Jesteś nowy? Przedstaw się!

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Obserwator
Użytkownik Forum
Posty: 256
Rejestracja: 18 lut 2013, 20:02
Lokalizacja: Lubelskie

Jesteś nowy? Przedstaw się!

Post autor: Obserwator »

Wypijmy zdrowie Janusza!
Prawda światłością życia
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Zdrowie! :) Ja również jestem tegorocznym maturzystą. Ponadto podzielam zainteresowania grami, dumny pilot radzieckich Jak'ów w Warthunderze jak i błyskotliwy (a jakże :coongada:: ) generał pruski w Napoleon TW i rzymsko-seleucydzki w Rome TW 2. Company of Heroes gram tylko cześć drugą. Tak w ogóle, mieliśmy tu kiedyś takiego jednego humanistę forumowego ale mu się zmarło (wstążka). Może go zastąpisz? ;) Brakuje nam duszy która napędzałaby naszą mikrospołeczność swoją obecnością. Pozdrawiam.
Wiking,
administrator forum knights.sztab.com
Awatar użytkownika
Hefalump21
Użytkownik Forum
Posty: 4
Rejestracja: 12 lut 2016, 19:46
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Hefalump21 »

Hmmm..
Skoro mówi się, że za kogoś się toast "wychyla", to ja w takim razie... odchylam Twój toast, drogi Obserwatorze!

Viking - Ciekawa propozycja, myślę, że w razie potrzeby chętnie coś skrobnę i mam nadzieję, że się nada.

I nie wiem, czy mogę pytać tutaj, czy gdzieś indziej, ale pal licho - zapytam (najwyżej zostanę zdzielony Banhammerem w pustą łepetynę) :

Macie może jakąś ekipę do grania używającą Game Rangera i TS3 (tudzież jakiegoś innego komunikatora głosowego)?[/b]
Za Papieża!
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Ekipy jako takiej nie mamy, ale w tym momencie na pomoc przychodzą klany z www.knightsandmerchants.net. Forum anglojęzyczne, jednak jeśli zapytasz ich tam na ShoutBoxie, na pewno dostaniesz jakiś namiar ;) Chociaż... mamy tu kilku przedstawicieli [R.A]. Panowie, zgłoście się :)
Wiking,
administrator forum knights.sztab.com
Awatar użytkownika
Hefalump21
Użytkownik Forum
Posty: 4
Rejestracja: 12 lut 2016, 19:46
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Hefalump21 »

Gwoli ścisłości - jestem totalnym nowograczem, w starciu z byle chłystkiem pewnie padłbym z kretesem, ale sentyment z lat dzieciństwa trwa do dziś. ^^
Za Papieża!
ODPOWIEDZ