YouTube

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
krzysiek000
Użytkownik Forum
Posty: 79
Rejestracja: 18 mar 2007, 17:03

Post autor: krzysiek000 »

Post do usunięcia
Ostatnio zmieniony 29 lip 2010, 12:31 przez krzysiek000, łącznie zmieniany 2 razy.
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

W porę to napisałeś. Właśnie gdy Ci zaczynałem układać. Podlinkowałem Cię nawet w pierwszym poście, teraz prowadzi link do pustki. Nie usuwam tych, pod którymi są komentarze tylko kopiuję zawartość i dodaję do Waszego głównego. Prośba o najmniejszą estetykę to już wygórowane wymagania? A może po prostu chęć zabrania się za jakiś wątek profesjonalnie by każdemu było łatwo z tego korzystać. Za pomocą odnośników i konstruktywnie zbudowanych postów można ze śmietnika zrobić coś na poziomie. Zaprzestanie komentarzy wynikło, moim zdaniem, z braku barwniejszych opisów materiałów co pociąga za sobą brak zainteresowania i niechęć do pisania czegokolwiek. Nie ma związku ze mną. Moje też pewnie oglądało zaledwie pare osób, gdy temat liczył strony cztery. To, że jestem pierwszy, który o tym pisze, nie oznacza jeszcze tego, iż nikomu to nie przeszkadza. Ale zgadzam się - liczba jednostek takowych może liczyć kilka osób tylko. Myślisz, że w aktualnym stanie jest lepiej? Większa częstotliwość wyświetleń stron?
krzysiek000 pisze:BOJKOT PORZĄDKÓW! Teraz spróbuj uporządkować...
Jesteś boski. Zero współpracy, fochnął się na pół świata. Uważasz, że robię Ci na złość bo - wedle tego jak Ty to czytasz - "nakazuję Ci" obce zachowania do jakich się nie przyzwyczaiłeś przez te kilkanaście lat? Przeinterpretowujesz moje intencje.
Awatar użytkownika
Ciemnozielony
Użytkownik Forum
Posty: 254
Rejestracja: 02 sie 2011, 17:56
Lokalizacja: Nie podam! HAHAHAHAHA!

Post autor: Ciemnozielony »

http://www.youtube.com/watch?v=e8X3ACToii0&ob=av2n - Rise Against "Savior". Zajefajna nuta. Tak, wiem, że temat stary.
Czy jeśli poruszając się z prędkością dźwięku osiągniesz pułap prędkości światła dwukrotnie załamując tym czasoprzestrzeń, to czy będzie miał dwa pierwiastki z trzech ziemniaków więcej niż suma sedesów w domu Billa Gates'a?

d(._.)b
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

Co do kawałka rise miało już w swej kolekcji lepsze.... co nie znaczy że ten zły.
Awatar użytkownika
Ciemnozielony
Użytkownik Forum
Posty: 254
Rejestracja: 02 sie 2011, 17:56
Lokalizacja: Nie podam! HAHAHAHAHA!

Post autor: Ciemnozielony »

A słuchasz? Ten to mój ulubiony, potem Prayer of The Refugee, a potem to inne.
Czy jeśli poruszając się z prędkością dźwięku osiągniesz pułap prędkości światła dwukrotnie załamując tym czasoprzestrzeń, to czy będzie miał dwa pierwiastki z trzech ziemniaków więcej niż suma sedesów w domu Billa Gates'a?

d(._.)b
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

Lubię punk, a zespół nawet ciekawy.

Widzę, że ktoś się zafascynował zespołem muzycznym, to tak jak ja kiedy pierwszy raz słyszałem mind.in.a.box czy The Cure.
Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Posty: 785
Rejestracja: 02 mar 2009, 12:51
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post autor: Joker »

Hmmm mam dla was zadanie. (Oczywiście dla tych co wiedzą lub chcą :D)
A więc oglądałem przed chwilą Weekendowy magazyn filmowy (13:50)
i były tam różne pogadanki na temat filmów...
Kiedy rozmawiali o filmach SF to pokazali urywek ciekawego filmu którego nie znam tytułu a chciałbym zobaczyć. Dwóch astronautów było na księżycu, jeden zaczął krwawić a drugi (w Takim kosmicznym wozie zapytał czy nic mu nie jest). Następnie pokazali film wyścig z czasem, ale ten już widziałem... :D
Wie ktoś może co to mógł być za film? Musiał być z tego roku lub z 2011 ...
Awatar użytkownika
Lancetnik
Użytkownik Forum
Posty: 143
Rejestracja: 01 lip 2011, 18:15
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: Lancetnik »

Też oglądałem, ale nie mam pojęcia, co to za film. :cyklop:
Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Posty: 785
Rejestracja: 02 mar 2009, 12:51
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post autor: Joker »

Aaa! Mam!
To jednak był ten film:
http://www.youtube.com/watch?v=twuScTcDP_Q
jeżeli ktoś chce może pobrać i oglądnąć :D
ODPOWIEDZ