Zmiana nicku na forum

Pojawiają się tu informacje istotne dla funkcjonowania Forum. Zapraszamy do przeglądnięcia od czasu do czasu.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Miniu
Użytkownik Forum
Posty: 108
Rejestracja: 28 gru 2009, 09:19
Lokalizacja: Brzezinka koło Krakowa

Post autor: Miniu »

Mam pytanie czy przy logowaniu trzeba uwzględnić duże litery.
Jeżeli nie to prosze o kosmetyczną zmianę:
miniu ---> Miniu
Kampania: The Indian rebellion
& Lancetnik
Misja 1-2 = 100%
Misja 3 = fabuła 50% mapa 90% skrypt 0%
Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum
Posty: 884
Rejestracja: 08 paź 2008, 20:38
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gogoud »

Proszę o zmianę mojego nicku z @rTeq na Gogoud.
Uzasadnienie: mam swój nick już co prawda dość długo, ale jest dość pokręcony (małe i duże litery, znak @), przez co często popełnia się błędy w jego zapisie i mało kto wie, jak go wymówić.
Gogoud (wymowa gogud) jest znacznie prostszy i przyjemniej brzmi, lepiej się kojarzy niż jakieś "arteku", "artku", czy "małparteku".
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Osobiście nie popieram. I żałuję, że zmieniłem Majornika na jakiegoś Shadova, którego wypowiedzi mi teraz często umykają. Wkrótce nie poznamy się na tym forum zupełnie. Jakaś drobna estetyczna korekta, zamiana paru literek jeszcze niczego nie komplikuje. Ale jeśli forumową ksywę układa się na nowo, miej świadomość, że będę ja (a znajdą się z czasem i inni) patrzył na Ciebie jak na kogoś obcego, z którym styczności nie mam. Odpiszesz mi poufale w którymś z tematów, ja zadam pytanie - czy my się znamy. Osobiście nie zmienię. Może Lucbach to zrobi. Mi zdecydowanie nie na rękę. Gdybyś zmienił na "Arteka", "Artka" lub coś tego autoramentu to - pewnie! Czemu nie?
kuba11100
Administrator Forum 
Administrator Forum 
Posty: 1667
Rejestracja: 18 sie 2008, 13:57
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: kuba11100 »

Khelos pisze:Osobiście nie popieram. I żałuję, że zmieniłem Majornika na jakiegoś Shadova, którego wypowiedzi mi teraz często umykają.
Tak samo, jak i poprzednia zmiana jego nicka, na Majornik :-). Lucbach zapowiedział, że będzie zmieniał nicki tylko jeden raz.

Sam nie lubię częstych zmian nicków (chociaż poznaję autorów postów raczej po awatarach, nawet jego zmiana potrafi mnie chwilowo zdezorientować), ale ten jeden raz już chyba można. Możemy zastanowić się, czy nie wstrzymać dalszych zmian (z wyjątkiem drobnych poprawek), ale w tym przypadku (już po określonej prośbie) byłoby to dość niemiłe.
Khelos pisze: Osobiście nie zmienię. Może Lucbach to zrobi.
:D


Sam nie mam uprawnień do zmiany nicków, więc nie wydam tu żadnej znaczącej decyzji.
Pozdrawiam,
kuba11100

Strefa KaMMirror misji
Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum
Posty: 884
Rejestracja: 08 paź 2008, 20:38
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gogoud »

Cóż, takowej Twojej odpowiedzi można było się, Khelosie, spodziewać.
I sądzę, że postępujesz nie fair.
Khelos pisze:Ale jeśli forumową ksywę układa się na nowo, miej świadomość, że będę ja (a znajdą się z czasem i inni) patrzył na Ciebie jak na kogoś obcego, z którym styczności nie mam.
Przeżyję i nie obrażę się.
Khelos pisze:Odpiszesz mi poufale w którymś z tematów, ja zadam pytanie - czy my się znamy.
Och, po dyskusji w tym temacie spokojnie mnie zapamiętasz. Jeśli nie to Ci przypomnę.
Khelos pisze:Może Lucbach to zrobi.

Jeśli posiadasz tajemnicze moce i Lucbach odpisuje na Twoje maile i PW, to poproś go w moim imieniu, proszę.
Ja pisałem do niego już kilka razy, odpowiedzi ani razu nie otrzymawszy. I kolejny raz już nie będę.

Dla Ciebie zmiana nicku może nie być ważnym czy istotnym przedsięwzięciem. Ale jeśli mam wystawić na światło dzienne swoją kampanię wolałbym, aby ludzie nie kojarzyli z nią jakiegoś @rTeq'a, czy kogoś podobnego z przyczyn, które podałem w poprzednim poście.

Podsumowując, jeśli chcesz wstrzymać zmiany nicków na forum, proszę bardzo. Ale zrób to, gdy nikt o zmianę prosić nie będzie. Inni prosili, dostali. Ja poproszę, a tu nagle "nie, lepiej nie". Tak się nie postępuje.
Zwłaszcza, że od ostatniej zmiany nicku użytkownika minęło dużo czasu.

I dziękuję Kubo, za poparcie.
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Ach, och, uch, ech! Dwóch na jednego. Dobra, wygrałeś.
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

To ja prosiłbym o jakąś kosmetyczną zmianę, a mianowicie usunięcie cyfr z nicku. Każdy i tak pisze "robi", a i tak większość będzie wiedziała o kogo chodzi. Nie chcę z dużej litery, aby ktoś nie miał takiego kaprysu. :P
Tak więc, zmiana z robi29 na robi.

Dziękuję bardzo.
Awatar użytkownika
Gogoud
Użytkownik Forum
Posty: 884
Rejestracja: 08 paź 2008, 20:38
Lokalizacja: Polska

Post autor: Gogoud »

Khelos pisze:Ach, och, uch, ech! Dwóch na jednego. Dobra, wygrałeś.
Dziękuję Ci bardzo :D
Znacznie się teraz milej czuję, choć troszkę się będę musiał przyzwyczaić :wink:
KaM TCK - poprowadź rebeliantów ku lepszej przyszłości!
Link do kampanii
Trailer na YouTube
Awatar użytkownika
Joker
Użytkownik Forum
Posty: 785
Rejestracja: 02 mar 2009, 12:51
Lokalizacja: Lubin
Kontakt:

Post autor: Joker »

No więc witaj Gogoud i robi. :)
Z robim nie będę miał problemu ale z Gogoudem trochę... Ale przyzwyczaję się.. :)
Awatar użytkownika
Alanbach
Użytkownik Forum
Posty: 331
Rejestracja: 08 sie 2005, 17:21
Lokalizacja: Poznań-Lublin

Post autor: Alanbach »

Gogoud pisze:
Khelos pisze:Może Lucbach to zrobi.

Jeśli posiadasz tajemnicze moce i Lucbach odpisuje na Twoje maile i PW, to poproś go w moim imieniu, proszę.
Ja pisałem do niego już kilka razy, odpowiedzi ani razu nie otrzymawszy. I kolejny raz już nie będę.
Mi odpisuje zawsze, więc może powinieneś się zastanowić, czy warto zawracać mu głowę takimi (przepraszam) duperelami, bo ja też bym nie odpisał.. :niedowiarek:

Miałem tego nie pisać, ale powiem wam co o tym wszystkim myślę. Zrobił się dla mnie mały bałagan. Wchodzę na forum, a tu kilka osób zmieniło nicki. :zraniony: Może zmiana byłaby dla mnie niezauwazalna, ale zrobili to użytkowincy, którzy udzielają się najczęściej. :coongada::
Nie wiem co to za moda i skąd to się wzięło, ale apeluję, aby zrobić tak jak @.rTeq ... oj przepraszam :smutny: teraz już jakiś.. coś na G. (czyli proszę o wpisanie w opisie jaki nick był przed zmianą - ułatwi to wiele rzeczy :usmiech: ), bo faktycznie czuję się jakbym was nie znał.. poznawał od nowa patrząc na nowe nicki. Nick to jakby tożsamość, nie?
Obrazek
ODPOWIEDZ