Witamy na Forum!

Pojawiają się tu informacje istotne dla funkcjonowania Forum. Zapraszamy do przeglądnięcia od czasu do czasu.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Witamy na Forum!

Post autor: lucbach »

Witam serdecznie wszystkich Fanów Knights and Merchants! Po obszernym wstępniaku na stronie i w naszym kanale RSS pozostaje mi tylko oficjalnie otworzyć nasze forum. Użytkowników starej wersji forum muszę ze smutkiem poinformować, że nie udało się jak na razie odzyskać starych wątków, więc piszemy od nowa, nie bazując na dotychczasowej wspólnej wiedzy. Mam jednak nadzieję, że wszystko to, i znacznie więcej, uda nam się wspólnie odtworzyć.
Zapraszam do pisania :) !
lucbach,
administrator knights.sztab.com
lakernik

Knights & Merchants

Post autor: lakernik »

Ja vas vsetkych zdravim aprajem vam vela zabavy pri tejto krasnej hre pravdu povediac velmi som nerozumel vasmu mailu lebo po polsky neviem ani trochu ja len vsade kde sa nieco tyka tejto hry pisem lebo zhanam druhu cast a nemozem ju zohnat tak som sa ozval aj na vase forum zatial ahojte :D :D :smiesne: :roll:
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Oooo, Fan z Czech :D Z tego, co mi wiadomo, możliwe jest porozumienie Czecha z Polakiem w ten sposób, że każdy mówi/pisze w swoim języku. No i z tego miłego komunikatu też całkiem sporo da się zrozumieć :D "Zdravim" Lakerniku :wink: !
lucbach,
administrator knights.sztab.com
skorekks
Użytkownik Forum
Posty: 8
Rejestracja: 04 sie 2005, 13:59

Post autor: skorekks »

cieszę się, że powróciliście:) szkoda tylko, że nie udało się odzyskać poprzednich postów....jednak jak już napisał lucbach razem to odtworzymy :) w jeszcze lepszym stanie :)
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Mogę odetchnąć - jest pierwszy Polak :szczerzy: Pozdrawiam!
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Gb.Ottis
Użytkownik Forum
Posty: 128
Rejestracja: 04 sie 2005, 14:48
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

W końcu ...

Post autor: Gb.Ottis »

Ile ja już czekałem na ten powrót ... nawet maila napisałem, na którego odpowiedzi nie było ... z różnemi ludźmi gadałem i to też zerowe rezultaty dało ... myślałem, że to już koniec. Aż tu nagle patrzę na swą skrzynkę i widzę, że zamiast 126maili z Sarmacji otrzymałem dodatkowe 4. Mówią sobie reklamy, super chętnie je przeczytam. I tak sobie czytam i czytam, aż doszło do mnie, że jedna reklama jakaś dziwna, z normalnym linkiem i o czymś znajomym. Klikłem w linka i poczułem się {mimo, że się ostatnio kąpałem i tak się ciągle czułem} jak gdybym cofnął się w czasie. Po dłuższym patrzaniu widze, że to jednak wszystko OK, nie ja się cofłem a strona jeno powróciła. Tak więc Witam Was Wielcy ...

P.S. Przydałoby się przywrócić stare wpisy, ale nie umieszczać ich na tym forum tylko stworzyć nowy dział, gdzie będzie można to tylko sobie przeglądać :}
Piotr Soboń Gb.Ottis
E-mail: Gb.Ottis@poczta.fm
tel. +48 692636048
GG: 3832344
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Witamy na Forum!

Post autor: lucbach »

Witaj Gb.Ottisie! Oto odpowiedź na Twoje PS.:
lucbach pisze:(...) Użytkowników starej wersji forum muszę ze smutkiem poinformować, że nie udało się jak na razie odzyskać starych wątków, więc piszemy od nowa, nie bazując na dotychczasowej wspólnej wiedzy. Mam jednak nadzieję, że wszystko to, i znacznie więcej, uda nam się wspólnie odtworzyć. (...)
Ostatnio zmieniony 05 sie 2005, 13:40 przez lucbach, łącznie zmieniany 1 raz.
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Megi
Użytkownik Forum
Posty: 8
Rejestracja: 04 sie 2005, 15:26

Post autor: Megi »

Witam wszystkich na nowym forum! Dobrze, że już działa bo nie mogłam się już doczekać :D
Gb.Ottis
Użytkownik Forum
Posty: 128
Rejestracja: 04 sie 2005, 14:48
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Re: Witamy na Forum!

Post autor: Gb.Ottis »

lucbach pisze:Mam jednak nadzieję, że wszystko to, i znacznie więcej, uda nam się wspólnie odtworzyć.
Panie admin, pan się nie martwi. Tematów szybko zbierze się zbiorek. Wreszcie mogę sobie ściągnąć SR2. Ze strony www.knigth.de jest to niemożliwe. Ale teraz gdy zacznę grać, ponownie w me łapska wpadnie kilka błędów i rzeczy, które warto zmienić na przyszłość. Zawsze też można podyskutować co by było gdyby Joymania udostępniła kod źródłowy, bo najważniejsze są marzenia. I nawet jeśli oni go nie dadzą, to sama możliwość podyskutowania o zmianach będzie interesująca.
Piotr Soboń Gb.Ottis
E-mail: Gb.Ottis@poczta.fm
tel. +48 692636048
GG: 3832344
Awatar użytkownika
Artur
Użytkownik Forum
Posty: 4
Rejestracja: 04 sie 2005, 20:52
Lokalizacja: Nowogard

Post autor: Artur »

Tak tutaj można zostać moderatorem ? :mrgreen:
ODPOWIEDZ