Piłka nożna w Polsce i na świecie (głównie Europa)

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
kaszub
Użytkownik Forum
Posty: 759
Rejestracja: 13 kwie 2009, 21:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kaszub »

Po co się tak ograniczać?
Idziemy na mistrza!
:D :D :D
Awatar użytkownika
Obserwator
Użytkownik Forum
Posty: 256
Rejestracja: 18 lut 2013, 20:02
Lokalizacja: Lubelskie

Piłka nożna w Polsce i na świecie (głównie Europa)

Post autor: Obserwator »

Tak jest! Możemy ograć każdego, jak również każdy może ograć nas :) :)
Prawda światłością życia
Awatar użytkownika
Obserwator
Użytkownik Forum
Posty: 256
Rejestracja: 18 lut 2013, 20:02
Lokalizacja: Lubelskie

Piłka nożna w Polsce i na świecie (głównie Europa)

Post autor: Obserwator »

"Obstawiam: POLSKA-1/8 finału.
Ekstraklasa 1. Legia. 2.Piast. 3.Ruch. 4.Wisła.
1 liga. 1.Wisła Płock-awans. 2.Zagłębie Sosnowiec-awans.
2.liga. 1.Stal Mielec-awans. 2.Raków Częstochowa-awans. 3.Radomiak Radom-awans
3.liga. Baraże: Motor Lublin, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Górnik Wałbrzych, Olimpia Elbląg, Warta Poznań, Lechia Tomaszów Mazowiecki, Rekord Bielsko-Biała, Bałtyk Gdynia
4.liga.awans- Podlasie Biała Podlaska, KS Paradyż, Tur Bielsk Podlaski, Stomil II Olsztyn, UKP Zielona Góra. (reszty nie znam)"

*Polska 1/4 - dobrze, że się pomyliłem 0/1
*Ekstraklasa połowa dobrze 2/5
*1.liga połowa dobrze, Zawisza największy oszukany klub, ale szkoda.. Pomyślałem sobie "o Viking już nie będzie mógł się pasjonować piłką na wysokim poziomie, ale okazało się, że jesteś z Gdańska, a nie z Bydgoszczy. W końcu po co jest zlot, tam się lepiej poznamy, albo ja przyjadę do ciebie jak nie będę mógł na zlot :D ? 3/7
*2.liga jak Raków mógł nie awansować... Byłem po raz pierwszy na meczu II ligi (najwyższy do tej pory obejrzany osobiście poziom), na meczu Stal-Siarka, przeżycie niesamowite, mimo iż musiałem noc przespać na dworze, bo autobus dopiero rano do Lublina jechał :) 4/10
*3.liga Byłem na ostatniej kolejce w meczu Motor-Resovia (0-2), z taką skutecznością, to się nie dziwię, że nie udało im się awansować do II ligi 8/18
*4.liga Podlasie i UKP(teraz Falubaz), awans, Tur i Stomil na drugiej pozycji zakończyli (prawie hahah) [ostateczny wynik 10/22]

Moje Podlasie może nie dostać pieniędzy od miasta bo, na zaplecze ekstraklasy futsalu awansowal inny klub azs, ale sadze ze nie powinni miec problemu, bo nowa III liga jest duża i beda grali z drugimi druzynami z ekstraklasy oraz innymi mocniejszymi zespołami więc przygoda będzie największa od lat :)
Prawda światłością życia
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

Czekam na derby Trójmiasta w Ekstraklasie :twisted:
Ogólnie sytuacja w naszej polskiej lidze jest dość niecodzienna. Kluby, które niedawno jeszcze walczyły o mistrza, są w tej gorszej połowie tabeli. A beniaminki czy nieutytułowane zespoły zajmują wysokie lokaty! Kiedyś to Wisła czy Legia odstawały mocno od całej reszty, a teraz? Ekstraklasa się strasznie wyrównała, nie wiadomo na kogo stawiać, bo może stać się wszystko. Raz Termalica dostaje lanie 5:0 od średniej Pogoni, a raz wygrywa z mistrzem polski! Nie dziwię się, że sponsorem zostało Lotto. Nazwa Lotto Ekstraklasa pasuje jak ulał :smiesne:
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

Proszę usunąć :mrgreen:
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Zedytuj, nie będę ingerować w tę arcyciekawą wypowied? :) A swoją drogą, witamy z powrotem po długim czasie nieobecności :P
Wiking,
administrator forum knights.sztab.com
Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator
Posty: 933
Rejestracja: 15 paź 2005, 11:05
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Michailoff »

Robi, jako cholerny fan twojego największego rywala również nie mogę doczekać się, aż znowu dobierzemy się wam do skóry ;) W Ekstraklapie nie udało się to wam bodaj nigdy - i oby tak już zostało :twisted:

Co do Legii - cóż... Kierunkowy do Warszawy zdążyli już poznać chyba wszyscy ;) Natomiast na temat sytuacji (głównie kibicowskiej) w Krakowie nie będę się wypowiadał z szacunku do tego, czym kiedyś była Wisła i co ze sobą reprezentowała. Dodam tylko, że pewni ludzie postanowili zmieszać ją z [Cenzura] i sprzedać proniemieckim [Cenzura].

A skoro już wisi ten temat - będę miał biznes do kogoś z Poznania, Białegostoku i okolic zarówno koziołkowego Lublina, jak i miedziowego Lubina. Jak ktoś jest z tych rejonów - proszę o prywatną wiadomość ;)
Crimson (king) Michailoff
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

Michał szykuje się na ustawkę czy co? :smiesne:

Lechia nie ma szczęścia do E-klapy. Jest to klub z ogromnym budżetem, wielkim stadionem i z dobrymi graczami, a niczego w ostatnich latach nie osiągnęli. Niech tak pozostanie :D Po pośmiewisku w Pucharze Polski nie wiem czy są godni zająć trzy pierwsze lokaty pod koniec sezonu. Czuję, że jest to szansa dla Arki do dojścia do finału, a nawet zdobycia tegoż trofeum. Mecze z Bytovią o półfinał nie powinny być trudne. Do półfinału pewnie przejdzie Arka, Wigry, Lech i Pogoń. Gdybyśmy trafili na Wigry to mamy finał, gdy na inny zespół, to cóż, nie jest tak ?le. Lech gra słabo, choć coraz lepiej, a Pogoń nierówno. Mam wielką wiarę, że puchar wróci do Gdyni po prawie 40 latach.

Macie jakichś kandydatów do spadku i awansu? Moim zdaniem spadnie Piast z Górnikiem, a awansuje Chojniczanka z Bytovią. Chciałbym ujrzeć 4 drużyny z Pomorskiego w Ekstraklasie :mrgreen:
ODPOWIEDZ