Nowy wygląd forum

Pojawiają się tu informacje istotne dla funkcjonowania Forum. Zapraszamy do przeglądnięcia od czasu do czasu.

Moderatorzy: kuba11100, The Viking, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Luki
Użytkownik Forum
Posty: 470
Rejestracja: 23 lut 2006, 22:35
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Luki »

To było już na starej wersji forum, niestety nie wiem dlaczego tak się dzieje :?
Awatar użytkownika
robi29
Użytkownik Forum
Posty: 1942
Rejestracja: 20 cze 2007, 14:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: robi29 »

Mi się podoba ten nowy wygląd forum (nie mam narazie błędów).
Awatar użytkownika
Blaszak
Użytkownik Forum
Posty: 253
Rejestracja: 26 lut 2006, 00:55
Lokalizacja: Z nienacka

Post autor: Blaszak »

Witam! Cholera, dawno tu nie byłem i nie pisałem. Pewnego dnia przychodzi e-mail, że forum ma nowy wygląd i ogólnie reaktywacja :D Muszę powiedzieć że jestem mile zaskoczony nowym wyglądem forum i cieszę się że wreszcie znów coś się tu dzieje 8-) Tak trzymać!!
..:::ZEST Riddles:::.. To cię pochłonie...

www.zestriddle.oz.pl
Awatar użytkownika
Michailoff
Moderator
Posty: 933
Rejestracja: 15 paź 2005, 11:05
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Michailoff »

Aaaa! Kogo my tu mamy? Mr. Żelazo powrócił! Witamy Cię ponownie na forum! Widzę, że już wybrałeś avatarka i czytałeś regulamin... No cóż... To dobrze! Co do forum, to jest ono rewelacja. Jednak aktywacja stronki cię nie minęła, Blaszaku... A dyskusje burzliwe się tu toczyły, bywały kłótnie... Nawet zamknięto dwa razy forum... Raz z powodu drobnych kłótni, drugi raz forum było ulepszane. Jednym słowem istniejemy i istnieć będziemy, choćby nie wiem co!
Crimson (king) Michailoff
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

Blaszak pisze:Witam! Cholera, dawno tu nie byłem i nie pisałem. Pewnego dnia przychodzi e-mail, że forum ma nowy wygląd i ogólnie reaktywacja :D (...)
No, cieszy mię to, nie ma to jak powitać kogoś na nowo :)! Witaj Blaszaku i pobuszuj trochę, sporo już się zebrało ciekawych informacji. Może się przedstawisz w tym dziale :P.
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

lucbach pisze:Może się przedstawisz w tym dziale :P.

... albo pobierzesz nasz fajowski biuletyn :). Są w nim wszystkie najnowsze informacje, oraz wiele innych ciekawych bajerów, tyczących się naszej skromnej społeczności KaM'owców.
lucbach
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 1893
Rejestracja: 24 lip 2005, 18:03
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: lucbach »

O, słusznie :). Khelben to chodzący Człowiek-Reklama :mrgreen: ! Poczytaj biuletyn Blaszaku, będziesz do przodu :).
lucbach,
administrator knights.sztab.com
Awatar użytkownika
Karas
Użytkownik Forum
Posty: 52
Rejestracja: 17 cze 2006, 10:29
Lokalizacja: z nienacka

Post autor: Karas »

Mam propozycję a mianowicie chodzi o zaoszczędzenie czasu moderatorom po co ciągle usuwać tematy z pytaniami skoro można stworzyć jeden temat przyklejony do zadawania pytań np "Masz problem, pytanie, zadaj je tutaj"
Kheli
Administrator Forum
Administrator Forum
Posty: 3391
Rejestracja: 03 wrz 2005, 11:20
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Kheli »

Jeśli wolno spytać... czy dział "Ogłoszenia od administratora" jest już na forum potrzebny? Zauważyłem, że wszystkie nowe rzeczy są opisywane w formie Nowości (Newsów) na stronie, a na forum po prostu je komentujemy. Opiera się to na tej samej zasadzie, więc się tak zastanawiam, czy by tego działu ("Ogłoszenia...") nie zlikwidować. Od już dłuższego czasu nie napisano tu żadnego posta, a od jeszcze dłuższego Lucbach w nim nie założył tematu. Przerzucił się chyba na dział o Nowościach.
Awatar użytkownika
Kamyk
Użytkownik Forum
Posty: 1161
Rejestracja: 14 mar 2007, 18:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kamyk »

Ja mam małe uwagi:napis moderator w legendzie jest na zielono i nazwa użytkownika na zielono :? Dlaczego nie mogę edytować postów innych?
:smiesne:
Jak na górze są te linki do misji Dark lorda itp. to jeden link jest pod reklamami google a reszta nad i to nieestetycznie wygląda :?
Reszta wporzo! :D
ODPOWIEDZ