Tibia

Miejsce na dyskusje "off-topic"

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Diego
Użytkownik Forum
Posty: 105
Rejestracja: 20 lip 2007, 12:25
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Diego »

Sory, ale no kompie grałem prawie tylko w Tibie, a jak nie działa to juz nie mam w co grac ;/
smile ; )
Awatar użytkownika
Zozol92
Użytkownik Forum
Posty: 573
Rejestracja: 26 lut 2006, 10:01

Post autor: Zozol92 »

Ja kiedyś bardzo lubiłem grać w Tibię, ale znudziła mi się, albo z tym zerwałem, nie pamiętam, ale wiem że to straszny złodziej czasu i w ogóle żłobek MMORPG...
Awatar użytkownika
Wubek
Użytkownik Forum
Posty: 332
Rejestracja: 13 maja 2006, 12:00

Post autor: Wubek »

by nie każdy mógł sobie na niego pozwolić nie wyobrażam sobie tych noobków z carlin w ankrahmun...
Akurat bycie noobem nie ma większego powiązania ze stanem portfela ^_^
Awatar użytkownika
Duch
Użytkownik Forum
Posty: 1053
Rejestracja: 02 mar 2007, 21:40
Lokalizacja: Wadowice

Post autor: Duch »

Większość n00bów (tzn. każdy był kiedyś noobem, ale mówię o takich, co są noobami całe życie :smiesne:) to małe dzieci, więc logicznie myśląc stan portfela ma znaczenie. :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Wubek
Użytkownik Forum
Posty: 332
Rejestracja: 13 maja 2006, 12:00

Post autor: Wubek »

Nieprawda Duchu....poza tym, nie każdy był noobem w pełnym tego słowa znaczeniu. 'Newbie' to prawidłowe określenie...


Ja nigdy nie chodziłem, nie prosiłem o free itemy ani nie kradłem lootu, nawet wtedy kiedy nie umiałem grać...

Stan portfela nie ma nic do rzeczy, mój kumpel wbił 106lvl knightem nie kupując w ogóle PACCa...więc? On chyba nie jest noobem -_^
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

Grałem też w Tibie ,ale krótko ,bo coś się zwaliło i nie chciała się włączyć. Miałem 12 lub 13 lvl na realu ,a grałem jakiś miesiąc lub mniej teraz to gram w KaMa i ogame :)
Awatar użytkownika
Oskej
Zbanowany
Posty: 15
Rejestracja: 11 sty 2008, 12:13
Lokalizacja: Jasło

Post autor: Oskej »

Ja grałem w Tibie.Miałem co prawda 100 poziom ale była nuda na dragonach więc przestałem.i to koniec mojej historii z tibiom.

Obrazek
Awatar użytkownika
Kamyk
Użytkownik Forum
Posty: 1161
Rejestracja: 14 mar 2007, 18:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kamyk »

Widać że grałeś w tibię... '-.-
Awatar użytkownika
krzychu26
Użytkownik Forum
Posty: 548
Rejestracja: 28 lis 2007, 20:12
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Post autor: krzychu26 »

Oskej pisze:Ja grałem w Tibie.Miałem co prawda 100 poziom ale była nuda na dragonach więc przestałem.i to koniec mojej historii z tibiom.
Święte słowa Kamyku, nie dość że widać że grał w tibie, lecz ma taki rozum że nie nabiłby 4 levelu. Za nic w świecie nie polecam tej gry. Jest to ostatnio rzecz która bym chciał zrobić. Jak już pisałem, ta gra robi pranie mózgu i niczego sensownego nie uczy. :coongada::

ps: ten ban należał się mu w 100% i nawet jak on to napisał ''tibiom'' ...
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Therion
Użytkownik Forum
Posty: 47
Rejestracja: 16 gru 2007, 22:14
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Therion »

Ja nabiłem 23 lvl na realu i mi się znudziła. Nie wiem jak można tyle grać, żeby mieć np. setny, albo dwusetny lvl. ;)
ODPOWIEDZ