Mały jubileusz!

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kaszub
Użytkownik Forum
Posty: 759
Rejestracja: 13 kwie 2009, 21:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kaszub »

Może nowy temat warto załoźyć:
[nowe misje] Viking
:)
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Bez przesady. Nie pracuję aż tak dużo aby oddzielny temat zakładać. Ten i tak zmienił się na off-top więc kręćmy go dalej czymkolwiek :D
Wiking,
administrator forum knights.sztab.com
Awatar użytkownika
ChrisEggII
Użytkownik Forum
Posty: 453
Rejestracja: 30 lip 2010, 14:57
Lokalizacja: Hajnówka/Białystok

Post autor: ChrisEggII »

Zbalansowane mapy są przereklamowane i nudne. Tutaj trzeba czegoś naprawdę oryginalnego.
Awatar użytkownika
Cahir
Użytkownik Forum
Posty: 56
Rejestracja: 29 lip 2010, 13:30

Post autor: Cahir »

;) pisze:Zbalansowane mapy są przereklamowane i nudne. Tutaj trzeba czegoś naprawdę oryginalnego.
A na niezbalansowanych nikt nie gra bo są niezbalansowane.
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Trudna sprawa, panowie. A w takim razie czego chcecie? Jeśli będzie się podobać pomysł, zrobię XXL na dwóch, na naprawdę dłuuugie gry :wink: Powinno być ciekawie.
Wiking,
administrator forum knights.sztab.com
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

Cahir pisze:@up
Masz na myśli mapy typu Center Castle? Jeśli tak to wybacz ale nie tędy droga.
Cahir co Ci się nie podoba w tej mapie? Idealna może i nie jest, ale i tak jedna z najlepszych jakie nasz zespół stworzył. :roll: W dodatku Lewin zrobił do niej ciekawy skrypt i myślę, że ludzie będą na niej grać. Nie tworzę tutaj jakiś proroczych wizji, ale mapy specjalne (do których Center Castle należy) są czymś oryginalnym, więc jestem dobrej myśli. :D
Awatar użytkownika
Cahir
Użytkownik Forum
Posty: 56
Rejestracja: 29 lip 2010, 13:30

Post autor: Cahir »

woloszek pisze:
Cahir pisze:@up
Masz na myśli mapy typu Center Castle? Jeśli tak to wybacz ale nie tędy droga.
Cahir co Ci się nie podoba w tej mapie? Idealna może i nie jest, ale i tak jedna z najlepszych jakie nasz zespół stworzył. :roll: W dodatku Lewin zrobił do niej ciekawy skrypt i myślę, że ludzie będą na niej grać. Nie tworzę tutaj jakiś proroczych wizji, ale mapy specjalne (do których Center Castle należy) są czymś oryginalnym, więc jestem dobrej myśli. :D
Może mapa coś w sobie ma ale 10 budowniczych i 14 pomocników na start to jednak przesada. Poza tym jak się patrzy na mapy typu golden clifs, abrak, swan hill to idzie odnieść wrażenie, że center castle jest po prostu bardzo słabe i nieprzemyślane.
Awatar użytkownika
ChrisEggII
Użytkownik Forum
Posty: 453
Rejestracja: 30 lip 2010, 14:57
Lokalizacja: Hajnówka/Białystok

Post autor: ChrisEggII »

Dokładnie tak samo i ja myślę. Jakoś wybitnie mi się ta mapa nie spodobała, chociaż armie pomocników i budowniczych jest dla mnie jak najbardziej na plus. Dzięki temu miasto szybciej się rozwija, a szybszy rozwój=więcej wojska.
Awatar użytkownika
woloszek
Użytkownik Forum
Posty: 512
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:09

Post autor: woloszek »

No tak Golden Cliffs było bardzo przemyślane, kiedy to spora część graczy narzekała na lokacje 3 i 4 i bla bla... nie ma sensu porównywać, bo każda mapa jest inna. Graliśmy ostatnio z Lewinem w 8 na tej mapie i ogólnie jest OK. Zgodzę się, że liczba pomocników i budownczych na start jest przesadzona, ale można to jeszcze zmienić (tutaj Paker zdecyduje). Chodziło o szybką rozbudowę, gdyż mapa ma największy rozmiar z możliwych. Twórcy KaM Remake zaskoczyli nas możliwością zmiany szybkości gry, więc np. Pt 80-90 przy nawet prędkości x1.5 będzie w sam raz do tego żeby spokojnie tych 4-5 naszych budowniczych/pomocników sobie poradziło.

Tak nawiasem mówiąc to pewnie sam Paker nie myślał, że ktoś tu za nim zatęskni :mrgreen: a nuż może się odezwie :smiesne:
Awatar użytkownika
kaszub
Użytkownik Forum
Posty: 759
Rejestracja: 13 kwie 2009, 21:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kaszub »

A ktoś tęskni?
:D
ODPOWIEDZ