Aktualizacja skryptu forum

Pojawiają się tu informacje istotne dla funkcjonowania Forum. Zapraszamy do przeglądnięcia od czasu do czasu.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Aktualizacja skryptu forum

Post autor: kuba11100 »

Skrypt forum został zaktualizowany do najnowszej wersji phpBB3. Stare wersje powoli przestają być gdziekolwiek wspierane, przez co okazjonalnie zdarzały się problemy z wysyłaniem postów lub rozjeżdżaniem się kodowania na całej stronie.

Tradycyjnie, wszelkie napotkane błędy i problemy proszę zgłaszać w tym temacie.

Na wypadek problemów z logowaniem włączyłem możliwość pisania postów dla gości w tym dziale.
Gdyby i to nie było możliwe, można też pisać na e-mail: mój nick małpa poczta kropka onet kropka pl.

To people not speaking Polish: language settings have been reset for all users. To switch back to English please click your username in top right corner, then Twoje konto, then in Ustawienia globalne tab please change the option in Język field.
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Awatar użytkownika
Sir Feliks
Moderator
Posty: 742
Rejestracja: 03 sie 2009, 02:43
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Aktualizacja skryptu forum

Post autor: Sir Feliks »

Jakieś wizje co dalej? Viking zbyt mocno się nie zaangażuje, a szkoda myślę. Wiem, że najpewniej najlepsze lata forum minęły... ale żal mi tego forum.
Awatar użytkownika
Diego
Użytkownik Forum
Posty: 105
Rejestracja: 20 lip 2007, 12:25
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: Aktualizacja skryptu forum

Post autor: Diego »

Łooo ale zmiana... przez chwilę myślałem, że wszedłem na złą stronę :D Dobrze Panowie, że zaktualizowaliście silnik! Brawo za zaangażowanie! :) Szkoda tylko tego tematycznego szablonu...

Czy jest jakakolwiek wizja? wątpię. Ale myślę, że do końca życia będę to forum odwiedzał :D
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Aktualizacja skryptu forum

Post autor: kuba11100 »

Na razie doszlifowanie tego, co jest, bo parę drobiazgów jeszcze zostało (numery GG w profilu, wyświetlanie awatarów, formularze kontaktowe); generalnie to utrzymanie wszystkiego przy życiu. Pewnie ktoś jeszcze zostanie adminem przy okazji.
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Awatar użytkownika
Diego
Użytkownik Forum
Posty: 105
Rejestracja: 20 lip 2007, 12:25
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: Aktualizacja skryptu forum

Post autor: Diego »

...aj nie tu posta dałem.
ODPOWIEDZ