Niech żyje Polska!!!

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
DawidWarchoł
Użytkownik Forum
Posty: 96
Rejestracja: 27 sie 2012, 00:58
Lokalizacja: Sandomierz

Niech żyje Polska!!!

Post autor: DawidWarchoł »

Przez cały ten czas od katastrofy, bleeeeee, smoleńskiej politycy denerwują mnie na całego. Nic dla kraju nie robią, tylko robią rzeczy na ich korzyść :evil: Jak ja ich nienawidzę :twisted:
Młody ujadacz powrócił...
Awatar użytkownika
kaszub
Użytkownik Forum
Posty: 759
Rejestracja: 13 kwie 2009, 21:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kaszub »

No i gitara.
Żeby ludzie tylko zauważyli, że jest temat bardziej pasujący do ich wynurzeń.
By nie było OT od początku-
Niech żyje Polska!
kurzel131
Użytkownik Forum
Posty: 395
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:08
Kontakt:

Post autor: kurzel131 »

Przecież nie tylko od zaparkowania tego samolotu politykom odwala. Cały czas jest dziura budżetowa powiększana co roku, podatki i ceny rosną a wypłaty przeciwnie.
Awatar użytkownika
DawidWarchoł
Użytkownik Forum
Posty: 96
Rejestracja: 27 sie 2012, 00:58
Lokalizacja: Sandomierz

Post autor: DawidWarchoł »

Bida z nędzą, Kurzel, Bida Bida.Nic nie poradzimy na to. :x
Młody ujadacz powrócił...
Awatar użytkownika
Wubek
Użytkownik Forum
Posty: 332
Rejestracja: 13 maja 2006, 12:00

Post autor: Wubek »

Wiecie panowie jakim ciekawym zjawiskiem jest silnia potrójna oznaczana: Silnia wielokrotna ogólnie rzecz biorąc jest nie tak skomplikowana jak to się na pierwszy rzut oka wydaje, dobrze że o niej wspominasz panie Warchoł, nigdy nie warto tracić dobrej okazji do nauki czegoś nowego!
kurzel131
Użytkownik Forum
Posty: 395
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:08
Kontakt:

Post autor: kurzel131 »

Ostatnio miałem okazję obejrzeć na discovery world program, gdzie więźniowie obozów szwabskich zrobili gigant z obozu. Nie jestem pewien, czy tam byli polacy, bo tego jest kilka odcinków, a tylko jeden widziałem. Ale co najlepsze mózgiem operacji był major, więźniowie w liczbie 74 uciekli bez wykrycia przez niemców. Nie mając narzędzi ani nic zrobili podkop, wózek, umocnili ściany bez użycia gwoździ mieli czym oddychać. Naprawdę byłem pełen podziwu w, to jakie oni mięli jaja na, to. Na ten przykład piach wsypywali do łączonych skarpet zawieszonych na szyję, jak ktoś przesadził gibał się, jak pingwin i szkop go prosił do siebie, piach wysypywali jakieś 50 m dalej w teatrze albo do miejsca, gdzie inni zagrabiali//piach był jasny, a ziemia twarda. No, ale zrobić podkop w obozie, których baraki były lekko unoszone, by było widać spód, a to było w 3 barakach, a najlepsze było z piłą... goście słuchali gramofonu i nagle ktoś pomyślał ,że tam musi być sprężyna i tak ją szlifowali, by się nadała na piłę, całe 10h roboty z jednym narzędziem.
Awatar użytkownika
DawidWarchoł
Użytkownik Forum
Posty: 96
Rejestracja: 27 sie 2012, 00:58
Lokalizacja: Sandomierz

Post autor: DawidWarchoł »

Dobrze gadasz, Wubek. :o Kurzel, też to oglądałem.To dopiero hardcory.
Młody ujadacz powrócił...
Awatar użytkownika
kaszub
Użytkownik Forum
Posty: 759
Rejestracja: 13 kwie 2009, 21:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kaszub »

W nocy z 24 na 25 marca 1944 r. w ucieczce podziemnym podkopem "Harry" długości 111 metrów wzięło udział 76 więźniów, z czego tylko trzem: dwóm Norwegom i jednemu Holendrowi udało się zbiec. Reszta została schwytana. 50 uciekinierów, w tym sześciu Polaków, rozstrzelano.
I link:
http://facet.interia.pl/obyczaje/histor ... nId,448930
kurzel131
Użytkownik Forum
Posty: 395
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:08
Kontakt:

Post autor: kurzel131 »

Odnośnie hitlera są różne pogłoski jedni piszą, że żył po wojnie, jedni, że miał parkinsona i przez to źle dowodził inni, że apropo nienawiści do żydów żydzi nie uratowali jego starej, a inni ze psor od asp go nie chciał przyjąć na uczelnie, a był on żydem. Mnie, to ciekawi 10 najbardziej przeklętych rzeczy. albo co ludzie palą, gdy piszą creypasty.
ODPOWIEDZ