Tatar, Sądołów i wielka heca.

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sir Feliks
Moderator
Posty: 742
Rejestracja: 03 sie 2009, 02:43
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Tatar, Sądołów i wielka heca.

Post autor: Sir Feliks »

Jeżeli ktoś zechce, umieszczę to i owo tutaj.

Co sądzicie o tym wszystkim co się dzieje w koło KG ( Kocham Gotować ), jego kontrowersyjnych filmów ( o parówkach i tatarze) , Sokołowa i wyrobów tejże firmy?
http://senrix.pl/ - wkrótce się odrodzi
Biorę się za pisanie książki. Pytajcie, a dam poczytać.
Kampanię "Bitwa o Afirnatil" >kiedyś< zrobię.
http://www.knights.andmerchnats.cba.pl/ ... php?t=2067
Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Posty: 785
Rejestracja: 02 mar 2009, 12:51
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post autor: Joker »

Jak to co? Powiedział prawdę, sokołów się przestraszył i dostał sprawę.
Szkoda tylko, że nie byli pewni, że cały internet będzie za nim.
No cóż, stracili tylko klientów.
Zobacz co się dzieje na ich fanpage'u na Facebook'u ;)
Awatar użytkownika
ChrisEggII
Użytkownik Forum
Posty: 453
Rejestracja: 30 lip 2010, 14:57
Lokalizacja: Hajnówka/Białystok

Post autor: ChrisEggII »

Jakby to Sokołów był jedyny. Od dawna wiadomo, że producenci wędlin dodają do nich wszystko, co znajdą w okolicy.
Magdalena
Zbanowany
Posty: 79
Rejestracja: 16 mar 2012, 14:39

Post autor: Magdalena »

Z tego co wiem, to sprawa już jest zakończona, Piotr przeprosił, za nierzetelną opinię. Ten jego filmik faktycznie był przesadzony, wyglądało to tak, jakby ktoś mu zapłacił za zrobienie antyreklamy, ale nie uwazam, ze zrobil cos za co powinien zostać sądzony, bo skłamać - nie skłamał - a tekst o świeceniu w nocy był żartem i każdy kto widział ten filmik, wie to. I tak sokołów straci mnóstwo klientów. Ja nie jadam takiego gównianego jedzenia, gdzie więcej jest konserwantów, niż składników odżywczych, ale wielu ludzi robi to, choćby nieświadomie, znałam już niejedną osobę, która w szoku była jak się dowiedziała, co dodają do jedzenia, że jak to może być legalne. A tak - w odpowiednich ilościach może - tylko to konsument musi sobie pilnować, czy zjadł nie za dużą ilość, a chyba nikt tego nie robi, lepiej po prostu omijać wszelkie parówki, pasztety, hamburgery itp. itd.
ODPOWIEDZ