :niedowiarek:
ODPOWIEDZ