Jesteś nowy? Przedstaw się!

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kubuś33
Użytkownik Forum
Posty: 23
Rejestracja: 21 maja 2013, 08:12
Lokalizacja: Rzepin

Post autor: Kubuś33 »

Imię:Jakub
Miejscowość:Rzepin
Ulubiony kolor:Pomarańczowy
Ulubiona jednostka:Wojownik
Lat:20 lat.
Mam autyzm.
Lubię biologię,historię i komiksy o Kaczorze Donaldzie.
Ostatnio zmieniony 31 lip 2018, 12:52 przez Kubuś33, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Jeanne
Użytkownik Forum
Posty: 1
Rejestracja: 08 cze 2013, 14:04

Post autor: Jeanne »

Witam,

Na początek proszę o przygotowanie się na nieco dłuższą lekturę.
Nie dałam rady przeczytać wszystkich zamieszczonych przez Was postów, ale z tego co widzę, to nie jestem jedyną dziewczyną tutaj (ale nie wiem, jak dużo nas tu jest). Pewnie mimo wszystko będzie to trochę zaskoczeniem dla Panów, z uwagi na tematykę i charakter gry. Strategiem dobrym nie jestem, ale mimo to lubię się "bawić" w takie rzeczy. W końcu gra ma cieszyć, a jeśli nawet przegrany jest zadowolony, to myślę, że nie ma przeciwwskazań.
Zwracajcie się do mnie po prostu Jeanne, po nicku. Zaczerpnęłam go od imienia słynnej Joanny d'Arc. Mam 17 lat, a w Knight & Merchants gram od bardzo dawna. Jeszcze jako małe dziecko zaczęłam i co jakiś czas do niej wracam. Uważam, że moje miejsce zamieszkania czy też inne dane osobowe nie są istotne, więc pozwolę je sobie pominąć.
W grze zawsze jestem "czerwona" i przyznam, że lubię ten kolor. Mogłabym zawsze grać z takim (na co niekoniecznie miał wpływ fakt, że nie umiem go zmienić...). Jeśli chodzi o ulubioną jednostkę, lubię lekką jazdę. Podoba mi się głos tego jeźdźcy. :) Tak jak mówiłam, żaden ze mnie strateg i nie potrafię docenić jego atutów pod tym względem.
Zarejestrowałam się tutaj, aby dowiedzieć się więcej o grze, która była i nadal jest dla mnie rozrywką w postaci budowania domków, dbania o swój kraj (nigdy nie przeszłam ani jednej misji). Jednak chciałabym poznać jej inne aspekty i nauczyć się od Was właśnie techniki czy strategii. Doczytałam, że ludzie są tu uprzejmi i mili, co mnie niezmiernie cieszy. Jest to też dla mnie trochę szok, bo odrobina przemocy w tej grze się jednak przejawia. Zależy mi właśnie na takim pojednaniu, będąc raczej w obliczu chamstwa i prostactwa internetowego. Takie miejsce jest pewnego rodzaju odskocznią od tego. Oby ten klimat nie uległ zmianie. Tak więc liczę na pomoc i porady od Was. Sama niestety niewiele pomogę, ale chętnie pogawędzę na różne tematy związane z rozgrywką.

To tyle ode mnie na tę chwilę. :)
Pozdrawiam.
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

A witamy, witamy :) Rzeczywiście, dziewoje od dawna nam się tu nie zdażają, jednak jesteś chyba pierwszą osobą która na powitanie napisała cały referat. Słowa uznania. Mam nadzieję że będziesz miło spędzać czas (i udzielać się) na tym forum. Jestem pewien że jeżeli masz jakiekolwiek pytania na temat gry to znajdziesz tu wszystko czego potrzebujesz i jeszcze wiele innych rzeczy
Wiking,
administrator forum knights.sztab.com
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Witamy na pokładzie. Wiking służy swoim niewypowiedzianym uśmiechem.
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

WIEDZIAŁEM! Jakże Khel mógłby się nie wypowiedzieć w takiej sytuacji :D
Wiking,
administrator forum knights.sztab.com
kojakpila
Użytkownik Forum
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2013, 22:49

Post autor: kojakpila »

Witojcie:)
Rodzice dali mi na imie Marcin, nie wiem czy to dobrze czy zle:)
mam 22lata, obecnie jestem na emigracji w Londynie, praca. Uwielbiam ta gre, mialem spora przerwe, nie wiedzialem ze zostalo stworzone cos takiego jak Remake. Bardzo sie z tego powodu ciesze, mysle ze jak przypomne sobie dobrze gre to moglbym pograc z kims w sieci. Na pewno bede chcial, bo wiele sie naucze. Haha zanim ja zbuduje gospodarstwo to juz bedzie mnie ktos atakowal xd
Interesuje sie pilka nozna i zuzlem. W pilce noznej moja ukochana druzyna od 8 roku zycia jest Juventus, zuzel to moje rodzinne miasto za ktorym tesknie Pila:) jesli ktos chce popisac o byle czym nawet to prosze sie odzywac:) mam nadzieje ze gdy bede potrzebowal rady czy pomocy to nie bedziecie smiac sie ze taki slaby(noob) jestem:) Pozdrawiam wszystkich goraco!!
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Witaj Marcinie w naszych skromnych progach. Wierzymy, że spędzisz u nas dobrze czas i nawiążesz kilka ciekawych znajomości. Z naszą pomocą (a nawet i bez niej) możesz nabrać całkiem niezłej smykałki w grze. Wiele nowych opcji i udogodnień z pewnością Ciebie ucieszy, aż wypracujesz w sobie swój własny styl rozgrywki i, kto wie, może wyzwiesz któregoś z forumowiczów na pojedynek. :)
Bozia
Użytkownik Forum
Posty: 2
Rejestracja: 04 lip 2013, 22:22
Lokalizacja: Silesia

Post autor: Bozia »

Witam!
Z tej strony Paweł, 18 lat z centrum Górnego Śląska(przemysłowego, nie historycznego).
Trafiłem tu z kwejka miło wspominając sobie naparzanie w KaM, które przypadkiem wyłowiłem z pudełka świeżo kupionej gry chyba już kilkanaście lat temu. Póki co próbuję przejść kampanię TSK na wersji z TPR, 4 misja pół dnia mi zżarła zanim się opamiętałem ;)
Interesuję się muzyką gitarową, gram w zespole na tym instrumencie. Poza tym uprawiam bardzo^2 amatorskie kolarstwo i jogę.
Liczę na niejedną zaciętą rozgrywkę z forumowiczami, jak tylko dojdę do wprawy!
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Tak, coś sie kiedyś na kwejku przewinęło... Dupny humor ale stronka przyda się by zrzeszyć choć kilku więcej fanów :) Mam nadzieję że pozostaniesz między nami na dłużej, a kto wie, może i dołączysz do podgrupy ludzi tworzących samego Remake'a? Rozgość się ;)
Wiking,
administrator forum knights.sztab.com
Bozia
Użytkownik Forum
Posty: 2
Rejestracja: 04 lip 2013, 22:22
Lokalizacja: Silesia

Post autor: Bozia »

Moim życiowym osiągnięciem na informatyce było obejście zabezpieczeń nauczyciela, więc nie wiem czy byłby ze mnie jakiś pożytek ;) Za to ciągnie mnie do zrobienia kampanii, tylko nie wiem jak się do tego zabrać ;p
ODPOWIEDZ