YouTube

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

YouTube

Post autor: Kheli »

---------------------------
Klipy użytkowników: krzysiek000
---------------------------
Urzekł Cię jakiś ciekawy klip na YouTubie? Spodobała się jakaś piosenka, zadziwił wyczyn? A może samemu dałeś się poprowadzić fantazji i nagrałeś jakiś pasjonujący motyw swego życia?
To idealny temat, gdzie możesz zamieścić linki do klipów, które najbardziej Ci się spodobały, urzekły, zadziwiły... które chciałbyś polecić tutejszym forumowiczom, co by poznali Twoje gusta, co może zainteresowaliby się zaprezentowanymi filmami.

---------------------------
Rekomendowane przeze mnie:

1. Left Outside Alone [usunięty]
Dzisiaj natknąłem się na YT na to oto wykonanie radiowego przeboju raczej znanej wam osoby, zwanej Anastasia. Utwór to "Left Outside Alone", a wykonuje go 13-letni chłopak o strasznie doskonałym głosie. Normalnie jego wykonanie rzuca oryginał na kolana. Posiada piękny, czysty i płynny głos, delikatnie nim operuje i wogóle nim szpanuje. Ale jak tutaj sopranem nie można szpanować? Miejscami wrzuca coś a'la falset. Super wykonanie! Aż oniemiałem. No, kto z was potrafi tak zaśpiewać? ^^

2. How To Paint The Mona Lisa
Specjalnie na życzenie urzeczonego talentem malarskim Lucbacha, zamieszczam tu klip, na którym to pewien grafik postanowił namalować całkowicie od zera portret Mona Lisy Leonadra Da Vinci. Jak widać, klip ten cieszy się dużą popularnością, a obraz malowany przez dwie i pół godziny przedstawiono na cztero-minutowym filmie. Najlepszy grafik zyska miano najlepszego, gdy dokona czegoś podobnego.

3. Telemowa
Dacie wiarę, że każdy prezenter wiadomości miał swój wkład w ogólnopolską modlitwę "Ojcze nasz"? Możesz się śmiało przekonać, jak uduchowieni mogą być znani na całą polskę ludzie, ile wiary w ich głosie i z jakim uczuciem potrafią wypowiedzieć te, choć nieco poharatane i trochę cięte słowa; oficjalnie - przed kamerami - zwrócone do Boga.

4. Litania
Na pewno znacie Edytę Górniak. A przynajmniej o niej słyszeliście. Po takim utworze, jaki znajdziecie w powyższym linku, powinniście bez wątpliwości uznać ją za najlepszą polską wokalistkę. Z takimi talentem nie pozostaje się w cieniu, a zaprezentowane na nagraniu umiejętności robią naprawdę wrażenie. Wysoka skala głosu i wokalizacje na poziomie, którym się tylko chwalić... Utwór pochodzi z polskiego musicalu "Metro".

5. The Temple [usunięty]
Zakładam, że nie słyszeliście nigdy o tym wspaniałym wokaliście, który potrafi na wysokim poziomie połączyć operowy śpiew ze śpiewem rockowym. Wyróżniający się fantastycznym głosem aktor na nagraniu odgrywa rolę Jezusa z musicalu JCS, który również nie obił wam się o uszy (domysł).

6. Miłość na boisku
Niby jeszcze pewien czas temu wydawało się to niemożliwe, jednakże z miłością (i dosłownie i żywo!) można spotkać się nawet na boisku. Nie jest istotne, czy pędzi się w jej kierunku nago i czy goni Cię banda ochroniarzy przez sam środek. Najistotniejsze jest - dobiec do końca, by rzucić się wybrance/wybrankowi na szyję, i by po chwili zostać na oczach tysięcy rozdzielonym przez służby porządkowe...

7. Declan Galbraith
Nigdy przedtem nie słyszałem oryginału piosenki, ale te wykonanie mnie wręcz zmiażdżyło. Profesjonalizm pełną gębą, czy - jak lepiej zabrzmi - pełnym głosem. Piosenka wbrew pozorom nie wydaje się najprostrza, a artysta jej finał wykonał na poziomie zaawansowanym, wylewając swoje emocje i przekazując je w głosie. U nas brakuje takich ludzi i talentów, co być może spowodowane jest tym, że młodzi artyści nie mają w naszym kraju miejsca na scenie. Szkoda.
Ostatnio zmieniony 29 lip 2010, 17:53 przez Kheli, łącznie zmieniany 21 razy.
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Głos ma zdumiewający, ale nie zgadzam się, że to wykonanie rzuca oryginał na kolana. No i nad ruchem scenicznym musi jeszcze popracować :wink: .
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
Kamyk
Użytkownik Forum
Posty: 1161
Rejestracja: 14 mar 2007, 18:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kamyk »

Ostatnio zmieniony 30 lip 2008, 16:21 przez Kamyk, łącznie zmieniany 9 razy.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Masz coś do Steklovaty, masz coś do mnie. Aktualnie powolutku wsłuchuję się w ten jakże oryginalny zespół. Mam już sześć ich ruskich utworów. Rosyjski w piosenkach mnie nie bawi, bo ogólnie jestem obeznany z akcentem, stylem i głosami w piosenkach różnojęzycznych [począwszy od azjatyckich piosenek, poprzez skandynawskie, po zachodnio-europejskie itd.].
Ostatnio zmieniony 17 lis 2007, 14:32 przez Kheli, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sTrANgE.pl
Użytkownik Forum
Posty: 47
Rejestracja: 17 wrz 2006, 20:43
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: sTrANgE.pl »

Amerykanie (nie) są głupi:
http://youtube.com/watch?v=fJuNgBkloFE
Obrazek
FOR THE HORDE!!
Awatar użytkownika
mar244
Użytkownik Forum
Posty: 360
Rejestracja: 01 paź 2005, 08:56
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: mar244 »

Obrazek
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Temat o filmikach z KaM jest już w gawędach.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Pan Lucbach by może zamieścił tu coś, co uwielbia oglądać na YT :) (a z całą pewnością coś ogląda i ma jakiś choć jeden ulubiony klip). Poznamy jego admińskie gusta i otworzymy nieco na świat, bo sam na pewno tu nie napisze :D .
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Nie oglądam z reguły nic na YouTube, bo to moim zdaniem okropny złodziej czasu. Chyba tylko raz widziałem tam naprawdę interesujący film, który zrobił jakiś facet, fotografujący swoją twarz w domu przez 6 lat. Zrobił z tego kilkuminutowy film, na którym widać było, jak się postarza i zmienia. Dodał klimatyczną muzykę i wyszło coś naprawdę fajnego.
lucbach,
administrator knights.sztab.com
ODPOWIEDZ