Ostatnie pożegnanie Khelbena

Pojawiają się tu informacje istotne dla funkcjonowania Forum. Zapraszamy do przeglądnięcia od czasu do czasu.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Ben
Użytkownik Forum
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2014, 18:16

Post autor: Ben »

I zostały odwiedzenie naszej strony trochę w ciągu ostatnich kilku miesięcy, ale jak mój polski nie jest jeszcze na tyle dobry, że nie można zrozumieć bez tłumaczenia. Jednak widzę, że nasi przyjaciele w Polonii stracili drogi, młody przyjacielu. Nie mogę zrozumieć siłę zajęłoby matka Kheli aby móc wysyłać wiadomości e-mail, ale to dla niej za błogosławieństwo robi tak i kondolencje wszystkim, którzy stracili tego znajomego.

Tłumaczone przez Google

I have been visiting this site a bit for the past few months, but as my Polish is not good enough yet, I cannot understand without translation. However, I see that our friends in the Polish community have lost a dear, young friend. I cannot comprehend the strength it would take for Kheli's mother to be able to send that email, but blessings to her for doing so, and condolences to all who have lost this friend.
Awatar użytkownika
Tiank
Użytkownik Forum
Posty: 84
Rejestracja: 06 lip 2013, 20:03
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Tiank »

Wyrazy współczucia... [+]
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Miałem go dziś pytać o gierkę :smutny: Dobrze że jest adres gdzie go chowają. Stawię się.
Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator
Posty: 933
Rejestracja: 15 paź 2005, 11:05
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Michailoff »

Ożesz kurwa mać. Ja nie mam innych słów. Szok, niedowierzanie.

Znałem człowieka (co prawda tylko przez kabel Internetu) przeszło 8 lat, odkąd jestem tu na forum.

Wyrazy współczucia dla rodziny... [*]
Crimson (king) Michailoff
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Adres i godzinę potwierdziłem telefonicznie z firmą obsługującą cmentarz, wszystko się zgadza z podanymi informacjami.

O godz. 14 w kaplicy jest wystawienie urny z prochami, taką dostałem informację.
lucbach,
administrator knights.sztab.com
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Michailoff pisze:Znałem człowieka (co prawda tylko przez kabel Internetu) przeszło 8 lat, odkąd jestem tu na forum.
Ja przez ponad 12, bo był z nami od samego początku. W urodziny wysyłał mi kartki z życzeniami... Taaak, nie chce się wierzyć...
lucbach,
administrator knights.sztab.com
The Viking
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 775
Rejestracja: 29 maja 2012, 20:26
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: The Viking »

Tak się wysunę z pewnym pomysłem: Skoro wiadomo gdzie to możnaby pójść gdzieś uczcić Khela? Oczywiście kto może.
Awatar użytkownika
Lord Gidoo
Użytkownik Forum
Posty: 63
Rejestracja: 01 lut 2006, 21:54
Lokalizacja: KRAKÓW

Post autor: Lord Gidoo »

Jakie to życie ulotne :( Nie udzielam się tu za często, ale to miejsce zawsze kojarzyło mi się (i nadal będzie się kojarzyć) z Khelem...

Najszczersze wyrazy współczucia dla bliskich Krzyśka.
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

Co? Przecież jeszcze niedawno żartowaliśmy sobie na GG. Przecież to był młody, z ambicjami człowiek. Nieraz półserio rozmawialiśmy o spotkaniu się w świecie rzeczywistym, ponieważ daleko od siebie nie mieszkamy. Gdybym był bardziej odważny poznałbym zawsze tajemniczego Khelbena. Jakie to życie bywa kruche...

Szczere kondolencje dla rodziny.
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Zwykle to z nim jako pierwszym można było szybko omówić co pilniejsze forumowe sprawy... jak i przegadać pół nocy na komunikatorze.

Będzie mi Ciebie brakowało, stary. Spoczywaj w pokoju.
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
ODPOWIEDZ