Jesteś nowy? Przedstaw się!

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kh94
Użytkownik Forum

Post autor: kh94 »

Witam, na imię mi Krzysztof. Właśnie skńczyłem pierwszą klasę Technikum. Pierwszy raz z Knights and Merchants zetknołem się 7 lat temu kiedy zobaczyłem jak kuzyn w nią gra, wielkim sukcesem wtedy było dojście do 5 misji na czym skończyła się moja gra. Niedawno przypomniała mi się ta wspaniała gra. Wczoraj znalazłem grę i to forum ;) obecnie jestem w 4 misji i idzie mi całkiem nieźle jak na nowicjusza.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Cześć! Witaj wśród nas, kamracie. Liczymy, że spędzisz jeszcze wiele godzin nad grą i nie opuścisz naszej małej społeczności zbyt szybko.
Pamiętaj o pilnowaniu ortografii. Nie piszemy "zetknoł". ;) I nie zjadamy literek w innych wyrażeniach. Do tego mamy opcję podglądu.
windek
Użytkownik Forum

Witam,

Post autor: windek »

Witam,

Jestem Marcin, mam 20 lat, od podstawówki czyli od około 10 lat temu wyczaiłem w gazetce grę K&M i do dziś ta gra mi się nie nudzi :) przeszedłem każda z kampanii po 3 razy ;p po za The New Lands za która się nie brałem :)
Nie raz zaglądałem na forum sztabu ale nigdy się nie rejestrowałem ;) Grywa ktoś z was jeszcze na GameRangerze ? bo jakieś Brazylijczyki codziennie zakładają nowa grę ;p

Pozdrawiam
windek
10 lat w K&M i ta gra nigdy nie nudzi ;p
Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Kontakt:

Post autor: Joker »

Witam Cię , może w GameRangerze nie koniecznie, ale przez Hamachi chętnie zagram.
Wraz z Ravkinsem umówiliśmy grę. Szukamy aby było ludzi do przynajmniej 2vs2, więc jak jesteś chętny to zapraszam :D
22388539 Obrazek
windek
Użytkownik Forum

re

Post autor: windek »

odpisałem :) niestety jakoś tak z dobrymi graczami po necie jeszcze nie grałem tak wiec zakładam iż zostanę zmieciony z powierzchni ziemi w ciągu 30min xD
10 lat w K&M i ta gra nigdy nie nudzi ;p
Awatar użytkownika
Lancetnik
Użytkownik Forum
Kontakt:

Post autor: Lancetnik »

Witam. Jestem Łukasz. Mam 14 lat. Cieszę się, że istnieje forum na którym jest wiele informacji o tej grze. Przeszedłem całe TSK i TPR. Znalazłem kampanie TNL, ale niestety nie mam pojęcia jak przejść 1 misję. Macie może jakieś wskazówki? Stworzyłem swoją pierwszą misję, znajduje się już w dziale tam gdzie są inne misje.
Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Kontakt:

Post autor: Joker »

Czy Ty przypadkiem nie byłeś nigdy na naszym forum pod podobnym lub innym nickiem? Albo jakiś był już podobny taki... Albo mi się zdaje.

A co do tematu to, Witam, witam. :wink:
Mam nadzieję, że będzie Ci dorze w naszym gronie i miło jak i przyjemnie spędzisz u nas czas, oraz, że z ochotą będziesz do nas wracał. :wink:
Awatar użytkownika
Lancetnik
Użytkownik Forum
Kontakt:

Post autor: Lancetnik »

Ja pierwszy raz jestem na tym forum. :|
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Ten pan też jest pierwszy raz. :) W tej samej godzinie co Ty ukrył z niewiadomych przyczyn swój adres mejlowy. Miał niebywale podobny. Pewnie dlatego, żeby się z Tobą nie kojarzyć. W każdym bądź razie - witaj wśród nas. :)
Awatar użytkownika
Mati
Użytkownik Forum

Post autor: Mati »

Ja ukryłem już bardzo dawno swój e-mail. :o
ODPOWIEDZ