Drwal ma lenia

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

kurzel131
Użytkownik Forum
Posty: 395
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:08
Kontakt:

Drwal ma lenia

Post autor: kurzel131 »

Zdziwiłem się dziś, że z palmy nie idzie pozyskać drewna

Obrazek

przeszkadzały mi w budowie wież ale co w tzarze z kaktusa się pozyskiwało drewno (i z takich krzoków jak tu) a tu z głupiej palmy nie można?.
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Większość graczy raczej o tym wie, nawet w instrukcji gry jest wzmianka o tym.
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
kurzel131
Użytkownik Forum
Posty: 395
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:08
Kontakt:

Post autor: kurzel131 »

Do tej gry jest instrukcja?? może jeszcze powiesz ,że są tam opisane hp postaci
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Do tej gry jest wiele opisanych na papierze rzeczy. A nawet - o dziwo! - scenariusz! :)
Ostatnio zmieniony 15 lis 2013, 17:40 przez Kheli, łącznie zmieniany 1 raz.
kurzel131
Użytkownik Forum
Posty: 395
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:08
Kontakt:

Post autor: kurzel131 »

Wydanie książkowe ?
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Powodzenia. :P
kurzel131
Użytkownik Forum
Posty: 395
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:08
Kontakt:

Post autor: kurzel131 »

Sarkazm?
Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum
Posty: 884
Rejestracja: 08 paź 2008, 20:38
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gogoud »

Kurzel od kilku lat na forum, ponad 360 postów, a nie zna się na zawodzie drwala i instrukcjach do gry.
Panie, Panie, trza nadrobić zaległości :lol: ;)
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Kurzel pewnie podobnie do mnie - nie lubi czytywać o tematycznych sprawach na forach czy w poradnikach, tylko na własną rękę weźmie i odkryje. :) Wielu graczy o braku zastosowaniu palm dowiedziało się z praktyki, nie z informacji w sieci. Niektórym to przychodzi szybciej, niektórym wolniej. Sprawa instrukcji jest już nieco bardziej skomplikowana, to trzeba byłoby posiadać oryginał gry, żeby być w pełni przekonanym o zawartości pudełka. :)
Kheli na szczęście czyta. Kheli przechowuje skany. :D
kurzel131
Użytkownik Forum
Posty: 395
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:08
Kontakt:

Post autor: kurzel131 »

Może wyślesz?

Oryginał miałem tsk z ks gry, ale kumplowi wyjebała w napędzie.

Nie o to chodzi w tzarze drewno pozyskiwało się z każdej takiej rośliny kaktus drzewo palma krzok, chociaż kaktus to sok igły i skóra to może, chociaż, by wycinał takie coś.

Poradniki lubię czytać, jak jest coś znanego w co grałem, nie zawsze wszystko jest na gry online, niektóre gry po latach cię zaskoczą jak czytasz coś apropo sekretów, np w fallout 2 po zakończeniu gry zapijaczony ksiądz da ci poradnik do gry jako item w grze, którego każde przeczytanie daje 10k expa i skille na max poziom. PS lokacja toxic caves istnieje naprawdę prawię na początku gry tam jesteś, by uratować trapera, może i naprawisz generator, ale do otwarcia drzwi czy tam windy trzeba elektrycznego wystrycha.

Na logikę to nie możliwe, ale takie wycinanie, by się przydało, bo wież nie szło postawić.

Dziś postrzelam sobie trochę w devastation - w remake na razie za mało akcji a kończę 16 misję znowu w gdzieś 1.5h a zacząłem oglądać filmiki i mi się przypomniała ta wojna na lasery w korporacji przy odradzających się drużynach. //Gwoli ścisłości to był single nie multi:P


Na własną rękę odkrywasz jak nie miałeś neta, do tej pory pamiętam jak się w max payne 1 denerwowałem, bo w ostatniej misji pod sam koniec na dachu rozwaliłeś sznury a słup się dalej trzymał, dzień to kminiliśmy w końcu przypierdoliłem z granatnika i koniec gry. //ach dobre czasy 10 latka.
ODPOWIEDZ