Zjazd

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Phomerus
Użytkownik Forum
Kontakt:

Zjazd

Post autor: Phomerus »

Wiem że to prawie niemożliwe i bardzo trudne do zrealizowania ale jeden post sprawil ze sobie o tym pomyslalem.... co byscie powiedizeli na zjazd maniakow KaM... milo by bylo pogadac o grze i posmiac sie troche....moze kiedys uda sie takie cos zorganizowac. Pytam jedynie z ciekawości.
Alkohol pity z umiarem nie szkodzi nawet w dużych ilościach...
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Też o tym myślałem Phomerusie! Impulsem była jednak inna sytuacja: "MAO", ten sam, który zaproponował nam hosting na sztab.com pisał, że robili niedawno zjazd Sztabu. Niestety, jak na tak duży serwis stawiło się mało osób, ok. 10. To daje już pewne wyobrażenie o tym, ilu stawiłoby się maniaków Knights and Merchants. A może się mylę...?
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Gb.Ottis
Użytkownik Forum
Kontakt:

Where ...

Post autor: Gb.Ottis »

Wiele zależy od tego gdzie odbyłby się ten zjazd. Jeśli więcej jak 200km od Radomia to raczej bym się tam nie wybierał. Ale jak mam fart to najwięcej osób będzie z Wrocławia ... i ominie mnie wszystko ... :{
Piotr Soboń Gb.Ottis
E-mail: Gb.Ottis@poczta.fm
tel. +48 692636048
GG: 3832344
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Kontakt:

Re: Where ...

Post autor: lucbach »

Gb.Ottis pisze:(...). Ale jak mam fart to najwięcej osób będzie z Wrocławia ... i ominie mnie wszystko ... :{
Właśnie w tym mieście odbył się zjazd Sztabu :wink: Niektórzy napisali w profilu z jakiego miasta pochodzą, ale nie zrobili tego wszyscy. Ostatecznie można by opracować "miasto-złoty środek" :)
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
Alanbach
Użytkownik Forum

Post autor: Alanbach »

A jak wyobrazacie sobie min. plan dnia.. znaczy co byśmy konkretnie razem robili? :coongada:: hehe.. glupio zabrzmiało (bez skojazen :wink: ) Ja proponuję min. wspólną grę - mozna zamówić nockęw kafejce i zagrać w duuużo osób przez sieć, bo w kafejkach przez LAN jest łatwiej (juz wielokrotnie mi się udało zagrać a przez neta jeszcze w ogóle). Ok - ja już mykam do Kolonii na SDM - pozdrówkido 25.08
Obrazek
Mati_91
Użytkownik Forum

Post autor: Mati_91 »

jesli mialby odbyc sie we wroclawiu tom napewno bym nie przyjechal mieszkam az w okolicach suwałk....ale to dobry pomysl ale trzeba sie z tym liczyc ktos gdzie mieszka :(
FORZA JUVE!
Rafael_5000
Użytkownik Forum

Post autor: Rafael_5000 »

Myślę, że tzw. "miastem-złotym-środkiem" jest... Łódź!

Przecież to centrum Polski.

(poza tym byłbym gospodarzem :szczerzy: )

A tak na marginesie, to bardzo dobry pomysł by się spotkać. Na forum o wszystkim nie da się pogadać. Jednak rozmowa na żywo to rozmowa na żywo.

A co do małej liczby osób... hmm... jeżeli się odpowiednio wczesniej wszystko zaplanuje, to nie będzie z tym problemu :wink:
kielus
Użytkownik Forum

Post autor: kielus »

hmm prawda, tylko alanbachu, pamiętajmy, że jeżeli przyjedzie dużo osób, to kafejka może okazać się zbyt mała, z drugiej strony zbyt mała ilosć osób powoduje, że kafejka staje się nieopłacalna...

miasto-złoty-środek - Ok
termin-złoty-środek - jest również potrzebny, nie każdy może w tym samym czasie być w danym miejscu

kwestie przyziemne... - zakwaterowanie?
Rafael_5000
Użytkownik Forum

Post autor: Rafael_5000 »

Może pierwszy na te pytania zacznę odpowiadać ja :szczerzy: :
termin: (o ile zjazd będzie w Łodzi) odpowiada mi każdy dzień od 15 do 30 sierpnia.
zakwaterowanie: hotel pięciogwiazdkowy, ew. cztero-. (tak na serio to możecie rozbić sobie namiot u mnie na osiedlu, jest baardzo duzo przestronnych miejsc, albo mozecie chodzic po domach jako "zbłąkani wędrowcy" (w wigilię działa :wink: )

Coś jeszcze? Atrakcje? Kafejka, pub, polanka + kocyk + gitara + ognisko :mrgreen:
Mati_91
Użytkownik Forum

Post autor: Mati_91 »

Łódź?Mam tam chrzesnego,wiec jakby co mialbym u kogo zostac,ale nie mam pojecia jak mialbym sie tam dostac
FORZA JUVE!
ODPOWIEDZ