- Regulamin Moderatora - [repryza]

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Później Khelbena zabijecie, teraz wyraźnie swoją opinię na temat regulaminu. Czy podoba się wam coś takiego? :) [ps. prawidłowa odp. "tak"]. Jeżeli "nie", piszcie śmiało post.

tak
3
19%
oczywiście, że tak
13
81%

Liczba głosów: 16

Awatar użytkownika
kubarychle
Użytkownik Forum
Kontakt:

Post autor: kubarychle »

A mi się to podoba :) . Nie mieliście (chyba) oceniać tematyki tego dzieła (dzieła?), lecz wykonanie (chyba). Lucbach, przeczytałem całe, daj mnie na moda :lol: .
Obrazek
Awatar użytkownika
Wubek
Użytkownik Forum

Post autor: Wubek »

Też nie rozumiem po co go napisałeś Khelbenku. Każdy, kto dostaje funkcję moderatora jakoś na to zasłużył, na pewno zna podstawowe zasady...

Lepiej byś Khelbuś zrobił zwykły regulamin.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Z dniem dzisiejszym chciałbym jedynie uświadomić niektórym osobom, że ów regulamin Moderatora (który sam napisałem) nie został zatwierdzony przez Administratora, ani nie został w większości poparty przez Użytkowników. Jest napisane w tymże temacie, iż jest to praca twórcza, na pokaz. Regulamin ten nie jest przestrzegany jako obowiązujący, zatem nie można się na niego powoływać.
Khelben pisze:Ależ ja wiem.
Nie mówię o żadnym przestrzeganiu go, czy cóś. To zwykła pracka na pokaz, nie do czegokolwiek innego. Po prostu jeszcze jedna praca twórcza, nie mająca na celu robienia papki z mózgu.
Jedyny regulamin, jaki na forum obowiązuje, znajduje się w menu głównym, pod nazwą "Regulamin Forum".
ODPOWIEDZ