Ostatnie pożegnanie Khelbena

Pojawiają się tu informacje istotne dla funkcjonowania Forum. Zapraszamy do przeglądnięcia od czasu do czasu.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Sir Feliks
Moderator
Posty: 742
Rejestracja: 03 sie 2009, 02:43
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Sir Feliks »

Tak bardzo nie chciałem w to uwierzyć, że myślałem, że poprostu to kolejny element wywarcia wpływu na znajomych...

kurde... a miałem go odwiedzić... niech to szlag.
niezależnie od sporej różnicy poglądów czy charakterów był wartościowym kompanem.

Uleciał, znikł niczym, ulotne, niezapisane myśli i słowa.
http://senrix.pl/ - wkrótce się odrodzi
Biorę się za pisanie książki. Pytajcie, a dam poczytać.
Kampanię "Bitwa o Afirnatil" >kiedyś< zrobię.
http://www.knights.andmerchnats.cba.pl/ ... php?t=2067
Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum
Posty: 884
Rejestracja: 08 paź 2008, 20:38
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gogoud »

Nie, niemożliwe...
Aż mi się wierzyć nie chce. A jeszcze tak niedawno zagadywał na gg...
Będzie mi brakowało jego zaangażowania i niepowtarzalności.
Requiescat in pace.
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube
Awatar użytkownika
Edward Arald IV
Użytkownik Forum
Posty: 197
Rejestracja: 22 lut 2013, 14:07
Lokalizacja: Polska

Post autor: Edward Arald IV »

W dniu pogrzebu byłem w gdańsku, gdybym wiedział wcześniej o pogrzebie, pojechałbym.
To takie przykre kiedy dowiadujesz się że ktoś o kim myślałeś że zrobi wam dziesięciolecie ginie.
Na samej górze widać czarną przepaskę, Chwała jego pamięci, to forum nie będzie takie samo, jak dawniej.
Schylcie czoła przyjaciele!
Pożegnajcie dobrego przyjaciela!
Zginął grafik- fan gry.
Życie zaczyna się i kończy.
Bóg daje i zabiera...
Ostatnio zmieniony 04 lut 2014, 08:07 przez Edward Arald IV, łącznie zmieniany 1 raz.
Mi&#281;dzynarodowy ruch przywr&#243;cenia machin obl&#281;&#380;niczych - M-RP-MO
Polski Kirasjer
Użytkownik Forum
Posty: 36
Rejestracja: 09 wrz 2013, 19:35
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Polski Kirasjer »

Coś strasznego...
Nie wiem ile Krzysiek miał lat ale u mnie też sytuacja taka wystąpiła.
Syn moich znajomych zginął w wypadku miał 22 lata był najbardziej uzdolnionym człowiekiem jakiego znałem.
Trzykrotnie został wybrany na "najlepszego kolegę w liceum" ,dostał się do najlepszej uczelni w kraju , nigdy nie przeklinał .
Miał dużo kolegów i koleżanek, jego pogrzeb trwał około trzech godzin.
Zginął w wypadku samochodowym nie dawno .
Przesyłam rodzinie wyrazy współczucia .
Trzymajcie się
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Kilka razy padło to pytanie, więc przypomnę, że Krzysiek w maju skończyłby 24 lata.

Padło tu tyle ciepłych słów pod jego adresem i - ku mojemu zaskoczeniu - ujawniło się tyle powiązań/znajomości poszczególnych Graczy z Khelbenem, że pomyślałem o przesłaniu Waszych słów jego rodzicom. Wydrukuję większość postów i prześlę, razem z wyrazami współczucia.
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
Alanbach
Użytkownik Forum
Posty: 331
Rejestracja: 08 sie 2005, 17:21
Lokalizacja: Poznań-Lublin

Post autor: Alanbach »

"Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą" - tym akordem pragnę podziękować Khelbenowi za działalność forumową. Nie sądziłem, że wchodząc dziś na forum ujrzę taką wiadomość. Niewątpliwie będzie to strata dla polskiej społeczności z uwagi na funkcję, wkład i moderowanie przez Khelbena.

Z racji, że Mama napisała do Nas e-maila, zaistniała sytuacja przypomniała mi podobną, wziętą ze słynnego polskiego filmu Jana Komasy i warto się tu zastanowić czy my - jako użytkownicy społeczności - mieliśmy jakiś znaczący wpływ? Takie tylko drobne przemyślenia pozostawiam do Waszej osobistej refleksji - bez odpowiedzi.

Reqiescant in pace [*]
Obrazek
Awatar użytkownika
ChrisEggII
Użytkownik Forum
Posty: 453
Rejestracja: 30 lip 2010, 14:57
Lokalizacja: Hajnówka/Białystok

Post autor: ChrisEggII »

O rzesz kur***... Nie było mnie tydzień, a tu takie fatalne informacje. Tak niedawno jeszcze rozmawiałem z nim o sytuacji na forum, o tym jak wreszcie skończyć wojnę między nim a niektórymi innymi użytkownikami, jak wreszcie rozluźnić atmosferę... Matko Przenajświętsza! A mieliśmy za 8 miesięcy obchodzić dziewięciolecie Khelczyzmu!
W tej sytuacji nic mi nie pozostaje, jak tylko przesłać najszczersze wyrazy współczucia dla jego rodziny i bliskich.
Modlę się za ciebie Khelbenie, mój najzagorzalszy przeciwniku, ale i jedyny przyjacielu na tym forum.
Krzysiek000
Awatar użytkownika
kuba0811
Użytkownik Forum
Posty: 21
Rejestracja: 12 sie 2011, 13:34
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: kuba0811 »

Może nie wchodziłem tu zbyt często ostatnimi czasy ale znałem go (nie osobiście) i bardzo szkoda człowieka. Współczuje jego rodzinie. Niech spoczywa w pokoju.
"Armia baran&#243;w prowadzona przez lwa jest silniejsza ni&#380; armia lw&#243;w prowadzona przez barana.,,-Napoleon
Awatar użytkownika
rom
Użytkownik Forum
Posty: 36
Rejestracja: 29 mar 2009, 14:17
Lokalizacja: Warszawa

[*]

Post autor: rom »

Składam najszczersze wyrazy współczucia Rodzinie.
[*]
Awatar użytkownika
janosiczek
Użytkownik Forum
Posty: 698
Rejestracja: 05 paź 2011, 10:03

Post autor: janosiczek »

Chciałbym napisać, że mi naprawdę szkoda Khela. Do teraz myślę, że się zaloguje na forum... pewnego razu. Odpisze na posta..
:(
ODPOWIEDZ