Nowy wygląd forum

Pojawiają się tu informacje istotne dla funkcjonowania Forum. Zapraszamy do przeglądnięcia od czasu do czasu.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Duch
Użytkownik Forum
Posty: 1053
Rejestracja: 02 mar 2007, 21:40
Lokalizacja: Wadowice

Post autor: Duch »

A ja serdecznie pogratuluję ;) Bardzo przyjemny wygląd nowego forum. Zresztą lepszy rydz niż nic, nie należy wybrzydzać. Cóż, taka natura Polaków :smiesne:

Osobiście zacznę od emblematu standardowego, czyli wojownika ;) Kiedy indziej skuszę się na coś bardziej oryginalnego, może kiełbasę? :mrgreen:

Teraz przetestuję te cytaty, o których mówił Khelben
blablabla
Cóż, może wygląda to trochę dziwnie... Szczególnie jeśli chodzi o porownanie do nowego tła strony... Hm... Może teraz będzie na odwrót? Nie dałoby się wprowadzić czarnych cytatów z białymi literami? Ciekaw jestem jakby to wyglądało.
Awatar użytkownika
Kamyk
Użytkownik Forum
Posty: 1161
Rejestracja: 14 mar 2007, 18:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kamyk »

Jak tu wszedłem to myślałem że pomyliłem adres :usmiech:
Uważam że teraz jest o wiele lepiej.Ten pomysł z galerią jest świetny!
Gratuluję :wink:
Awatar użytkownika
Luki
Użytkownik Forum
Posty: 470
Rejestracja: 23 lut 2006, 22:35
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Luki »

I Ja się dołacze do gratulacji 8-)

Respect dla Ciebie Lucbachu, stronka wygląda o wiele fajniej, niż przedtem, musze się tylko jescze przyzwyczić do tego jasnego koloru :galy:

Podoba mi się bardzo(jak zapewne wszystkim :mrgreen: ) wybór avatarów, moge byc spokojnym skromnym pomocnikiem

Jestem przyjemnie zaskoczony :wink:
Awatar użytkownika
Duch
Użytkownik Forum
Posty: 1053
Rejestracja: 02 mar 2007, 21:40
Lokalizacja: Wadowice

Post autor: Duch »

Eh Knajko, a już mnie ucieszyłeś, że strona też się już zmieniła :lol:
Awatar użytkownika
Setman
Zbanowany
Posty: 269
Rejestracja: 05 sie 2005, 11:16

Post autor: Setman »

Z poczatku forum mnie zniecheciło, dużo sie ze sobą zlewa, nadal czuje ze się zlewa wszystko ze sobą, lecz można sie przyzwyczaić.

Shoutbox ? moim zdaniem biedny pomysł, bo beda tam same bzdury lecieć, a przy pomocy modów zbędny śmietnik będzie ogarnięty.


Przydałoby się natomiast raportowanie postów.
Obrazek
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Nie mówię, że robienie z forum choinki jest dobrym pomysłem, ale wrzucenie kilku nowych, przydatnych rzeczy naprawdę by się przydało. Teraz się pewnie zapytacie, co mam na myśli. Dla przykładu: przy nazwie danego działu na forum, odnośnik do ostatniego postu w temacie, na który odpowiedzono. Nie trzeba tyle klikać ;).
Awatar użytkownika
Duch
Użytkownik Forum
Posty: 1053
Rejestracja: 02 mar 2007, 21:40
Lokalizacja: Wadowice

Post autor: Duch »

Popieram Khelbena i do tego trzeba zlikwidować te komunikaty, że na owej stronie nie ma postów ;)
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

No przecież jest link do ostatniego postu w każdym dziale. Taka malutka strzałeczka. Nie rozumiem o czym mówicie. Możecie mi wyjaśnić?

A komunikaty o braku postów na danej podstronie to niestety błąd skryptu forum. Nic na to nie poradzę :? .
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
Wubek
Użytkownik Forum
Posty: 332
Rejestracja: 13 maja 2006, 12:00

Post autor: Wubek »

Rafael pisze:Moje oczy przeżyły lekki szok - spodziewałem się starych ciemności, a tu jak nie uderzy jakiś jasny papirus...
Myślałem, że pomyliłem zakładki w "Ulubionych" :shock:
Jak dla mnie to troszkę za jasne jest, zawsze lubiłem ten 'mroczny kolor' na tym forum.
Ciut się zlewa, ale co tam xP


A teraz biorę się za przeglądanie bajerów. :mrgreen:
  • 1
    2
    3
    4

Gaagle xd


Ustawiłem sobie avek, a się nie zmienił ;< Muszę gdzieś walnąć posta z kaktuskiem =P




edit2:
Lucbachu, mógłbyś jeszcze dodać rangi ^^ chyba, że znowu ludzie zaczęliby nabijać :usmiech:
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Po wybraniu avatara musisz zatwierdzić zmianę profilu przyciskiem "wyślij" Wubeku.

Czym jest ta magiczna lista z linkiem do Googli :coongada:: ?
lucbach,
administrator knights.sztab.com
ODPOWIEDZ